Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Salut la toata lumea ,numele meu este Marius , prieteni imi spun Sica sau BA :crack: .

 

Am 16 ani si-o vara , am gatat clasa a X-a ... nu am permis moto ci doar un curs de legislatie , merg pe al doilea scuter Aprilia sr model pe care am strans mai multe de 17 000 de km :laugh:

 

Bag si 2-3 poze !

 

Numai bine ! :laugh:

post-14493-1216586571_thumb.jpg

post-14493-1216586600_thumb.jpg

post-14493-1216586613_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut sunt Dan ,am 54 ani si vin sa completez randul vostru cu un Suzuki GS 500.O misesem sa spun ca am mers pe aproape toate comunistele inca din 1972.

Editat de daniel1954
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matei Hablinschi, 49 de ani..si sint cam departe..stau in Germania..dar vin in tzara destul de des...vin acum in vara si cu motorul ca sa fac o vacanta motorista cu prietena mea....ea incepatoare, dar cu mult talent si ambitzie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt Ana, din C`ta, 23 de ani, incepatoare de vreo luna... am o CBR`ica de 125!!

Ma oftic k nu prea am cu cine sa ies prin C`ta sa ma plimb k nu`i cunosc pe motociclisti .

Poza e cam in ceatza , a intrat bere in aparat :moto:

post-39484-1217321585_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Shepard, am 37 de ani, si dupa o vizita prin Europa (anul trecut), m-am hotarat sa merg pe 2 roti. Am obtinut A-ul anul trecut, si din martie nu ma mai dau jos de pe motor.B-ul si C-ul le am din 1992. Am un Suzuki GSX 650 F-2008- o bijuterie!!!!! E primul meu motor si ma inteleg excelent cu el. Toti prietenii il admira, iar "soferii" ma intreaba: "Cat prinde?" Raspuns: " Viteza legala" Aaaaaa (dezamagire maxima). Am o meserie serioasa si, vreau sa cred ca sunt la fel de serios cand merg cu motorul. Arpopo: de ce oare nu ne vad soferii cand se baga aiurea in depasire, chiar daca noi le venim din fata?

post-41032-1217948510_thumb.jpg

Editat de Shepard
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut.sunt george din baia mare(23 de ani) intru si eu sa ma prezint...permis din 2007..am un hornet 600 din 2000....al doilea motor dupa un suzuki gs 500.....tare multumit de "bijuteria" mea....asfalt uscat si toate bune

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Ma numesc Andrei, Pillo pt cunoscatori, am 22 de ani din TgMures, permis din 2004.

Detin un Honda Fireblade 900RR SC28 din `95, foarte foarte multumit de el, multe sacrificii facute timp de 3 ani pt a achizitiona un bike, si nu regret.

 

Multa bafta si mult asfalt uscat tuturor. Si incantat de cunostinta! :cheers:

 

P.S. Sper sane intalnim cat mai multi la intruniri, general odata la 2-3 intruniri sunt prezent!

post-40504-1218636309_thumb.jpg

Editat de Pillo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ,ma numesc Marian ,prietenii imi spun CUBA , am 20 de ani, detin permis categoria A din 2008, si calaresc o jawa 350, pt inceput ma limitez la atata. Multa bafta si asfalt uscat la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ori sticla, ori motor, amandoua se masoara in cc. dar sunt nemiscibile.

Ai ochii cam rosii la varsta ta!

Probabil de la cires.

 

Ma bag si eu cu japca in teritoriul vostru !

 

Nicolae Rares , 19 ani , viitor student , liber-profesionist

Ma inscriu in clubul motociclistilor XXL ( 185 cm , si 100 kg ) .

Astept sa imi rezolv problemele cu BAC/Adimiterea la facultate

Mai prind cate un ciubuc printre picaturi , ca de , tre' sa traim cu totii !

Astept viza de flotant pe judetul Ilfov sa pot sa ma apuc de scoala de soferi A+B

Dupa ce ma inscriu la facultate , e timpul pentu un job serios si un credit sau strans tare din partea dorsala sa imi iau si eu ceva mobra acolo ...

Pasionat de motoare cam de sase ani , bolnav de unul , unii imi zic ca sunt obsedat/maniac dar sunt doar invidiosi !

Si cam atat ... sunt pustiul ala fara motor si tare-n gura !

 

Bafta maxima si sanatate sa o intreaca !!!

 

 

 

Asta e moaca mea , la o chermeza ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu is Theo

is in Bucuresti

am 25 de ani

am permis si motor de un an si jumate

deocamdata is calare pe un Dominator (Honda NX650)

is un tip de treaba... (cred eu :P )

 

bucuros de cunostinta...

 

Mai vorbim.

Asfalt uscat! :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ori sticla, ori motor, amandoua se masoara in cc. dar sunt nemiscibile.

Ai ochii cam rosii la varsta ta!

Probabil de la cires.

 

:P :makeout: Adica aici e ca in bancul ala cu : Q: De ce are elefantul ochii rosii ? A : Sa se poata ascunda in cires ! sau cum ? :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt Dan , 44 ani , din Bucuresti, am A-ul din 1984, am avut un CZ 250, un ETZ 250 , din 90 si pina acum nu am mai avut motor.

Mi-am luat o Honda CB 500 in aprilie si de atunci merg cu ea. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. sunt alina, am 21 de ani, am carnet din 2007, invat in bucuresti. prima motocicleta a fost un cbr de 125 pe care am invatat si bune si rele :makeout: . acum am trecut la un R6 din 2001 :makeout:

 

si poza :P

post-32908-1219234308_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e fain r6 asta. am sa imi iau si eu cand ma fac pitipoanca.

uite mah ce oameni rai pe forum...nush de ce s-a mai inventat topicu asta pe bune.pt misto-uri si replici smart ass.

app nu cred k toata lumea a pus poze cu motorul lui. si dak puneam poze cu r6 k am decat 2 si facute in papuci, sareai u repede sa razi de ekipamentu meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut. sunt alina, am 21 de ani, am carnet din 2007, invat in bucuresti. prima motocicleta a fost un cbr de 125 pe care am invatat si bune si rele :unsure: . acum am trecut la un R6 din 2001 :makeout:

 

si poza :P

 

Dar tot la Honde iti e gandul :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, tu fata, chiar asa. ti-e rusine sa pui poze in papuci, dar nu ti-e rusine sa vorbesti in halul asta romaneste?

de tine ar trebui sa imi fie sau de cine? :makeout: mai uita-te si in ograda ta si nu te mai lua atata de toata lumea pe forum k din 10 posturi ale tale 8 sunt pt ironizat lumea si k sa te bagi in seama aiurea. ori esti suparat pe viatza, ori pe femei , ori pe SS-uri, ori pe argeseni (k am vazut k si aia te injura de mama focului :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite mah ce oameni rai pe forum...nush de ce s-a mai inventat topicu asta pe bune.pt misto-uri si replici smart ass.

app nu cred k toata lumea a pus poze cu motorul lui. si dak puneam poze cu r6 k am decat 2 si facute in papuci, sareai u repede sa razi de ekipamentu meu.

 

Tu ai vrut motocinism.ro Mai bine te plimbi cu motoru decat sa o arzi p-aici.

Freci forumu', pierzi examene sau te dau aia afara de la serviciu, si nu mai ai nici timp nici bani sa te dai cu r6

 

Creaza dependenta.

 

AAAAA Masinile de fite nu fac probleme... se conduc la fel de bine ca celalalte. Despre motoarele de fite nu pot spune acelasi lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...