Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

salut. sunt alina, am 21 de ani, am carnet din 2007, invat in bucuresti. prima motocicleta a fost un cbr de 125 pe care am invatat si bune si rele :laugh: . acum am trecut la un R6 din 2001 :crack:

 

si poza :P

 

 

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........................!!!!!!

 

sa-l vad io p-ala care se mai intreaba de ce vreau inapoi in romania.....

 

unde mai gasiti mah loserilor voi asa ceva?

 

 

apropo tu esti alina din poze?

 

:makeout: :makeout: :unsure:

 

welcome to the club!

post-5820-1219246983_thumb.jpg

post-5820-1219246990_thumb.jpg

post-5820-1219247001_thumb.jpg

post-5820-1219247008_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...........................!!!!!!

 

sa-l vad io p-ala care se mai intreaba de ce vreau inapoi in romania.....

 

unde mai gasiti mah loserilor voi asa ceva?

 

 

apropo tu esti alina din poze?

 

:makeout: :unsure: :crack:

 

welcome to the club!

 

 

 

WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF ? :P :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai continua opera de arta si pune-o si pe ea pe un r6 :scratch:

 

oh, i-am scos si tricoul, dar pentru asta iti trebuie acordul ei.

as fi marlan sa castig bani pe pielea ei, nu-i asa love?

 

asa ca hectore, eu zic sa aprinzi un trabuc si sa astepti. nu se stie niciodata de unde sare iepurilii, :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Babanul

32 ani

181cm/101Kg

Bucuresti

Il calaresc pe Costica adica un VN 800cc.

Castig banii de iaurt pentru copil din IT.

 

 

welcome to the club mate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scratch: e bine asa da?sa nu mai aud nimic :kali:

 

OMFG!!!!

 

pui o poza d-asta si vrei sa n-auzxi nimixc?\

 

ca nici nu mai stiu sa scriu

 

mi-ai umplut monitorul..

 

as lucra si la poza asta :D dar n-am timp azi

 

welcome to the club to you as well, love

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Ma numesc Lucian am 21 de ani,sunt tanar,dar imi plac motoarele de cand ma stiu....Am permis din 2005,sunt sofer pe tir de 20 de tone...si momentan am 3 scutere Piaggio,un Simson de 250 old school(defapt asta ii al lui taicamio impreuna cu o simsoneta de 50) si miam achizitionat recent o yamaha mt-03 din germania,pe care inca nu am aduso in tara.Deocamdata nu am timp sa ies pe la intruniri si a.s.m.d dar sper pe viitor sa ne vedem la o bere,pana atunci numai bine.salutari si ASFALT USCAT :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor...

 

sunt xsvenx, din bacau (momentan stau in Germania, cel putin inca cativa ani cred, ca vad ca in romania nu e asa de bine pentru motociclisti :crack: )

 

am carnet (a si :peace: din 2002...cu masina am destui kilometri, cam 70.000 pana acum, in medie cam 10.000 pe an...

dar am masina personala abia din septembrie 2005, deci cam de atunci ar trebui socotit...si zic eu ca conduc destul de bine :lol:

 

cu motocicleta din pacate nu am inca atata exenxperienta...am avut o aprilia rs 125, 2 sezoane, intre 2003 si 2005, cu care am facut cam 4000 de km...

in vara 2005, inainte de a pleca un an la studii in germania am vandut-o...de atunci, pentru cam doi ani jumate, m-am departat de motoare...in primul rand pentru ca am considerat ca mersul pe motor in romania e prea riscant...mai ales in bucuresti, unde am facut facultatea...

 

de aproximativ o luna am un nou motor...o honda cbr 600 rr (model 2008)...

deocamdata am 1290 de km...facuti 90% pe drumuri nationale, si zic eu foarte cugetat...motorul fiind in rodaj, primii km nu l-am turat mai mult de 7-8.000 de ture...

 

si nici acum nu trag foarte tare de el...inca il invat...norocul meu e ca pe aici lumea e civilizata, drumurile sunt foarte bune, si pe unde merg eu chiar destul de libere...

 

deocamdata nu am avut nici un fel de incident major...

doar o franare mai brusca, fiind furat de peisaj :lol: prilej cu care a "dansat" un pic spatele...dar de felul meu sunt foarte stabil, lucru pe care l-am transmit bineinteles si motorului, care dupa "macarena" executata s-a oprit foarte frumos la cam 5 metri de golful 2 al batranului care vroia sa faca stanga...

 

in viitor doresc sa merg cat mai putin pe strada si cat mai mult pe circuit...

cu ocazia asta doresc sa il salut pe bunul meu prieten, si singurul pe care il cunosc (deocamdata) pe acest forum, si anume pe mihai (yamaha R6) :D , si sper sa ne vedem cat mai des pe assen, nĂźrburgring, etc... :kali:

si voua tuturor va doresc asfalt uscat, multa atentie si cati mai multi kilometri parcursi in mod rational si preventiv si mult mult noroc!

 

numai bine

xsvenx

:scratch:

post-41204-1219609719_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor...

 

sunt xsvenx, din bacau (momentan stau in Germania, cel putin inca cativa ani cred, ca vad ca in romania nu e asa de bine pentru motociclisti :crack: )

 

am carnet (a si :peace: din 2002...cu masina am destui kilometri, cam 70.000 pana acum, in medie cam 10.000 pe an...

dar am masina personala abia din septembrie 2005, deci cam de atunci ar trebui socotit...si zic eu ca conduc destul de bine :lol:

 

cu motocicleta din pacate nu am inca atata exenxperienta...am avut o aprilia rs 125, 2 sezoane, intre 2003 si 2005, cu care am facut cam 4000 de km...

in vara 2005, inainte de a pleca un an la studii in germania am vandut-o...de atunci, pentru cam doi ani jumate, m-am departat de motoare...in primul rand pentru ca am considerat ca mersul pe motor in romania e prea riscant...mai ales in bucuresti, unde am facut facultatea...

 

de aproximativ o luna am un nou motor...o honda cbr 600 rr (model 2008)...

deocamdata am 1290 de km...facuti 90% pe drumuri nationale, si zic eu foarte cugetat...motorul fiind in rodaj, primii km nu l-am turat mai mult de 7-8.000 de ture...

 

si nici acum nu trag foarte tare de el...inca il invat...norocul meu e ca pe aici lumea e civilizata, drumurile sunt foarte bune, si pe unde merg eu chiar destul de libere...

 

deocamdata nu am avut nici un fel de incident major...

doar o franare mai brusca, fiind furat de peisaj :lol: prilej cu care a "dansat" un pic spatele...dar de felul meu sunt foarte stabil, lucru pe care l-am transmit bineinteles si motorului, care dupa "macarena" executata s-a oprit foarte frumos la cam 5 metri de golful 2 al batranului care vroia sa faca stanga...

 

in viitor doresc sa merg cat mai putin pe strada si cat mai mult pe circuit...

cu ocazia asta doresc sa il salut pe bunul meu prieten, si singurul pe care il cunosc (deocamdata) pe acest forum, si anume pe mihai (yamaha R6) :D , si sper sa ne vedem cat mai des pe assen, nĂźrburgring, etc... :kali:

si voua tuturor va doresc asfalt uscat, multa atentie si cati mai multi kilometri parcursi in mod rational si preventiv si mult mult noroc!

 

numai bine

xsvenx

:scratch:

 

salut svenx

 

sfat pentru nurburgring:

 

incearca sa mergi acolo in cursul saptamanii si cu cineva care cunoaste circuitul, altfel e f. periculos

se merge tare. eu as merge intai la hockenheim. e deschis si nu asa de periculos.

daca esti aproape de nurburgring trebuie sa fii si de hockenheim

 

dupa rodaj, daca vrei sa tii motorul mai mult, pune-i sintetic subtire.

 

asfalt uscat si grijanie mare.

viteza e lucru dracu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut tuturor...

 

sunt xsvenx, din bacau (momentan stau in Germania, cel putin inca cativa ani cred, ca vad ca in romania nu e asa de bine pentru motociclisti :lol: )

 

am carnet (a si ;) din 2002...cu masina am destui kilometri, cam 70.000 pana acum, in medie cam 10.000 pe an...

dar am masina personala abia din septembrie 2005, deci cam de atunci ar trebui socotit...si zic eu ca conduc destul de bine ;)

 

cu motocicleta din pacate nu am inca atata exenxperienta...am avut o aprilia rs 125, 2 sezoane, intre 2003 si 2005, cu care am facut cam 4000 de km...

in vara 2005, inainte de a pleca un an la studii in germania am vandut-o...de atunci, pentru cam doi ani jumate, m-am departat de motoare...in primul rand pentru ca am considerat ca mersul pe motor in romania e prea riscant...mai ales in bucuresti, unde am facut facultatea...

 

de aproximativ o luna am un nou motor...o honda cbr 600 rr (model 2008)...

deocamdata am 1290 de km...facuti 90% pe drumuri nationale, si zic eu foarte cugetat...motorul fiind in rodaj, primii km nu l-am turat mai mult de 7-8.000 de ture...

 

si nici acum nu trag foarte tare de el...inca il invat...norocul meu e ca pe aici lumea e civilizata, drumurile sunt foarte bune, si pe unde merg eu chiar destul de libere...

 

deocamdata nu am avut nici un fel de incident major...

doar o franare mai brusca, fiind furat de peisaj :D prilej cu care a "dansat" un pic spatele...dar de felul meu sunt foarte stabil, lucru pe care l-am transmit bineinteles si motorului, care dupa "macarena" executata s-a oprit foarte frumos la cam 5 metri de golful 2 al batranului care vroia sa faca stanga...

 

in viitor doresc sa merg cat mai putin pe strada si cat mai mult pe circuit...

cu ocazia asta doresc sa il salut pe bunul meu prieten, si singurul pe care il cunosc (deocamdata) pe acest forum, si anume pe mihai (yamaha R6) :lol: , si sper sa ne vedem cat mai des pe assen, nĂźrburgring, etc... :peace:

si voua tuturor va doresc asfalt uscat, multa atentie si cati mai multi kilometri parcursi in mod rational si preventiv si mult mult noroc!

 

numai bine

xsvenx

:D

 

 

:lol: si tie :baldy:

felicitari pentru motocicleta, moshule, sper sa ne vedem la o drumetie cat de curand!

 

cat despre assen, you're on :kali:

cu popas in amsterdam un pic :scratch:

 

tuturor, numai bine

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut svenx

 

sfat pentru nurburgring:

 

incearca sa mergi acolo in cursul saptamanii si cu cineva care cunoaste circuitul, altfel e f. periculos

se merge tare. eu as merge intai la hockenheim. e deschis si nu asa de periculos.

daca esti aproape de nurburgring trebuie sa fii si de hockenheim

 

dupa rodaj, daca vrei sa tii motorul mai mult, pune-i sintetic subtire.

 

asfalt uscat si grijanie mare.

viteza e lucru dracu

 

salut Tsunami...mersi de sfaturi :angry:

 

nu sunt foarte aproape de Ring...cam la 280 de km...mai aproape sunt de Assen, numai 240 :kiss:

 

pe aici prin vest sunt destul de putine circuite, in landul unde stau eu nu e cred nici unul...din pacate :unsure:

cele mai multe sunt in est...

 

la NĂźrburgring o sa ma duc, dar nu de capul meu, ci la un curs organizat, unde ne aranjeaza pe categorii :kiss:

si da, sper sa mai gasesc pe cineva cu care sa merg...e si mai ieftin la combustibil, si oricum e altfel cand ai pe cineva cunoscut pe langa tine...

oricum anul asta nu prea mai sunt cursuri...doar in septembrie cateva, dar sunt plecat...astept primvara 2009, pana atunci o sa imi iau si rulota, gume de circuit, si ce mai e necesar...

 

asfalt uscat si numai bine tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Tsunami...mersi de sfaturi :angry:

 

nu sunt foarte aproape de Ring...cam la 280 de km...mai aproape sunt de Assen, numai 240 :kiss:

 

pe aici prin vest sunt destul de putine circuite, in landul unde stau eu nu e cred nici unul...din pacate :unsure:

cele mai multe sunt in est...

 

la NĂźrburgring o sa ma duc, dar nu de capul meu, ci la un curs organizat, unde ne aranjeaza pe categorii :kiss:

si da, sper sa mai gasesc pe cineva cu care sa merg...e si mai ieftin la combustibil, si oricum e altfel cand ai pe cineva cunoscut pe langa tine...

oricum anul asta nu prea mai sunt cursuri...doar in septembrie cateva, dar sunt plecat...astept primvara 2009, pana atunci o sa imi iau si rulota, gume de circuit, si ce mai e necesar...

 

asfalt uscat si numai bine tuturor!

 

 

 

incearca pe cat posibil sa gasesti jocuri pe calculator (playstation am inteles ca are unul) cu track-ul de la nurburgring.

daca-l inveti (trebuie sa stii ce urmeaza in varf de deal sau dupa o curba),vei fi maestru.

 

eu am incercat sa-l cumpar pentru PC si nu l-am gasit. nici in germania si nici in canada cand am fost in concediu

 

daca-l are cineva, l-as cumpara.

 

circuitul GT Nurburgring (cel mare)

 

succes

 

 

adica succes bun

Editat de Tsunami
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorin 25 ani ... porecla IceMan :banana: .. pt ca vara - iarna - primavara - toamna .... eu pe moto ... in 1 an fac + - 45.000 km pe moto :blbl: sunt disperat .... 2 moto la activ ....gsxr 750 ... merge ca un 1000 si fiabila ca un 600 .. vis ... o iubesc ... o indragesc ,.,,, o visez ... de fapt de cand m-am nascut am fost pasionat de 2 roti .... de mic rupeam bicicleta in doua, acum rup acceleratia la motor .. :cheers:)) ... am permisul cat A de 1 an :friends: ..... deci poate de asta sunt asa disperat .... accidente la activ 0 ... Doamne ajuta sa fie bine si de acum incolo .... sunt vitezoman ... nu e bine stiu ... sper sa pot sa ma schimb .... eu sper .... acum sa vedem ...cred in deviza "Nu motorul sau estinatzia sunt importante , ce calatoria in sine ! ".... ma gasesc bine cu modelele din 2000 - 2003 .... imi placela un motor sa fie greu , mare , deci am sa schimb inapoi cu un k0 - k3 .....cu suzuki pana la sfarshit ;) ..... in rest ...... Asfalt Uscat ! ( poza cu prima mea dragoste ... off tineretzea asta :lol: )post-41960-1220394088_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna :ph34r: ...

ma numesc Foksy....am 20 de ani... sunt din Timisoara... am permis de 1an si2luni :P , si conduc un suzuki de aprox 4luni :D

....iar cel mai lung traseu ce lam facut cu motorul este pana la Resita :rolleyes: .........

...si sunt indragostita de motor :D .......

in rest am avut si prima mea cazatura....dar nimic grav sau serios.....se intampla intro zi ploioasa cand ma grabeam la un examen...cand autovehiculul din fata mea a franat brusc si neintemeiat....la care am franat si eu...dar vazand k nu ma opresc...am piscat putin din frana de mana...si am alunecat dar inca nu picasem....iar motorul era foarte inclinat...si incet lam lasat jos....

eu mam ales cu ceva vanatai pe picior..iar motorul cu cateva zfarieturi la scarite :P ....

cam atat deocamdata despre mine....asfalt uscat.... si sper sa ne intalnim pe sosele :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna :ph34r: ...

ma numesc Foksy....am 20 de ani... sunt din Timisoara... am permis de 1an si2luni :P , si conduc un suzuki de aprox 4luni :D

....iar cel mai lung traseu ce lam facut cu motorul este pana la Resita :rolleyes: .........

...si sunt indragostita de motor :D .......

in rest am avut si prima mea cazatura....dar nimic grav sau serios.....se intampla intro zi ploioasa cand ma grabeam la un examen...cand autovehiculul din fata mea a franat brusc si neintemeiat....la care am franat si eu...dar vazand k nu ma opresc...am piscat putin din frana de mana...si am alunecat dar inca nu picasem....iar motorul era foarte inclinat...si incet lam lasat jos....

eu mam ales cu ceva vanatai pe picior..iar motorul cu cateva zfarieturi la scarite :P ....

cam atat deocamdata despre mine....asfalt uscat.... si sper sa ne intalnim pe sosele :P

 

Servus si bine ai venit printre noi! daca " sunt indragostita de motor" atunnci esti membra?? sau cum?!

si eu am un suzuki si ma inteleg foarte bine cu el. daca vrei sa accepti un sfat, chiar daca nici eu nu conduc de prea multa vreme :P, pastreaza distanta mai mare fata de cel din fata ta si nu merge chiar pe trasa lui. eu asa fac...............la mine e mai problema cu nisipul :-)

 

in rest nimai bine si drumuri lungi si dese fara incidente :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorin 25 ani ... porecla IceMan :rolleyes: .. pt ca vara - iarna - primavara - toamna .... eu pe moto ... in 1 an fac + - 45.000 km pe moto :ph34r: sunt disperat .... 2 moto la activ ....gsxr 750 ... merge ca un 1000 si fiabila ca un 600 .. vis ... o iubesc ... o indragesc ,.,,, o visez ... de fapt de cand m-am nascut am fost pasionat de 2 roti .... de mic rupeam bicicleta in doua, acum rup acceleratia la motor .. :D)) ... am permisul cat A de 1 an :D ..... deci poate de asta sunt asa disperat .... accidente la activ 0 ... Doamne ajuta sa fie bine si de acum incolo .... sunt vitezoman ... nu e bine stiu ... sper sa pot sa ma schimb .... eu sper .... acum sa vedem ...cred in deviza "Nu motorul sau estinatzia sunt importante , ce calatoria in sine ! ".... ma gasesc bine cu modelele din 2000 - 2003 .... imi placela un motor sa fie greu , mare , deci am sa schimb inapoi cu un k0 - k3 .....cu suzuki pana la sfarshit :P ..... in rest ...... Asfalt Uscat ! ( poza cu prima mea dragoste ... off tineretzea asta :P )post-41960-1220394088_thumb.jpg

mai 45000 km pe moto in un an. ai grija ca sa nu iti creasca nasu. motorul tau sa inteleg ca are 70000 km ??? ca l-ai fi luat pe la 25-30 mii km. hai mai taie un pic si o las si eu mai moale. cat despre un an fara accidente cu 750 care nu o sa mearga nici o data ca mia (1000) vb ca am avut si nici fiabil ca 600 nu o sa fie nici o data. lasa povestile si hai mai zi o data prezentarea fara "floricele".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai 45000 km pe moto in un an. ai grija ca sa nu iti creasca nasu. motorul tau sa inteleg ca are 70000 km ??? ca l-ai fi luat pe la 25-30 mii km. hai mai taie un pic si o las si eu mai moale. cat despre un an fara accidente cu 750 care nu o sa mearga nici o data ca mia (1000) vb ca am avut si nici fiabil ca 600 nu o sa fie nici o data. lasa povestile si hai mai zi o data prezentarea fara "floricele".

nu trebuie sa crezi .... probeaza un gsxr 750 care nu merge ca un gsxr 600 dar trage ca un gsxr 1000.... e compromisul ideal intre 1000 si 600 eu am probat toate 3 versiunile de k7 de la gsxr din acest motiv nu am schimbat categoria cand am schimbat motorul, diferentza e numai la speed pe rectiliniu , .....gsxr 750 are 150 cai , top speed 306km/h deci ?.... si fac 42.000 la an ..... pt ca : 2200 km ii fac pana la munca si inapoi in 1 luna ... p[lus ca weekendul mil petrec pe moto .... chiar daca ploua ....daca ninge sare din calcul , anul trecut nu a nins deci am ajuns la 42.000 km in 1 an , plecand de la sf lui august 2007 la inceputul lui sept 2008 ,:D .... 20.000 cu motorul vechi si cu asta care l-am cumparat de nou in ianuarie , 3 ianuarie ,am deja 22.000 km , am exagerat cu 3000 te rog sa ma scuzi ! mai tai inca 2000 pt placul tau ! raman 40.000 km .... tu in cat timp ii faci ? permisul l-am luat in octombrie dar aici poti conduce dinainte de a avea permis de moto cat A daca ai peste 21 ani si esti inscris la scoala cu o foaie eliberata de la politie , un fel de libera practica(exclus autostrada ,super strada si orash ), ca sa nu te intrebi cum de am permis din oct. si conduc 2007 de la sf. lui august 2007 ! te rog sa ma scuzi daca am exagerat prea mult !in plus nu stiu ce modele de gsxr ai avut tu ! care pana in 2003 erau 100 % ca si cadru , carene , difderentza era la motor , suspensii ! plus ca specific e e o poza cu vechea moto care avea optiuni : lantz racing ,pinion cu un dinte in minus , toba Arrow , semnalizari si prixe de aer din carbon , fitru BMC , era o BOMBA PE 2 ROTI , se pare ca nu stii prea multe despre motoare , laso mai moale !

Editat de suzukilifeanddanger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti , ma numesc Gabi , am 20 de ani si am carnetul A,B de 1 an. De vreo 3 ani stau in Italia ( Verona ). Am 2 motociclete si 1 scuter ( Nsr 125, Bmw C1 200 si un cbr 900 rr ). Despre mine ce sa mai zic , aici m-am plictisit :D astia sunt niste oameni de cacao , vreau acasaaaaaaa!!! . Ma ocup cu innotul si fotbalul, sunt instructor de innot si arbitru :rolleyes:. asta e tot despre mine. Asfalt uscat!

dscn0790ki6.jpg

16081483bh5.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti , ma numesc Gabi , am 20 de ani si am carnetul A,B de 1 an. De vreo 3 ani stau in Italia ( Verona ). Am 2 motociclete si 1 scuter ( Nsr 125, Bmw C1 200 si un cbr 900 rr ). Despre mine ce sa mai zic , aici m-am plictisit :D astia sunt niste oameni de cacao , vreau acasaaaaaaa!!! . Ma ocup cu innotul si fotbalul, sunt instructor de innot si arbitru :rolleyes:. asta e tot despre mine. Asfalt uscat!

dscn0790ki6.jpg

16081483bh5.jpg

salve man ... si eu sunt nou pe aici ....sunt din Trento ... la 80 km de Verona ... poate ne intalnim sa facem un giro :ph34r: Lacul de Idro - Lacul de Ledro - Madonna di Campiglio .... ce zici :D ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Servus si bine ai venit printre noi! daca " sunt indragostita de motor" atunnci esti membra?? sau cum?!

si eu am un suzuki si ma inteleg foarte bine cu el. daca vrei sa accepti un sfat, chiar daca nici eu nu conduc de prea multa vreme :D, pastreaza distanta mai mare fata de cel din fata ta si nu merge chiar pe trasa lui. eu asa fac...............la mine e mai problema cu nisipul :-)

 

in rest nimai bine si drumuri lungi si dese fara incidente :ph34r:

hey! mersi pentru sfat...o sa tin cont de el :P ....

pai da is membra...dar nush de ce imi afiseaza membru, ca doar am pus acol la gender female.... :rolleyes:

pai mergi mult pe nisip?...sau cum....ca si mie imi fuge spatele daca pisc frana de mana pe nisip....

&mersi pt urare.... la fel si tie :D:P ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...