Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Do u' reach me?!

Do u' reach me?!

 

Yo sunt Tataie (sau Alex), am vreo 24 ani si vreo 100 kyle, permis am din 2003, am avut si un COX de motor (un Mz).

 

De anu' asta poa' s injiner si da domnu' sa iau ceva motor mai.........hmmmmm!

Intimitati cu asfaltu': cacalau in timp relativ scurt (vreo 2 ani=>2 accidente si juma')

 

In rest dau bani lu' tata si lu' mama pe bere cu Morphine Child si Grexu' !

 

Over!

Over!

 

CHHHHHHHHHHHHRRRRRRRRRRRHRRRRRRRRRRRRRR!!!!

 

 

Cam ce se vede in poza facem mereu cand ne intalnim

post-11-1116892022_thumb.jpg

Editat de Tataie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut! Cosmin cunoscut si ca Micutzu' sau Doctoru'. Mi-as fi pus nick Micutzu aici dar e deja luat :moto:

So, 29 ani, absolvent de medicina dar in prezent lucrez in IT (nu datzi cu pietre, va rog) :blbl: B)

Ieri s-a facut o saptaman de cand sunt posesorul numitei Natsha, un DNEPR MT-11 din '92 deja modificat (dar care va promit ca nu o sa ramana asha :makeout: )

Carnet cat.A inca nu am... sper in maxim o luna sa pot iesi oficial cu Natasha la o plimbare, B din 1995.

 

Va salut pe totzi si in special pe moshulik pe care il cunosc de pe alt forum :ok:

 

 

Aaaa... si o poza cu Natasha:

post-11-1117375873_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, 27 ani (neimpliniti, pe la sfarsitul lui august)..

 

Preocupari multiple..cand imi merge cel mai prost, sunt avocat de succes :makeout:

 

Motorul..Intruder C 800..e o BESTIE.. :ok: Nici nu-mi trece prin cap sa visez la altceva..

 

Numai bine

post-11-1117435082_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt Razvan am 28 de ani si lucrez in telecom. Sunt innebunit dupa snowboard si bineinteles motoare.

Cu echipamentul aproape am rezolvat iar motorul sper sa mi-l zilele astea. Poate miercurea viitoare o sa cunosc pe cativa dintre voi in persoana la Arc.

post-11-1117454245_thumb.jpg

Editat de Bungee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hi:)

 

Mai, mai ce plin de IT este pe aci:)

 

Asa ca nu mi mai este rusine .

 

Am terminat Aeronavele ( sac sac ) asa ca acum zbor mai jos un pic .

Brief: 31 anisori ( mai am un pic mic pana la 32 - nici 2 luni ) - caca o sa ma lasa Honda mea sa i apuc sanatos -brrrrrr :makeout: ca multi CP are.

 

Motorul il vedeti in poza si tot Ardealul sa traiasca ca de la el l am luat

 

 

Din ce in ce mai bine

 

Alex

post-11-1117463516_thumb.jpg

Editat de foxbat
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout:

 

sal everybody!!!!!!

 

 

am 19 ani si sunt un studentel ku pretentii de viitor inginer electronist,,,,dar care inca nici nu atrecut in anul 2...am timo :moto:

 

sunt venit in capitala de vara trecuta si ku greu m-am obisnuit. de aproape 2 luni sunt posesorul celei mai marfa motociclete ....priviti poza!!!! :ok:

post-11-1117612676_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt Mio ... inca la liceu, a 11-a ... nu...n-am ramas repetent...inca... :ok: .Am 18 ani si A1 din vara trecuta (3500Km). Sper ca vara asta sa iau A-ul (poate si B...ma mai gandesc). Ca multi dintre voi, as sta toata ziua pe 2 roti (cu motor) daca nu ar fi asa scumpa benzina. Imi mai plac calculatoarele si mai nou vopsitul (...hmmm....i luv dat smell :makeout: )

 

Drum uscat tuturor!

post-11-1117638026_thumb.jpg

Editat de wabit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi, 18 ani neimpliniti, deocamdata clasa a 11..spre a 12..( duamne vine BAC-ul :makeout: ), eu sper sa dau de A vara asta, dar mama a zis ca nu imi da bani..aiurea afaza..sa ca munca stai ca vin..sper sa fiu si eu posesor de comunista in vara anului viitor :moto: v-as pune o poza dar nush cum :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blbl:

Ma numesc Zoli, sunt din Cluj. Am 22 de ani si conduc un Voshod de vreo 2 ani.

Imi plac ft mult chopperele, da' pana nu iau si io o "bursa" tre sa umblu cu Voshodul :). Imi mai place rockul, metalul si bautura :P :o :o :wave: Apropo, Poza ii mai veche da seamana putin si cu mine.

cam atat despre mine. Asfalt uscat.

post-11-1118774743_thumb.jpg

Editat de zo10000
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! :wave: Cosmin din Arad, 19 ani, student TCM, categ. A luata chiar in 1 luna in curs! Motor inca nika dar prin iulie-august o sa imi iau! Pescuitul (dupa cum se vede), calculatoare si motoare bine inteles!

:o

post-11-1118819278_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AndreiRN

Buna amici pe doua roti. Andrei m-au numit si in Ploiesti m-au nascut. Carnet moto din 1984. Poate chiar veteran pe doua roti pot fi dupa peste 300000km parcursi. 42 de ani si inginer in aeronautica atras dintotdeauna de senzatia vitezei. Avut peste 10 motoare la palmares dar acum ramas doar cu 7 Honde si se vor inmulti din cite cred eu. Norocos cu vreme superba in sudul Californiei zilnic ma bucur de jucariile mele. Precautie si protectie e ce ne tine in viata in acest hobby relativ riscant. Zile frumoase si multa comunicare si sa invatam unul de la celalalt.

post-11-1119468775_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare sunt nou pe situl asta dar nu am putut sa nu tastez si eu putin ma numesc Stefan sunt motociclist cu acte in regula din 2002 am 24 de ani am facut pana acum peste 70 ooo de km si sper sa fac in continuare lucrez in germania intrun port privat aduc si motocicleta la comanda asa ca salutare Bogdan cel cu Gpz si vad cal intretii bine ar trebuii sa ne intalnim sa vezi noile achizitii ale mele.In rest va doresc sa conduceti prudent si bine ca la noi pe sosele e cum e la revedere si sper ca toti sa imbatrinim cu bine.Salutare si vizitati o parte din colectia mea moto www.bucuresteanu.4t.com sunt maniac dupa motociclete muncesc pentru ele si pe fiecare an mai adug cate 2 la colectie !!!

post-11-1119652671_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Adrian BALBA, :drink: medic veterinar in Constanta si virusat doar de doi ani de motociclism. I-mi place pe enduro - soft sau mai hard - si cred ca la noi (gropi, nisip, maidanezi, conserve proaste, tembeli, nesimtiti) nu e tara de motoare de viteza. Si nu se cumpara destule naked-uri de catre cei ce vor un motor cu care sa impresioneze fetele. :laugh:

post-11-1120333037_thumb.jpg

Editat de univet
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mihnea, 21 de ani, student la medicina generala anul 2 bucuresti [inca ma intreb dak a fost o alegere buna dupa ce am terminat liceul de informatica tudor vianu :laugh: ]

 

de 1 luna posesor de carnet de A si motor... ij planeta 5.

 

consumator ocazional de bauturi alcoolice [nici o data inainte de a incaleca pe motor sau a ma sui la volan], folkist amator [voce, chitara si pian], montaniard de fiecare data cand reushesc sa strang un grup d oameni sa o intind la munte, vamaiot de vreo 3 ani incoace, blatist pe ratb si uneori pe tren :drink: ... si cam atat... sa ne vedem sanatosi la arc...

 

aici o poza cu nishte colegi la inst cantacuzino... io sunt al 3lea din dreapta spre stg :(post-5125-1120423887_thumb.jpg

 

si o poza cu motoru'... super motoru' de fapt...post-5125-1120424347_thumb.jpg

 

mihnea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea! Eu mi-s Jimmy si sunt relativ nou in bransa, permis si motor de aprox 1 luna si ceva (doar A de o luna la celelalte am state mai vechi). In imagine sunt cu mandra la prima intalnire. Satisfactie maxima de la prima incalecare! Motor in caz ca nu se vede prea bine Aprilia Pegaso 650.

 

Asfalt uscat si vreme buna!

post-5355-1120478827_thumb.jpg

Editat de jim jim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa vin si eu cu o pozna :laugh:

Nume Cata carnet din 1993 ani 31 si sper la mai multi :drink: moto din poza super monstru si super marpha

post-4159-1120488340_thumb.jpg

Editat de Rinno
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...