Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ahoi!

Mandru Petru Dan ma numesc.

Posesor permis categoria B din 2003 primavara, iar permis categoria A din 2007 toamna (in timp ce faceam scoala moto mi-am luat un Virago 535cc, momentan posed o Yamaha Dragstar 1110 si un HD Sportster 883)

Pe motoare am aproximativ 75.000km sau poate chiar mai mult.

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Salut. Ma numesc Ionuț, sunt din Câmpina. Dețin permisul moto din 05.2012 . Am început motociclismului pe un zx636r 2002 pe care îl dețin și în prezent . În decembrie m-am apucat și de enduro ,pe un exc 450r 2009 .

Forumul în urmăresc din 2011,cred, dar abia acum mi-am făcut cont . Asta-s eu și îmi pare bine sa fac parte din comunitate.asfalt uscat și multi km va doresc :-D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Salut. Sunt Gabriel, Bucuresti , permis din '96 si am avut tot felu' de mobre si acareturi , acum am o Honda Transalp 650 din 2001 . Urmaresc forumul de mai multa vreme si pot spune ca mi-a fost foarte util cand mi-am luat mobra cat si pentru alte informatii . Va multumesc. Spor la treaba!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Numele meu este Vinturis Gheorghe, am 24 de ani sunt din Constanța. Nu am carnet, dar vreau... Este un pic mai complicat pentru mine...

post-95492-0-90801500-1476360136_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Salut,

Ma numesc Adrian, sunt din Ploiesti, am permis moto din februarie anul trecut si din septembrie acelasi an sunt fericitul posesor al unui GS 500 din 2003.

Urmaresc forumul de aproximativ 2 ani si am invatat de aici o mare parte din ceea ce inseamna motocicleala.
Sper sa contribui si eu cu ceva pe aici.

 

Hai cu primavara!!

:mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma prezint si eu oficial. Numele meu e Cata, sunt din brasov si am 23 de ani. Am dat de A2 acum 2ani mai mult din curiozitate si ma inspaimantau motocicletele la vremea respectiva. Dupa ce am luat permisul am inceput sa fiu din ce in ce mai pasionat astfel inca acum vreau sa dau si de A si sa-mi iau o mobra adevarata pt prima data (ceva de 600, ca m-am saturat de scutere si alte martoage) ^^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Va salut si eu.

Voicu Liviu din Corbeanca, Ilfov.

Permisul moto cat. A din anul 2016 și momentan, pe primul meu motor Aprilia Tuono (nu mai zic câți CC că iar mă înjura lumea :-) )

Editat de DArtagnan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...