Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

salut...sunt petre din oradea.. carnet de vineri :agree:... am lucrat in prea multe locuri ca sa le insir.In prezent lucrez si fac ceea ce imi place..sper sa pot face ce imi place si in viitor.Prima motocicleta...si marea mea dragoste.. CBR600f '95.Pam pam!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sal sunt jean,permis moto din 96,motociclete 14 la activ,anume;voshod,mz,iawa,nipru[4],yamaha xt,kawa gpz,honda cbr.mai mult decat atat enorm de multi prieteni,pe care ii sal,si va salut si pe voi cei care nu v-am cunoscut dar va voi cunoaste.va iubesc pe toti :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut! Nicu din arad 31 ani, permis din 98 si motociclete din 99.am inceput cu mz 175apoi vreo 3 simson 250 , ural, mz 150 etz, mz250 etz(care pot spune ca m-a multumit pe deplin)iar in prezent BMW f 650. km n-as putea spune cu exactitate dar de la etz-ul 250 adica de 4 ani incoace depasesc 15000 anual. Va salut pe toti si va doresc asfalt uscat si iesiri fara incidente! post-24139-1189241943_thumb.jpgpost-24139-1189242364_thumb.jpg poze cu mine nu am ca fug de aparatul foto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt Triciclistul din bucuresti 21 de ani,carnet de 1 an de triker profesionist,si eu fac parte din comunitatea voastra desi am 3 roti...ganditiva ca e o motocicleta ca a voastra dar cu o roata de rezerva..am o Tricicleta RollStoys 125 cc cu care mai ies pe afara... aici e o poza cu ea -->

 

1001481446e4782e7b5dd.jpg

 

Asfalt de care vreti voi va doresc :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma numesc Bogdan, sunt din Bucuresti; n-am inca permis (abia am facut 17 ani) dar m-am plimbat pe o Aprilia Tuono 50 a unui prieten. Sper sa imi iau o Mobra pana fac 18 ani ca sa capat un pic de experienta. Pe 2 roti merg de cand ma stiu, am bicicleta de mult (BMX, Pegas, una mai veche ruseasca, si acum un MTB - avatar). Pe bicla merg oriunde, aproape ca voi pe motor :)) .. nici chiar asa insa merg mult. In rest .. desenez cu aerograful, momentan pe biciclete si casti dar o sa sa fac si motoare si masini pe viitor dupa ce capat experienta (moto a mea probabil o sa fie prima :X:X: ).

Cam atat..

Asfalt uscat .. si o sa va salut de pe bicla daca treceti pe langa mine :):D ...

Editat de alecu_ultras06
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut,sunt Bogdan Olteanu,am 23 de ani,A-ul din 2007, ,student Fac. de Nave,motocicleta trebuie sa apara, ma bucur ca ma numar printre voi

GALATI

post-25017-1190647333_thumb.jpg

post-25017-1190647393_thumb.jpg

post-25017-1190647476_thumb.jpg

Editat de HIM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Danny 17 Arad.

Carnet...inca nu

pasionat de motoare de mic

Simsonist de la 13 ani :blink:

Imi plac motoarele clasice si chooperele,cruiserele

Hobbyuri:Motociclism,muzica rock(metal)Mesteritul

Nu imi place rutina si nu imi plac persoanele cu 2 fete

Poze:

 

post-22612-1191229514_thumb.jpg post-22612-1191229644_thumb.jpg post-22612-1191229725_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Andrei Codrut - neofit (de regula nepoftit/nedorit)

Baiat bun , carnet de 2 saptamani , motorisca de 2 luni , fetita de 6 luni ,salvamontist de 12 ani , na !!!

Putin bolnav (a cazut o soba pe mine cand eram mic), dar asta se vede!

Sa aveti viata !

post-25283-1191426109_thumb.jpg

post-25283-1191426505_thumb.jpg

post-25283-1191426643_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

33 ani...uitanandu-ma cu jind dupa motoare...insa choperist la suflet..

microb contractat din 92.. insa nu toti ani mers pe motor..

m-am invartit mai mult prin asigurari..

din primavara sper la un cruiser o Yamaha ceva..ma mai gandesc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tinerilor !!

Doru, Ploiesti, 49 ani...unii vor spune "martalog"...eu doar "batranel diliu in putere" :laugh: , pemis B, C, D, E, din '85, iar A-ul "lipit" in 2007 si fara exagerari...vreo 9 ani de mers pe doua roti fara cat. A :friends:

Teh. electronist, in prezent admin. retea intr-o institutie...

Motor: ZZR 600 din 96...si in curand BMW F650...trece taica pe enduro !!

 

Ma bucur ca "inca mai sunt" printre voi si ca sunt parte integranta pe acest forum !!!

Va urez sa ajungeti si sa depasiti cu mult virsta mea fiziologica.... pe doua roti !!!

Sa auzim numai de bine !!!

 

De ce "phyton" ??? Daca sunteti curiosi....dati cu clik-ul aici !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=pjnjhFY_GoU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

De 3 luni pe Honda Shadow....4300 km....si cu dor de duca zilnic.....

 

Sebastian, 31, medic..dupa diploma.....motorist dupa hobby...si plimbaretz dupa vreme...

post-26078-1192622116_thumb.jpg

post-26078-1192622352_thumb.jpg

post-26078-1192622618_thumb.jpg

post-26078-1192622872_thumb.jpg

post-26078-1192623159_thumb.jpg

Editat de SeBIKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari tinerilor !!

Doru, Ploiesti, 49 ani...unii vor spune "martalog"...eu doar "batranel diliu in putere" :D , pemis B, C, D, E, din '85, iar A-ul "lipit" in 2007 si fara exagerari...vreo 9 ani de mers pe doua roti fara cat. A :eek:

Teh. electronist, in prezent admin. retea intr-o institutie...

Motor: ZZR 600 din 96...si in curand BMW F650...trece taica pe enduro !!

 

Ma bucur ca "inca mai sunt" printre voi si ca sunt parte integranta pe acest forum !!!

Va urez sa ajungeti si sa depasiti cu mult virsta mea fiziologica.... pe doua roti !!!

Sa auzim numai de bine !!!

 

De ce "phyton" ??? Daca sunteti curiosi....dati cu clik-ul aici !!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=pjnjhFY_GoU

 

am citit mai multe posturi/thread-uri de-ale tale si nu ma asteptam

 

Respect :ok:

 

Asfalt uscat si la cati mai multi ani tot pe 2 roti.

Editat de Infinity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor!

ma numesc iulia, si sunt posesoarea unui gpz 500s de o luna :eek:

permis am de 2 luni. :(

sunt innebunita dupa motorul meu :D

la arc nu am ajuns...

sper s-o fac cat mai curand!!

va salut pe toti

ASFALT USCAT!! :ok:

post-25273-1192657121_thumb.jpg

post-25273-1192657412_thumb.jpg

post-25273-1192657441_thumb.jpg

Editat de lady_crazy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare...sunt motociclist in suflet de o viata.. dar cu carnet de conducere de 2 luni.

E prima mea motocicleta.. un CBR de 600f , sunt incepator,carnet am si cat B tot din ziua cand am luat si A-ul.

Am putin peste 2000 km,iubesc motocicleta pentru cum arata, senzatia de libertate si control care o am pe ea...si desigur sunetul e pe masura... :)

Mi-am luat si echipament pentru ca eu zic ca e foarte necesar sa il ai ... si mai ales sa il porti.

postez ceva poze ... :moto:

sa ne vedem in trafic cu bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...sunt motociclist in suflet de o viata.. dar cu carnet de conducere de 2 luni.

E prima mea motocicleta.. un CBR de 600f , sunt incepator,carnet am si cat B tot din ziua cand am luat si A-ul.

Am putin peste 2000 km,iubesc motocicleta pentru cum arata, senzatia de libertate si control care o am pe ea...si desigur sunetul e pe masura... :)

Mi-am luat si echipament pentru ca eu zic ca e foarte necesar sa il ai ... si mai ales sa il porti.

postez ceva poze ... :moto:

sa ne vedem in trafic cu bine :cheers:

Petre, ti-ai pus amprenta si p-aci? :lol: Sal'tare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut :)

NUT (care cred ca vine de la stefanut, care sigur vine de la stefan - ce sa-i faci, mama), 32 anisori, muritor de foame (denumire primita de meseria pe care o practic de 8 ani- profesor- de la elevii mei), am un bmw f650 de vreo 2 luni

 

vreme buna tuturor :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...