Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Evident am fost mai mult ironic in post.urile anterioare. Îmi place sa cred despre mine ca sunt o persoana cu capul pe umeri,calculata si încerc sa tin nevoia de viteza pe care o cere motoreta sub control. In rest...toate cele bune. Asfalt uscat!!! (demult vroiam sa spun asta) :)

 

Cu tine trebuie sa stau la o bere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si cu motoretele ce facem ? :alcy:

 

:police5: (police) chiar astazi s-a luat de mine ca...ce faci pe strada cu motocicleta asta neagra. (o plimbam evident) . Dupa care vine alt domn politist si spune : lasa ca merge si cu faru` aprins (aveau chef de caterinca probabil). Foarte de treaba politistii , m-au lasat sa o iau pe contrasens putin in fata la Sala Palatului ca a fost un accident acolo.

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si cu motoretele ce facem ?

 

:police5: (police) chiar astazi s-a luat de mine ca...ce faci pe strada cu motocicleta asta neagra. (o plimbam evident) . Dupa care vine alt domn politist si spune : lasa ca merge si cu faru` aprins (aveau chef de caterinca probabil). Foarte de treaba politistii , m-au lasat sa o iau pe contrasens putin in fata la Sala Palatului ca a fost un accident acolo.

 

:moto:

 

nuj domne, eu am propus :)

 

apropo de politisti de treaba, cei din intersectia de la banu manta cu titulescu ma lasa sa tai 3 benzi si liniile de tramvai ca sa urc podul..ha sunt mai tare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu tine trebuie sa stau la o bere

Ultima oara cand mi-a propus un fost coleg de serviciu sa ies cu el la o bere l-am refuzat ca nu aveam timp . Dupa ce a plecat din companie , am aflat ca era "d-ala" :rusinica: . NU insinuez nimic , te rog sa ma scuzi :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultima oara cand mi-a propus un fost coleg de serviciu sa ies cu el la o bere l-am refuzat ca nu aveam timp . Dupa ce a plecat din companie , am aflat ca era "d-ala" :rusinica: . NU insinuez nimic , te rog sa ma scuzi :tomato:

 

nicio problema bossule, femeile, bautura si marioara sunt viata mea, te asigur!

 

biancocelleste , esti d-ala sau d-asta ?)

 

sunt d'asta :troll:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, sunt frigider si mi-am loat moto puternica si frumoasa ca sa compensez unele lipsuri (de fapt e doar unul, dar e mare..adica mic..mare, intelegeti voi :grinbandit: )

 

:drums:

 

Ahaaa, deci de asta schimba baetii cu motoare puternice fetili ca 3,1415 sosete... cand isi dau seama ca nu e prea mare... motorul adica ... neeext! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nicio problema bossule, femeile, bautura si marioara sunt viata mea, te asigur!

 

 

sunt d'asta :troll:

In cazul asta ...sa curga bautura , sa se dezbrace femeile si ...marioara e prietena ta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

daca mai ai rezerve cum ca as fi lache, nu :))

Nu cunosc nici un lache prieten cu Mariana sau cu ss de sase sute...deci rezerve nu sunt:))) Trebuie sa fi bărbat pt asa ceva!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari la toata lumea! ma numesc PAP LASZLO ATTILA porecla LESSY. de ce chiar LESSY nu stiu... :scratch: .am 25 de anisori.permis de conducere A-B de vro 2-3 ani. primul meu motocicleta un HONDA CBR 929 e vro juma de an.la varsa de 17 18 ani am ''consumat'' un PIAGIO CIAU dupa acea pe la varsta de 19-22 doua bucati de malaguti FIFTY.iar amu o VACA :eek: . am diploma de mecanic auto si lucrez ca si ceva tamplar :crack: .asta este... necasatorit si fara obligatii la stat. locuesc in localitatea TILEAGD jud. BIHOR , de la ORADEA 20 KM catre CLUJ. ma simt bine cu VACUTA mea . va salut pe toti cu mana!



post-74410-0-79524000-1368051828_thumb.jpgpost-74410-0-18888400-1368051879_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragilor, Valentin numele 29 ani permis de prin 2009, nick-ul R3dscorpion si mai jos sunt eu si vaca, piciul motociclist in devenire.

 

Plictisit pe la birou am zis sa il fac de ras pe Testos.

 

 

Numai bine......

 

 

post-50148-0-16612800-1368084579_thumb.jpg

post-50148-0-01815300-1368084586_thumb.jpg

post-50148-0-25876200-1368084594_thumb.jpg

post-50148-0-29119800-1368084604_thumb.jpg

post-50148-0-35730700-1368084614_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

Dinu George Alexandru , alias DINU ! :)
Am detinut 2 capre :D .. una micuta ( Tomos a35 - ca de inceput asa , prin clasa a5-a . si am tinut-o pana acum 2 ani ) , in prezent detinand un FirstBike Curier cu care ma laud pe unde si cui pot ! :D
... cat despre bucatica aia de plastic ... vreau sa o iau cat de repede posibil pentru a merge fara frica .
Cate ceva despre mine : 16 ani de curand impliniti ( 29 martie ) .. elev la un liceu teoretic .. pasionat de motociclete , pescuit si iesiri in aer liber ... pe viitor ( dupa terminarea liceului [ filologie ] ) intentionez sa ma duc la Academia de POLITIE !
Cam atat despre mine .. ne vom cunoaste mai bine pe forum
O POZA CU MOBRA MEA ACTUALA :>pFa7t.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dinu1997

Dinu, bine ai venit pe forum!

Multumesc frumos ... bine v-am gasit si eu ! :)

 

P.S : Va multumesc pentru accept .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...