Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut. Bine ai venit!

Alta abordare a motociclismului, la 35 ani... cea corecta, dupa parerea mea... Daca mai ai si ceva experienta in trafic (pe 4 roti, eventual), sunt sanse mari sa mori de batranete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Bine ai venit!

Alta abordare a motociclismului, la 35 ani... cea corecta, dupa parerea mea... Daca mai ai si ceva experienta in trafic (pe 4 roti, eventual), sunt sanse mari sa mori de batranete...

 

Multumesc! Da, e adevarat, am B-ul din 96 ... acum am facut un efort sa imi depasesc frica si ma bucur din plin. Am deja vreo 2500 de km, am profitat de vremea calda ... si am bagat ceva km pe drumurile frumoase Buc-Siriu-Bv-M.Ciuc-Tusnad-Gheorghieni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc de ani, mai bine specificati cu aproximatie km pe care i-ati facut. :)

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shit...am zapacit textul ala de tot...se vede ca scriu la semafoare...

 

So...ce voiam sa spun este:

 

Salut Ionut. Si pe mine "m-a lovit damblaua" tot la "batranete", la 35. :))

Am B-ul tot din 96 si cred ca sunt pe aproape de 1 mil km de atata vreme, mai ales ca sunt "plimbacios" tare prin europa...by car.

Sa fii sanatos si sa ai parte de plimbare lunga si fara incidente. Asfalt uscat.

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salutare populatie !!!!

Eu sant Adriana Rechesan, am 29 de ani si sant din Tg-Mures. Am carnet de vreo 8-9 ani dar mi-am zis ca nu imi cumpar motor caci daca il voi pilota precum conduc masina sigur mor pe el. :)

Ei bine anul acesta in primavara mi-am luat primul motor, un Suzuki Bandit de 600...am invatat cumplit de repede sa merg pe el, sa-l inclin frumos dar dupa 3 luni am avut accident (smecheria din mine m-a dus spre accident si datul mare) si l-am vandut. Drept pentru care mi-am cumparat acum o luna un R1 de 1000 si o saptamana mai tarziu mi-am luat un Ninja de 600, model 2005.
Doar ca de aceasta data ma pregatesc intens "impreuna" cu Keith Code pentru circuitul din Ungaria unde voi merge la anu. Va recomand tuturor cu foarte mare drag atata timp cat santeti incepatori si vreti sa invatati sa mergeti pe motor sa urmariti filmul(documentarul) Keith Code Twist of a Wrist 2 dar sa-l downloadati cu subtitrare in romana. pe www.thepiratebay.com il gasiti.

 

Vad ca tot ati pus accent pe poze....ei bine...asta sant eu

post-81196-0-49985400-1387964215_thumb.jpg

post-81196-0-57000500-1387964225_thumb.jpg

post-81196-0-89084200-1387964233_thumb.jpg

post-81196-0-84165000-1387964243_thumb.jpg

Editat de rech_adriana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand tuturor cu foarte mare drag atata timp cat santeti incepatori si vreti sa invatati sa mergeti pe motor sa urmariti filmul(documentarul) Keith Code Twist of a Wrist 2 dar sa-l downloadati cu subtitrare in romana. pe www.thepiratebay.com il gasiti.

Buna Adriana, ma poti ajuta cu torentul la acest documentar? Nu ma descurc ca sa il iau de pe piratebay cu torent, doar cu downloaderul lor, pe care nu il vreau instalat. Mc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cool. :D Bine ai venit Adriana si succes. Ia-le usor, step by step. It's safer. :)

 

Le iau le iau usor crede-ma....m-am increzut rau de tot la inceput drept pentru care in 3 luni m-am imprastiat pe drum. dar ma bucur ca sant aici, m-am invatat minte, am avut colegi adevarati langa mine care mi-au spus HOOOO potoleste-te drept pentru care acum invat si la anu ne vedem pe circuit

 

Buna Adriana, ma poti ajuta cu torentul la acest documentar? Nu ma descurc ca sa il iau de pe piratebay cu torent, doar cu downloaderul lor, pe care nu il vreau instalat. Mc

 

Mai incearca sa-l downloadezi ca pana la urma o sa te lase fara downloaderul lor...nu stiu cum am facut si eu da pana la urma m-a lasat fara. Atata am tot inchis si deschis pagina aia pana m-a lasat. Hai ca ma uit eu acum pe piratebay si iti dau direct linkul si intri direct si ii dai download si poate asa te lasa.....

ia vezi....al doilea e...cel cu subtitrare in romaneste http://thepiratebay.se/search/keith%20code%20twist%20of%20the%20wrist%202/0/99/0

 

Bafta, sper sa te descurci....daca nu...nu stiu cum sa te ajut....altundeva nu l-am gasit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le iau le iau usor crede-ma....m-am increzut rau de tot la inceput drept pentru care in 3 luni m-am imprastiat pe drum. dar ma bucur ca sant aici, m-am invatat minte, am avut colegi adevarati langa mine care mi-au spus HOOOO potoleste-te drept pentru care acum invat si la anu ne vedem pe circuit

 

 

Mai incearca sa-l downloadezi ca pana la urma o sa te lase fara downloaderul lor...nu stiu cum am facut si eu da pana la urma m-a lasat fara. Atata am tot inchis si deschis pagina aia pana m-a lasat. Hai ca ma uit eu acum pe piratebay si iti dau direct linkul si intri direct si ii dai download si poate asa te lasa.....

ia vezi....al doilea e...cel cu subtitrare in romaneste http://thepiratebay.se/search/keith%20code%20twist%20of%20the%20wrist%202/0/99/0

 

Bafta, sper sa te descurci....daca nu...nu stiu cum sa te ajut....altundeva nu l-am gasit

aceeasi treaba, nu merge. imi poti pune tu direct torentul pe mail?

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intra pe link-ul dat de Adriana si apoi dai click pe magnetul de sub titlul Keith Code - A Twist of the Wrist II [RO-subbed]. Se deschide automat download in utorrent.

 

 

ma bucur ca pana la urma ai reusit. subtitrarea e putin decalata dar oricum te vei uita la film cu pauza si back si pauza si citesti si iar pauza si iar back asa ca e ok bafta multa !!!

Acum am terminat de vazut :D. Fac cinste! Scenariul cam de k k t, dar sfaturile f bune!

Daca il vedeam impreuna poate mai puneam o pauza :P, dar asa nu are nici un farmec...o sa il mai revad pt a-l intelege mai bine. Cand punem in practica ce am vazut ? ^_^

Merci inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha....funny.... eu zic ca mai degraba ar fi pacat de ai mei sa planga dupa mine....

Asa e :)

Ai dreptate ... oricum peste 2-3 ani o sa te mariti, faci copii, te ingrasi ... :))

Editat de nervOptik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...