Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

salutare camarazi ! in al doilea rind salutare si tuturor motociclistelor ! sinteti bine venite cit mai multe in rindul nostru . ne mai infrumusetati si voi intrunirile , ca si asa zice lumea ca sintem toti uriti si nebuni ! si pentru ca tot veni vorba despre fete si motoare , iata citeva poze de la tirgul mireselor din brasov , eveniment la care am fost rugat sa particip , sa fac impresie prin oras . ce " mirese " , camarazi !!!

post-6359-1123510419_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salutare camarazi ! ma cheama Mihai , am 33 de ani si sint din Brasov . pentru cei interesati , sint ziarist iar biker am fost intotdeauna . ce-i drept , vremurile si bani m-au obligat ca la inceput sa am motoare unu si unu :D)) . dupa cum urmeaza : carpati , hoinar , ij ! dupa ani buni de pauza < si fara de carnet ! :crack:) > , am intrat in rindul lumii si am putut sa-mi i-au un motor dupa cum am vrut < intre noi fie vorba , mai mult e aspectuos decit puternic , dar asta e , atita ma lasa plapuma sa ma intind :blbl:) > . sint baiat fain , cum se zice la noi in ardeal , glumet si pus pe trait viata . in afara de motoare ma mai pasioneaza rockul , berea cu prietenii si , desi stiu ca multi o sa ma injure sint...dinamovist ! sorry , asta e :() . echipa mea de suflet este insa nitramonia fagaras , dar cum se bate prin divizia c... cam atita . cei interesati de mai multe amanunte < sau cele interesate , doamne ' ajuta ! > pot sa ma contacteze si voi umple spatiile goale . la buna vedere , camarazi !

post-6359-1123511805_thumb.jpg

post-6359-1123511877_thumb.jpg

post-6359-1123511927_thumb.jpg

post-6359-1123511955_thumb.jpg

Editat de mihai.grizzly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, sunt Laci am 30 de anisori din Bistrita ......... permis din 2004 octombrie, motor din octombrie 2004, motociclist din octombrie 2004 ........... in rest muncesc la un birou administrativ la o firma + propria firma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D lume, eu sunt Fram(cel putin asa ma stiu mai toti amicii si pretenii), am si un nume, dar nu este prea interesant; n-am motor, vreau sa-mi iau(n-am bani), n-am carnet...vreau sa-mi iau(acelasi motiv), in schimb am un loc micut pe acest forum...din "comuna cu ministrii", 26 ani, lucrez de vreo 6-7 ani(nici eu nu mai stiu cand ca m-am saturat de munca asta) in singura firma de stat care este injurata (la propiu si la figurat) de catre aproximativ 80%din bucuresteni pe nume RADET; sunt percutionist si cant un fel de folk&roll (mai pe unde apuc) cu alti 2 pretenari si mai fac fotografii (unele chiar reusite :crack: )...cam atat...vreti mai multe?Intrebati-ma.Poza aveti mai jos.BAFTA`N TRAFIC!!! Editat de Fram-Ursul Kevlar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut oameni buni. Numele este Sorin Dinescu, prietenii imi spun Soran. Am moto de ieri :crack: permis sper in curand (am inceput scoala de 2 saptamani).

Am 25 de ani, inginer electronist (cu numele doar), programator :crack:

Incerc sa atasez si o poza cu motoru'; sper sa iasa. post-6567-1125639868_thumb.jpg

Revin si cu alte poze, cand le am :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut sunt George.M din Pitesti, am 31 de ani si imi doresc u Harley !

Momentan am un chopper Kawasaki el 600(avatar).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ma intreb ce dracu caut in viata mea ?!?

post-405-1125921862_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi Bustiucel sunt; am 24 de ani, permis de 4, conduc de 6....... :eek: Motor, un ZXR 750. Toata ziua ma ocup de motoare.... nu ale mele ci de cele din showroom. Sunt din campina, actualmente locuiesc in Constanta. ......... Ganduri pentru :) batranete....... poate un Goldwing

post-3278-1126172175_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CristY aka Bombardel ( prietenii stiu de ce ) :eek: in rest am 19 ani ma dau cu un zx9r verde cunoscut in targoviste de catre politzai drept verde de paris :)

poze deocamdata nam ca nu sunt la mine la calculator acum dar pun eu si da'lea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Sunt Ionutz R. 24 ani din Faurei(BR),dar majoritatea timpului il pierd prin Bucuresti,la o firma de distributie electrice si conectica ;si in timpul liber mai studiez si pe la Politehnica. Permis A din iunie(dupa vreo 4 ani de mers pe camp cu hoinarul) si B din 1999(dar de masini sunt satul).Moto,deocamdata o TULA de 200cc,pe care cu ajutorul vostru vreau sa o modific putin(asa ca, astept idei!).

Profit de ocazie sa le urez tuturor motociclistilorsi motociclistelor asfalt uscat! si cat mai multi km fara evenimente rutiere.

post-5149-1126473947_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ... sunt Zoli din Tg-Mures. am permis cat. A de 3 ani si am o Jawa 350 TS de 2 ani ca de obicei sta la reparat in garaj asa cum se vede si pe poza care incerc sa atasez aici. sper sa iasa. (totusi la Odorhei am ajuns cumva) PS. nu are cineva un vibrogen, sau motor pentru Jawa 350 TS (1989) in gunoi?

post-7049-1126640054_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea!

Incepator, n-am mers decat pe motoarele de la scoala (yamaha si suzuki de 200), carnet luat luna asta, motor la anu in primavara , ceva gen honda cb 750 pt ca prietenii zic ca mai jos de 600 n-o sa se miste cu mine! (1.90m, 100kg)

Vara - mare, iarna- ski si snowboard, acum speram vara - motoare!

Am citit multe lucruri interesante de la voi, va multumesc

Asfalt uscat si la anu ne vedem!

Niko :cheers: post-7144-1126873909_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,eu sunt Paul..am 16 ani jumate ..elev la CN I.L Caragiale Buc,cl a 11a...merg de mai mult timp pe scutere,de curand am achizitionat ceva cu viteze de 50cc un TZR..in primavara trec la 125 cred..iar a1 il iau pe 11 oct promit,am picat de curand cu 20 dar merg fara carnet...promit ca nu mai fac :baldy:..ne mai vedem prin oras,bafta all si asfalt uscat!!!

 

PS pun o poza cu moto meu ca,cu mine nu cred ca am.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: Hi from Greece!!!

Intimplator, am amflat pt pagina voastra! Ultima data pe care am fost in Romania, a fost 3 ani inainte. Sunt membru unui club de motoare, care se numeste MotoRiders Club. Puteti sa-l vizitati daca doriti sa vedeti niste locuri frumosi din tara mea.

Va doresc calatorii placute cu motoare voastre!

 

Manolis

 

My Webpage

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare lume!am scos si eu capul acum ! :cheers: :baldy:

sunt Alin din Azuga sunt cam de 1 an pe aici pe forum dar intram cu ID-u unui prieten!

Am 22 de ani sunt inca fara carnet (sigur la anu)si lucrez prin Sinaia ca ospatar la un hotel! Mai ajung si pe la intruniri cand am timp(pasageru lu` h-asu) si imi place la nebunie.

asta sunt eu in poze!

prima sunt eu(dreapta) cu Roger la schi in poiana brasov in ianuarie !

post-7185-1127081307_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea sunt mai proaspete ambele de la ploiesti una e cu mine vineri seara la o bere fara alcool si a doua eu(pasager) cu h-asu la parada!

va salut si sper sa ne cunoastem!

BAFTA SI FARA ACCIDENTE!

Alin Azuga!

post-7185-1127083137_thumb.jpg

post-7185-1127083216_thumb.jpg

Editat de AlinAzuga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna,

eu=ELA, 21, ASE, in vara asta mi-am luat si eu permisul. Sper la anul sa-mi iau si motor cu care sa merg la intruniri, nu de alta dar m-am saturat sa fiu pasager

In rest muzica veche, rock, jazz, munte...si oriunde e distractie..sunt si eu :baldy:

ma bucur ca v-am cunoscut...ca multi mai sunteti :baldy: poate ne vedem la arc.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut! nu m-am lasat pana nu v-am trecut pe toti in revista! Nici nu s-a facut 1 jumate :banana: ! Sa ma prezint si eu... Sunt Alex (tot Alex...) Diaconescu, acum 18 zile am implinit 27 de ani :cheers: !!! Am absolvit dreptul acum 3 ani si sunt consilier juridic la o firma! Nu am mare lucru de facut p'acolo, asa ca anul asta mi-am deschis si o mica afacere... distribui usi :D ! A-ul il am din... 1996, B-ul din '97 iar C-ul si C+E sin 2002! Primul motor a fost un MZ 250 pe care l-am vandut acum 4 ani! Si acum... de 3 saptamani, sunt fericitul posesor al unui Dominator, 650 cc, 48 hp din 94, unltima serie facuta in Japonia! Am cateva nelamuriri la el, si poate o sa ma ajute si pe mine cineva in rezolvarea lor!

 

Abia astept intrunirile, iar pe forum, mai stau noaptea tarziu! Ca pasiuni, am motoarele binenteles, alpinismul (am facut armata la vanatorii de munte :) ), calculatoarele... si ar mai fi...

 

Aveti grija si mergeti prudent... foarte prudent!

 

P.S. sper ca au intrat pozele

post-7202-1127858287_thumb.jpg

post-7202-1127858895_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Badila Ciprian, Alba Iulia, 23 ani, B-ul din 2000 shi km gramada, A-ul il fac la vara si sper cat mai repede la un Bandit de 600.

 

Numai bine si RIDE SAFE

Poza cu mine e prea mare...asa ca...daca vreti...intrati pe profil.

 

Motorul...e ce mi-as dori eu pe la anu'....da' cred ca il vad in vreo 2... :cheers: post-7138-1128333513_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut. Sunt Alexandru, am 26 de ani si evident imi plac motoarele.Nu am inca permis dar fac scoala moto.In rest sunt coleg cu cel care s-a autointitulat FRAM URSUL KEVLAR...la RADET cea mai de cacao institutie.

 

 

Aaaaa era sa uit pt inceput as vrea sa imi iau un cel putin un 600 supersport...daca o fii bine sau rau Dumnezeu stie....

 

Si uite si o poza cu mine...d-abia ma tunsesem in urma cu 18 ore :finger: post-7426-1129361167_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Sunt Mihai, am 16 ani si sunt din bucuresti. Momentan am un moped manet, cu care uneori mai prind si 60 km (in panta :crack:), si o casca "imprumutata". Ce sa zic, e bunicica motoreta, dar mi-ar trebui cva mai mare :finger:. In primavara vreau sa dau de A1

post-7374-1129402562_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: Salut. Bogdan "BOBO" (era luat nick-ul), 25 ani, student la Drept, Permis cat. B de prin '98, A-ul din August '05, motoreta trebuie sa vina "Suzuki RF 600 R", Super Fan Motociclism.ro.

Abia astept vara sa ma dau cu motoru'.

 

post-5695-1129406523_thumb.jpgpost-5695-1129406559_thumb.jpg

 

Moto 'de imprumut' post-5695-1129406836_thumb.jpg

 

Asfalt Uscat si Kilometrii garla fara incidente neplacute

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...