Sari la conținut

Hai Sa Ne Cunoastem!


MIB
 Share

Postări Recomandate

Salut!!! Sunt Konny, sunt nou noutz :crack:, si incep a ma prezenta prin a spune k am 20 ani, sunt student in anul 2 la Politehnica Bucuresti - TRANSPORTURI.

 

Nu am nici un venit (doar part-time cand prind cate ceva :crack: , si de la mamica :what: ) si imi e destul de greu sa imi intretin motoru si mai ales sa il mai scot la plibare(cand situ k imi cere de mancare si astia tot scumpeesc benzina :what: , mentionez k cel mai mult am avut in rezervor 5,7 L adik 20 ron si am ramas de nenumarate ori fara benzina pe toate campurile ),............. dar ma descurc.

 

Am B-ul din 2004 si A-ul dau examen pe 4 sept.(Tineti-mi pumnii :what:) Am o Gilera MX-1 125cc, este minunata pt inceput, dar sper sa imi iau ceva mai mare pana vara viitoare.

 

O poza cu motorul meu

si casca mea cea noua :what:

post-12361-1156206824_thumb.jpg

post-12361-1156207007_thumb.jpg

Editat de konnypac
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kamaradu' pentru prietenii vechi, alte porecle temporare din partea prietenilor mai noi, una dintre ele "Scoțianul". Daniel Axinte, 30 ani. Meserie (studiată la Âşcoală) : mecanic instalații hidraulice Âşi pneumatice, meserie (practicată de mai bine de 10 ani) : tehnician CATV (cable guy). Carnet A Âşi B din IULIE 2006. Kilometri parcurÂşi călare pe moto, doar cei din poligonul Âşcolii. Hobby : vinul, berea, fetele, motocicletele, dar nu neapărat în ordinea asta. Am 4 motociclete în vitrină, printre bibelourile mamei (machete), dar visez la un Ducati Monster 620 sau la o Honda CBR 600. Pentru asta trebuie să-mi schimb radical domeniul de activitate Âşi sper să mă pot "lăuda" Âşi eu pe aici că sunt posesor de motocicletă Âşi nu doar de carnet A.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt Catalin din Constanta. Lucrez ca economist la o forma de reparatii platforme marine si director economic la o firma in consructii. Am carnet ( B ) de 13 ani iar A de 1 an.

post-12148-1157617076_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ma numesc Cristiana -Loki- (nu intrebati de unde vine)sunt inca la liceu :angryfire: si sper ca luna asta sa imi depun dosarul si sa dau (si sa iau) de carnet ...momentan subcategoria A1 ... pana in martie cand fac 18 ani (majorat ;) ) si o sa imi ia tata conserva deoarece :angryfire: "e mai sigura" :angryfire:

 

 

this is me :) post-8086-1158019982_thumb.jpg eu la scoala moto post-8086-1158020112_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Paul 25 ani ..... SUCEAVA

Pregatire (liceu si ceva faculta in domeniul IT)

Acum mecanic / constructor intr-un service harley Lisabona Portugal (www.davidsperformance.com).

va salut pe toti, si daca ajungeti atat de westic pe acest continent, dati un telefon sau un pm +351-963540251 :peace: :)

Bafta

post-1896-1159132604_thumb.jpg

Editat de Motor_Fan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Daq nu v-ati plictisit si tineti neaparat sa aruncati un ochi si aici, iata:

 

"Cata" (Catalin)

 

...m-au adus in 1975 prin august, acu' inginer si fac pe desteptu' pe la o firma prin Zarnesti, carnet de vreo 11 ani ( B ) . A e la cuptor si sper sa-l gust cat mai repede.

 

M-a prins boala in Franta unde nu am reusit sa mai scap de o Honda CityFly de 125 (first love :D ).

 

Actualmente CBR 600 F2. Sper sa va cunosc si eu curand desi zesonu' e pe duca...;daca se gata, va astept la schi.

Mare iubitor de animalutze. Ca sport: parapanta, zbor cu motor, raliu, moto... acolo unde-s tzacanitzi :peace: (sper sa nu supar pe careva)

Asfalt uscat si bafta tutoror!

 

ps: poza e facatura (in stare bruta, nefinisata, ne.. nimic), as fi vrut una calare da' inca n-am.

 

ramane cum am stabilit :)

Editat de CBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-13062-1159446924_thumb.jpgpost-13062-1159446942_thumb.jpgpost-13062-1159446957_thumb.jpgpost-13062-1159446981_thumb.jpgsalut! sint catalin,A-ul l-am dobandit in 2001(o data cu B-ul).motociclete au fost doua,prima-un minsk ce mi-a servit ca scoala,pe care il am si in prezent si de care nu vreau sa ma despart,a urmat un kawasaki gpx 750 in 2002,iar momentan sunt fericitul posesor a unei yamaha yzf 750r de care sint foarte incantat.

 

 

 

 

RIDE SAFE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si Io! post-10743-1159531216_thumb.jpg

 

 

 

Mery sunt , 22 ani, Bucuresti ... big fan sporturi extreme, momentan fara motor si fara A :peace: , speram anul viitor sa fie unul mai stralucitor :)

va salut pe toti.

Best regards,

MERY.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emanuel

 

27si ceva(ani)/ 1.88m/ 82kg restu' de date la profil

 

...permis nu mai am de nici un fel :peace: the POLICE

 

da vine sigur inapoi la primavara

 

 

 

post-9293-1159539676_thumb.jpg la munca!!!

 

post-9293-1159539729_thumb.jpg yo

post-9293-1159539770_thumb.jpg pasager la Bogdan

 

si uite asa s-a clarificat si misterul de a fi multidezvoltat ...bogdankawa&emanueln79&mery&codru si cine mai era ...allinone

Editat de emanueln79
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca imi bag si eu poza, ca poate vrea sa ma bata careva dintre voi si sa am poza cum aratam inainte.Motorul....pentru el o sa lucrez pe rupte la vara, ca sa imi iau si eu ceva Jawa; cat despre carnet, sa speram ca vine la vara, ca oricum is prea micutz sa-l iau acuma ...numa 17 anisori :D Acuma imi fac veacul pe la Seminarul Teologic Ortodox din Cluj(nu-mi ziceti Domn' Parinte/Popa ca nu-mi place)!!

post-10383-1159809612_thumb.jpg Asta i de la gradina botanista din Cj

;) post-10383-1159809682_thumb.jpg Asta i de la munca de Pasti la Catedrala

:baldy: Hai noroc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primiti si fete? Sau am voie numai la "Fete motocicliste"? ;)

Name: mugur

Age : 30 (dohh)

Job : domeniul pharma

Permis: B de 7 ani, A de anul asta :baldy: (adica din 10.10, ca atunci am examen :D )

Si cam atat.

Poze :

post-12460-1159817083_thumb.jpg

post-12460-1159817139_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conu. Sau Dan. Sau cum vreti. Sudor (artist in domeniu ;) ), 36 ani. A B C E din 1991. Actuala iubire: honda shadow (aia din poze). Au, pardon, revin : Actuala iubire : Koana (ca ma omoara daca nu scriu asa :baldy: ), si pe urma honda shadow :D

Editat de conu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...