Sari la conținut

Iarasi


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 104
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vremea ca vremea, dar atmosfera o sa fie incendiara... :ok:

Iar daca mai sunt persoane care isi fac griji de genu "dar eu nu cunosc pe nimeni", lasati sfiosenia acasa, ca nu isi are locul. Veniti si va distrati si faceti cunostinta cu ceilalti motociclisti. Nimeni nu va musca.

 

Astea fiind spuse... LET'S PARTYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@plescoi rulez

@blackmoonrider - veniti cu dovada sau cu copie dupa P.V. sau cu

certificatul de inmatriculare :lol:

 

poate cu copie dupa SP :ok: , dovada nu exista, iar PV e la dosar, :crack: :blink: ca mi l-au anulat direct :ok: :cheers: :crack:

Editat de blackmoonrider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Barbarossa: Loc e ptr toata lumea dispusa sa se distreze si sa respecte in acelasi timp regulile afisate anterior. Nu sunt numai 150 locuri, ci primii 150 vor beneficia de mici si o bere moca.

 

@blackmoonrider: vino cu talonul, atunci.

 

Va asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care citesc numai afisul si ultima pagina a postului, repet niste mici reguli:

 

 

Deci, dragi prieteni, motivul pentru care carevasazica:

- sunt invitati doar posesori de A / A1 ca sa ne facem muci in grup organizat sub forma de breasla

- in acelasi timp se accepta un /o invitat/a ca sa nu zica lumea ca bikerii sunt rasisti

- acceptam doar peste 18 ani din cauza ca.....folositi-va imaginatia....

ce NU se accepta:

- demonstratii de maiestrie si virtuozitate motociclistica pe Matei Voievod, in curtea barului, in bar, pe mese, pe scaune sau pe alti invitati (look wheelie and stoppie with no hands, no wheels, no teeth etc!)

- turarea aiurea si degeaba de motociclete, scutere, invitati sau invitate

ce se accepta si se insista asupra acestui aspect:

- sa va distrati

 

 

Cred ca nu se cere prea mult, mai ales la partea cu sa va distrati, nu?

Editat de Wolfman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, dragi prieteni, motivul pentru care carevasazica:

- sunt invitati doar posesori de A / A1 ca sa ne facem muci in grup organizat sub forma de breasla

- in acelasi timp se accepta un /o invitat/a ca sa nu zica lumea ca bikerii sunt rasisti

- acceptam doar peste 18 ani din cauza ca.....folositi-va imaginatia....

ce NU se accepta:

- demonstratii de maiestrie si virtuozitate motociclistica pe Matei Voievod, in curtea barului, in bar, pe mese, pe scaune sau pe alti invitati (look wheelie and stoppie with no hands, no wheels, no teeth etc!)

- turarea aiurea si degeaba de motociclete, scutere, invitati sau invitate

ce se accepta si se insista asupra acestui aspect:

- sa va distrati

 

Primiti si cu contractu de scolarizare? si probabil pana la data cu pricina programarea la examen.. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie cu muzica dacilor ca noi ceilalti nu suntem familisti, adica sa nu bagati balade sau nu stiu ce muzica sinfonica, contemporana pe gustul nevestelor, ca o sa ramaneti cu ele sa priviti luna.

Sa curga berea si sa sara micu, daca tot e interzis sub 18 ani si sunt acceptati doar motociclistii sper sa avem si noi ceva sa incinga atmosfera, ca doar deh suntem motociclistii aia rai si satanisti.

:ok: :crack: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huh? Man, tu nu ai fost in nici o sambata pe la Ursu? O sa fie muzica buna (d'aia de motociclisti satanisti) si surprize... O sa va placa. Garantam. Cei care au fost la cea de inchidere de sezon pot spune cum a fost atunci. Tot ce pot spune acum e ca o sa fie si mai tare asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ode si Balade si un spectacol de balet (spargatorul de .uci), ce frumos va fi :ok: :cheers: :crack:

 

 

Sa nu uitam de expozitia de pictura din curte si de atelierul de sticlarie si olarit din buda :crack:

 

 

Hai neamule la petrecere ca nu bagam nici guta nici hause manca-ti-asi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun am inteles ce se intampla daca e suspendat carnetul dar daca am motocicleta imatriculata si astept sa dau ex ... deci am certif de imatriculare dar nu am INCA carnet.... ma primiti sau nu ... la petrecere???????

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun am inteles ce se intampla daca e suspendat carnetul dar daca am motocicleta imatriculata si astept sa dau ex ... deci am certif de imatriculare dar nu am INCA carnet.... ma primiti sau nu ... la petrecere???????

 

Daca certificatul este pe numele tau esti deja inauntru ... ideea este sa fi motociclist/a, oricum cu fetele suntem mai indulgenti. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

In concluzie ma bucur ca mai gandeste cineva ca mine :eek: si iata ca a aparut o data viitoare si au aparut niste reguli de participare

Felicitari !!!

P.S. Si daca era important : Vin si yo :what:

Si daca chiar era important ... nu pot veni ... se insoara :sick: prieten :hug: si trebuie sa fiu cu el pana in ultimul moment, poate reusesc sa-l fac sa se razgandeasca :D si daca reusesc asta venim cu totii la party dar, ... sunt cam pesimist in privinta asta .

Oricum distractie maxima si pace :what: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca certificatul este pe numele tau esti deja inauntru ... ideea este sa fi motociclist/a, oricum cu fetele suntem mai indulgenti. :ok:

 

Certificatul e pe numele meu!!! Merci pt raspuns .....

:D :sick: :eek:

 

vin cu sotul meu (pe care il :hug: mult)(il inscriu fortat la ore moto saptamana asta sau cel tarziu saptamana viitoare... si cred ca sunt pe cale sa-l infectez cu microbul moto , deja se uita dupa Africa twin cu mult drag).... pe "buldogul blond" (adica bebitul nostru) il lasam acasa ca-i inca prea mic.... :D

 

:eek: :what: :what:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Huh? Man, tu nu ai fost in nici o sambata pe la Ursu? O sa fie muzica buna (d'aia de motociclisti satanisti) si surprize... O sa va placa. Garantam. Cei care au fost la cea de inchidere de sezon pot spune cum a fost atunci. Tot ce pot spune acum e ca o sa fie si mai tare asta.

 

Inchiderea de sezon a fost pentru mine una plina de alcool in sange :what: :hug: A naibii e pielea pe tine legionare, m-ai inscris la toate concursurile...

 

Daca certificatul este pe numele tau esti deja inauntru ... ideea este sa fi motociclist/a, oricum cu fetele suntem mai indulgenti. :what:

 

Placebo...nebunaticule :D

 

iar daca cineva are dubii referitor la modul in care Dacii se distreaza, uitati aici niste poze de la ultimul party...

http://www.dacmotors.ro/xoops/html/modules...wcat.php?cid=13

 

Mai aveti nevoie de alte ghionturi pentru a fi prezenti la petrecere?

 

Io vin...dar vin motorizat...gata, sa nu ma mai bagi pe la vreun concurs ca te alerg...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba...eu nu am cum sa lipsesc! m-ati onorat cu prezenta...in grup masiv la petrecerea ItaliaMotors...asa ca...o sa fiu prezent! normal...cu moto! :what:

dar si mai normal...voi lasa moto...fix la Ursu in curte! ce dracu...doar nu o sa stau pe nonalcool! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba...eu nu am cum sa lipsesc! m-ati onorat cu prezenta...in grup masiv la petrecerea ItaliaMotors...asa ca...o sa fiu prezent! normal...cu moto! :D

dar si mai normal...voi lasa moto...fix la Ursu in curte! ce dracu...doar nu o sa stau pe nonalcool! :what:

 

That's the spirit! :what:

 

Asadar, toti cei care indeplinesc conditia de baza (carnet A sau A1 sau posesor moto fara carnet din diverse motive sau invitat al cuiva din categoriile anterioare) si care e dispus sa se distreze (respectand regulile enumerate anterior)... :hug:

 

PS: nu or sa lipseasca surprizele si concursurile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DACII...daca aveti nevoie de ajutor...orice...:eek: nu ezitati! macar cu parte fizica(nu ca as fii rambo) :eek:

 

 

Las ca tu dai bine la camera :sick:

 

Si eu vin .... cu moto .... :what: ( daca n-am carnet da' vin cu motoru' ..... problems!?!? :hug: )

 

Asa ceva nu trebuie ratat!!!! Da cred ca raman de vineri sa prind un loc mai in fata langa manusile lui Stephon :D ca ale mele s-au cam rupt :what: si stiu ca are el unele noi, foarte noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...