Sari la conținut

Cine vine la Mizil, la intrunire?!


demostene
 Share

Postări Recomandate

Cine apare la intrunire?!! Eu plec de marti noapte in vama si vin direct de acolo vineri daca tine bestia. :baubau: Daca nu tine tot vin!!!!

 

Este la Baile Boboci. Un km cum vii dinspre Ploiesti in Mizil, inainte de centru pe un drum asfaltat se face stanga. Se mai merge inca 5 km spre Gura Vadului si iar stanga la o intersectie. Apoi drept inca vreo 6 km. Se termina asfaltul si .... intrunire!!

Fara intrare

- piscina

- trasee enduro

- crama

- muzica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit topicul asta si m-am cracanat de ras. Intalnirea de la MIZIL????? Propun ca saptamanile urmatoare sa ne intalnim si la: Ciorogarla, Baicoi si Bolintin Vale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit topicul asta si m-am cracanat de ras. Intalnirea de la MIZIL????? Propun ca saptamanile urmatoare sa ne intalnim si la: Ciorogarla, Baicoi si Bolintin Vale.

Ai uitat de cea de la Cocarlatii din Deal :D :D

 

Razi degeaba...exista si intruniri locale (foarte locale :baubau: ), de multe ori sunt mult mai meseriase si oamenii se simt mult mai bine decat la una "consacrata" . :D

De exemplu nu aveai de unde sa stii nici de intrunirea de la Azuga de weekendul trecut (10-11 iulie) , (dez)organizata de subsemnatu' :baldy: la care au participat 20 de oameni cu 10 motociclete si cred ca toti participantii s-au distrat mai ceva decat la una oficiala :P Am a povestesc mai multe la "intalniri"intr-un topic separat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag... am cu ce..

 

da daca ma alergati pana acolo... sa vedeti ce va alerg eu dupa ce se termina asfaltu' :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bag... am cu ce..

 

da daca ma alergati pana acolo... sa vedeti ce va alerg eu dupa ce se termina asfaltu'  :D

That's the spirit, frate Guz-Balcescule :D :baldy:

 

M-as baga si eu dar sa vedem cum stau cu cascavalu' :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine-asha... lume noua...

pai din cate am inteles... gasca s-ar strange sa plece la 1900 fix de la arc... acuma eu stiu... sa ved cum dreq fac sa vin ... daca nu trag o fuga sambata.. vb la tel. daca e...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...