Jump to content

Fete Motocicliste...

aleck
 Share

Recommended Posts

• Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma scuzati ca intervin, dar ce e ala, wheelieng, ca eu is mai incepator. si nic cu engleza nu stau bine

wheelie=cand te ridici pe o roata. Mai exact, pe aia din spate.

da pe repsolica l-ati intrebat cum a fost cu ktm-ul de 525 intr-o roata?

o da! repsolica ...ce cool nick i-ai gasit lui repsol

deci sa revenim ...repsolica tre sa te traga lumea de limba ...asa modest ai ajuns ...nu spui la nimeni ca te-ai dat pe un KTM de cincisute ...si ...si pe o roata ...mai mai :rusinica:

si eu unul...da' a fost misto... de atunci tot incerc, da' n-am spor.

la mine n-a fost misto ...s-a intamplat ceva cand am schimbat viteza ...tre sa te invete cineva care stie ...dar mai bine nu ...las-o balta ca e mai safe :cheers: ...motorul e facut sa mearga pe doua roti pe o roata merg doar circarii :cheers:

Edited by alice

circari zici :rusinica: ... stiu ca te referi la mine si ca ti ciuda ca tu nu stii :cheers: :cheers: :finger: da mnoah uite ca mama mo facut pe motor si de mic stiu dastea :blink: :D

o da! repsolica ...ce cool nick i-ai gasit lui repsol

deci sa revenim ...repsolica tre sa te traga lumea de limba ...asa modest ai ajuns ...nu spui la nimeni ca te-ai dat pe un KTM de cincisute ...si ...si pe o roata ...mai mai :hug:

la mine n-a fost misto ...s-a intamplat ceva cand am schimbat viteza ...tre sa te invete cineva care stie ...dar mai bine nu ...las-o balta ca e mai safe :ok: ...motorul e facut sa mearga pe doua roti pe o roata merg doar circarii :hug:

Pai io nici n-am schimbat viteza ci am dat drumu' la ambreiaj mai brusc dupa o forjare in prealabil mai in forta asa (prietenii stiu de ce :D ) si nici n-a mai stat pe ganduri, s-a ridiat tare hotarata! :D

circari zici :rusinica: ... stiu ca te referi la mine si ca ti ciuda ca tu nu stii :cheers: :cheers: :finger: da mnoah uite ca mama mo facut pe motor si de mic stiu dastea :blink: :D

Ma da' mic te-o facut mama! :D

pai pe tine cand te`o facut nu erai mic ? ... te`o facut direct aleck la 20 de ani ? :) :cheers:

Pai nuh??? Pe mine cand m-o facut mama era in wheelieeee deja :cheers:

circari zici :cheers: ... stiu ca te referi la mine si ca ti ciuda ca tu nu stii :cheers: :cheers: :crack: da mnoah uite ca mama mo facut pe motor si de mic stiu dastea :drink: :alcy:

sigur ca sunt invidioasa :lol: pe tine ...as fi si mai invidioasa daca la fel ca circarii ai mai avea o maimuta pe umar ...atunci chiar as muri de invidie :bier:

Pai io nici n-am schimbat viteza ci am dat drumu' la ambreiaj mai brusc dupa o forjare in prealabil mai in forta asa (prietenii stiu de ce :P ) si nici n-a mai stat pe ganduri, s-a ridicat tare hotarata! :P

da ai dreptate ..chiar asa s-a intamplat ...am schimbat viteza si apoi am dat drumul brusc la ambreaj ...eu credeam ca s-a intamplat ceva la schimbatul vitezei...la mine in zona nimeni nu tine sa se dea pe o roata asa ca nu am cautat explicatii la acest fenomen ...adevarul e ca nu a fost un evenioment fericit deoarece fiind cu motorul pe un sol nisipos si in panta usoara am derapat destul de urat asa incat am rupt un surub la pedala de ambreaj si atat a fost ...bine ca la enduro suruburile sunt consumabile asa incat nici o cazatura nu e extrem de grava ceea ce nu as putea spune la un moto de strada sau vitezana ...asa ca grija mare ...iti tin pumnii la unul cu moto viitor ...daca totusi ti neaparat sa fi circar :) :)

:lol: :lol: :lol: :lool:

vezi ca mai sunt si alte Smilies incearca la Show All :haha: ...mai incearca si tu ceva nou ...nu te-ai plictisit de :lol: si :lol: ( vai m-am molipsit de la repsolica de rautate scuze kawa :kiss: )

sigur ca sunt invidioasa :alcy: pe tine ...as fi si mai invidioasa daca la fel ca circarii ai mai avea o maimuta pe umar ...atunci chiar as muri de invidie :cheers:

da ai dreptate ..chiar asa s-a intamplat ...am schimbat viteza si apoi am dat drumul brusc la ambreaj ...eu credeam ca s-a intamplat ceva la schimbatul vitezei...la mine in zona nimeni nu tine sa se dea pe o roata asa ca nu am cautat explicatii la acest fenomen ...adevarul e ca nu a fost un evenioment fericit deoarece fiind cu motorul pe un sol nisipos si in panta usoara am derapat destul de urat asa incat am rupt un surub la pedala de ambreaj si atat a fost ...bine ca la enduro suruburile sunt consumabile asa incat nici o cazatura nu e extrem de grava ceea ce nu as putea spune la un moto de strada sau vitezana ...asa ca grija mare ...iti tin pumnii la unul cu moto viitor ...daca totusi ti neaparat sa fi circar :cheers: :lool:

vezi ca mai sunt si alte Smilies incearca la Show All :lol: ...mai incearca si tu ceva nou ...nu te-ai plictisit de :) si :crack: ( vai m-am molipsit de la repsolica de rautate scuze kawa :lol: )

Ce ti-i si cu maimutele astea... ce zici repsolica, bagam anunt: caut maimutica de pus pe umar? :haha: :cheers:

Ce rea esti alice... whassup? Something u wanna share? :drink: :) :bier:

Ce rea esti alice... whassup? Something u wanna share? :cheers: :) :cheers:

:crack: in nici un caz ceva de genu ...buna sunt alice si n-am mai baut suc de morcovi de ... :drink: ...de la repsolica m-am molipsit...

mai bine dam anunt: WANTED ALICE, FOR BAD JOKE :cheers:

:alcy: ...chiar asa :bier:

:cheers: in nici un caz ceva de genu ...buna sunt alice si n-am mai baut suc de morcovi de ... :cheers: ...de la repsolica m-am molipsit...

:crack: ...chiar asa :drink:

:) :cheers: Spune-i, spune-i! Gatu' gatu'!