Sari la conținut

Poze Cu Motoarele Baimarenilor


Raul_R1
 Share

Postări Recomandate

Hai sa vedem ce motoare au si cei din Baia Mare si Maramures... :what:

 

Eu am sa pun poze mai tarziu, ca aku iara ma imbarc in avion, cand ajung la destinatie am sa pun shi eu poze cu motorishk mea...

 

Aici intra si maramuresenii care sunt plecati la lucru/facultati prin alte judete/tari...

 

Hai sa vedem ce "SCULE" avem !!! :hug: :sick:

:D :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ok

cad ca inca nu a pus nimeni

hai ca pun eu cateva poze cu cateva motoare a unor persoane care nu prea intra aici

 

- raul - vtx 1300+ crf

dl bulzan - vtx 1300

andrei- shadow -750

bogdan - shadow 750

otto- cb 400 +xt

ovi- fmx+ cbr 1000

akos- ninja 750

+ inca cateva care mai mishuna prin baia mare dar au fost vandute de fosti proprietari altor persoane din zona si nelipsitele etz-uri cu fosti lor proprietari( sa nu imi sariti in cap cei cu etz-urile ca am pus pozele astea :hug: )

pt inceput e destul

post-9047-1176799750_thumb.jpg

post-9047-1176799927_thumb.jpg

post-9047-1176800003_thumb.jpg

post-9047-1176800059_thumb.jpg

post-9047-1176800167_thumb.jpg

PICT5997.AVI

post-9047-1176800316_thumb.jpg

post-9047-1176800429_thumb.jpg

post-9047-1176800481_thumb.jpg

post-9047-1176800665_thumb.jpg

post-9047-1176800730_thumb.jpg

post-9047-1176800904_thumb.jpg

Editat de cicioc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

ok

cad ca inca nu a pus nimeni

hai ca pun eu cateva poze cu cateva motoare a unor persoane care nu prea intra aici

 

- raul - vtx 1300+ crf

dl bulzan - vtx 1300

andrei- shadow -750

bogdan - shadow 750

otto- cb 400 +xt

ovi- fmx+ cbr 1000

akos- ninja 750

+ inca cateva care mai mishuna prin baia mare dar au fost vandute de fosti proprietari altor persoane din zona si nelipsitele etz-uri cu fosti lor proprietari( sa nu imi sariti in cap cei cu etz-urile ca am pus pozele astea :burnout: )

pt inceput e destul

 

 

Fain baieti, frumoasa demonstratie. felicitari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As pune si eu poze da momentan nu mai am motor :cheers: Am doua de vanzare da alea nu le pun aici ca nu vreau sa fiu off topic, cu atat ca Gixeru' ma bate gandu sa mi-l tin :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

salutare...daca punea lumea poze......pun si eu...ca doar sunt incepator si ma mandresc cu "drujba" mea..... :( ...cat de multe poze sa dea domnu.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Se vede pe ea ca e intretinuta nene , sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente :rusinica: . Lasa`mi un PM cu pretul pe care ti l`a cerut pe transport ca sunt foarte curios ( mie mi s`a parut ca a exagerat putin cand a adus`o pe a mea )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede pe ea ca e intretinuta nene , sa o stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente :rusinica: . Lasa`mi un PM cu pretul pe care ti l`a cerut pe transport ca sunt foarte curios ( mie mi s`a parut ca a exagerat putin cand a adus`o pe a mea )

De ce pe PM? :blbl:

Hai ca si eu sunt curios de pretul platit pe transport... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce pe PM? :blbl:

Hai ca si eu sunt curios de pretul platit pe transport... :rolleyes:

 

Ma gandeam ca nu vrea sa spuna pe forum . Ma rog , mie mi se pare foarte ciudat , adica in August 2007 mi`a luat 100 Euro pe o motocicleta , iar acum in Ianuarie 2008 , mi`a luat 200 Euro , si totusi nu a mers doar pt ea , ca avea marfa de adus . Mi se pare putin cam mult :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam ca nu vrea sa spuna pe forum . Ma rog , mie mi se pare foarte ciudat , adica in August 2007 mi`a luat 100 Euro pe o motocicleta , iar acum in Ianuarie 2008 , mi`a luat 200 Euro , si totusi nu a mers doar pt ea , ca avea marfa de adus . Mi se pare putin cam mult :rusinica:

sunt in bm care i-au si mai mult...stai linishtit...500 ...etc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt in bm care i-au si mai mult...stai linishtit...500 ...etc...

 

Dar totusi nu inteleg de ce asa mult , de parca i`ai pus sa iti aduca o masina . Ma rog , asteptam un raspuns de la vladut sa vedem lui cat i`a luat pentru adus .

 

 

Da tu nu ai mers nicaieri azi Raul ?

Editat de Jock3r69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar totusi nu inteleg de ce asa mult , de parca i`ai pus sa iti aduca o masina . Ma rog , asteptam un raspuns de la vladut sa vedem lui cat i`a luat pentru adus .

 

 

Da tu nu ai mers nicaieri azi Raul ?

numa cu mashina...

motorishk "veche" e vanduta de 3 sapt :rusinica: ...si astalalta ma duc maine dupa ea :rolleyes: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei un transport de motocicleta e de la 300 de euro in sus, eu asa am auzit. Daca e din ala care se ocpa cu din astea, poate e si mai mult, ca el o si verifica sa nu fie ceva bai la ea. Mie mi-a adus-o cu 100 de euro, da am fost eu in Italia dupa ea. Deci am platit 100 pt moto si 150 pt mine, dus-intors. Am stat acolo o saptamana la neamuri si am vazut mai multe. Am adus-o intre bagaje in microbus. Am luat-o de la o femeie. Mi-a zis, du-te in strada Marconi, langa cabina telefonica, acolo e. Cand am vazut-o, nu mi-a venit sa cred ce bunoaca era, noua. Cei din microbusu care mi-au adus-o asa stiau ca e noua :rolleyes: Am luat-o de la o femeie. Cred ca am avut noroc, ca ea vroia sa isi ia un Transalp noua.

Pretu a fost si el bunoc. Am mai vazut Hornete, vreo 3 acolo, insa asta care am luat-o, desi a fost un pic mai scumpa, mi-a luat aeru cand am vazut-o. :rusinica:

Editat de vladut50
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei un transport de motocicleta e de la 300 de euro in sus, eu asa am auzit. Daca e din ala care se ocpa cu din astea, poate e si mai mult, ca el o si verifica sa nu fie ceva bai la ea. Mie mi-a adus-o cu 100 de euro, da am fost eu in Italia dupa ea. Deci am platit 100 pt moto si 150 pt mine, dus-intors. Am stat acolo o saptamana la neamuri si am vazut mai multe. Am adus-o intre bagaje in microbus. Am luat-o de la o femeie. Mi-a zis, du-te in strada Marconi, langa cabina telefonica, acolo e. Cand am vazut-o, nu mi-a venit sa cred ce bunoaca era, noua. Cei din microbusu care mi-au adus-o asa stiau ca e noua :rolleyes: Am luat-o de la o femeie. Cred ca am avut noroc, ca ea vroia sa isi ia un Transalp noua.

Pretu a fost si el bunoc. Am mai vazut Hornete, vreo 3 acolo, insa asta care am luat-o, desi a fost un pic mai scumpa, mi-a luat aeru cand am vazut-o. :rusinica:

 

 

Ahhh da , si @Raul , si eu am fost cu masina dupa amandoua . La fel mi`a fost adusa si mie vladut , intr`e bagaje in microbus . Zici ca e de la 300 in sus care se ocupa cu asa ceva , eu nu ma refer ca sa ti`o cumpere el , sa ti`o verifice , etc. , doar pentru transport .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...