Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator VULPOIU

Şi pentru că am văzut că se caută....este disponibilă roată de Nipru la schimb cu aripă spate tot de Nipru (eventual aripă de ataş)

 

Jane, asta e bună? Sună-mă!!!

gedc0574t.th.jpg gedc0575z.th.jpg

 

Am nevoie de trei segmenti (sau macar trei, daca nu, primesc si sase ca sa nu descompleteze cineva un set!) de Jawa 350 model 634.

Astia de-mi trebuiesc mie sunt de 60 mm in diametru (cota ruseasca presupun, fiindca cehii nu aveau asa ceva) si 2,5 mm grosime.

:D

 

gedc0580h.th.jpg

 

Şi aaacu, vreu să văd bivolum cum se miorlăie la monovolum :D

 

vorba aia,

ursul' pîcîlit di vulpe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce caft iti iei, trimite repede sirmele alea sase (cu toate ca par pentru motoare in patru timpi - nu au degajarea pentru boltul de canal :blbl: ) si spune cit trebuie sa transfer in contul tau, ala care se termina in ...243, pina nu lungesc traseul de la Sighisoara pina la Husi! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Schumy', nu am vazut fiindca nu marisem poza...si nici nu diclesc prea bine pe monitorul asta pe care il am inca din Cretacic! Oricum, la pistoanele mele pozate se vede clar boltul in centrul canalului...asa ca tot va trebui sa fac o manufactureala!

Dar asta sa fie ultimul bai mare! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare, cumpar piston Izh56 stare buna, cu diametrul de 71,4 + segmentii aferenti (3 la numar). La un pret bun iau piston cu tot cu cilindru........ Multumesc

Rectific, diametrul este 72,4mm

Editat de morriss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator nicu_fola

salut ma poate ajuta cineva cu un magnetou de Awo simson sport sau de unde as putea cumpara ..caut de ceva timp dar nu am gasit nimic functional...Multumesc!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut un piston de Jawa 175 si segmeni daca se poate diametrul 58 mm

am gasit segmenti,bolt de 15 ,mai am nevoie de piston diametrul 58mm si gaura bolt de 15mm. nu are nimeni de vanzare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jawa 350 are zeci de modele, iar unele difera foarte mult intre ele...asa ca spune tot!

Asta daca vrei sa fii ajutat... :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine m-ar interesa un releu de incarcare pr 6 v de ij 56 sau am inteles ca se potriveste aprindere de minsk(rotor ,stator,napolitana) cu o flansa si il fac pe 12 v! ma poate ajuta cineva ori cu releu ori cu aprindere cu flansa!?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te pot eu rezolva ,am eu un carburator k68 descompletat de care ma tot impiedic.Cred ca se potriveste capacul , garnitura nu am, da te descurci cumva.Daca te ajuta da-mi adresa si il pun la posta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...