Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

Pentru Jawa 250

Acest surub se afla in partea inferioara a ambelor telescoape din fata motocicletei.Dupa cum se vede are o saiba cu guler/umar cum as putea sa-i spun.Si am doar acesta mai trebuie inca unul pentru al doilea telescop.Are cineva asa ceva ?

Defapt ceea ce caut este aceasta saiba ca surub se gaseste.va multumesc!

post-27109-0-35105700-1457026298_thumb.jpg

post-27109-0-93004200-1457026307_thumb.jpg

post-27109-0-97675400-1457026313_thumb.jpg

post-27109-0-86215200-1457026319_thumb.jpg

post-27109-0-94946900-1457026333_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cred ca tot la mine gasesti...imi dau silinta sa caut in fiarele mele si te anunt pe PM...daca nu am, gasesc si-o cumpar ca n-o fi o avere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Rezervorul de TS i-a folosit amicului tau?

Am mai gasit o sursa de piese pentru TS, daca mai are nevoie de cite ceva, stii cum ma gasesti! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rezervorul de TS i-a folosit amicului tau?

Am mai gasit o sursa de piese pentru TS, daca mai are nevoie de cite ceva, stii cum ma gasesti! :cheers:

mersi IVAN .rezervorul e super OKEY. acuma cautam acte sau ceva sa-l inmatriculam.avem 2 piste pana acum.una ieftina,dar departe,si una aproape , dar nu stim inca pretul.nu ne grabim.oricum,am sa pun niste poze cu TS-ul,cu rezervorul vopsit,ca deja mi-a intrat in sange tema .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ma interesez pe-aici si de ceva acte, cu toate ca-s slabe sansele sa gasesc...fiarele au mers majoritatea la fier vechi, iar actele nu fac doi bani fara cadru, serie, fiscal...

Abia astept sa vad cum arata capra readusa pe linia de plutire! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, as avea nevoie de o sticla alba si una sau doua portocalii pt un atas J 4 contra cost sau la schimb cu alte fiare.

O piulita pt roata atasului gasesc ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Printr o simpla cautare cu poze pe internet ai fi constatat ca nu se potriveste, insa, se pare ca nu ai acces la un motor de cautare. Avand in vedere ca esti super membru aici s ar putea ca afirmatiile tale sa fie luate de bune de unii incepatori desi nu sunt!

 

Dupa parerea mea nu faci altceva decat sa poluezi, asa ca ar fi bine sa reformulezi '' Se potriveste aprinderea de Simson pe Mz ES din anul nu stiu care ?''

 

''Nu, nu se potriveste "

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa ma interesez pe-aici si de ceva acte, cu toate ca-s slabe sansele sa gasesc...fiarele au mers majoritatea la fier vechi, iar actele nu fac doi bani fara cadru, serie, fiscal...

Abia astept sa vad cum arata capra readusa pe linia de plutire! :peace:

domnu "ivan pedala" nu mai cauta acte si alte chestii.am batut palma cu "pinnochio" prin telefon. ramane motorul lui sa il luam.peste 2 saptamani mergem dupa motor,si transcriem.multumesc oricum pt efort si interes.multumesc si lui "pinnochio" pt intelegere.din lipsa de timp,si de locul de munca,nu putem merge ,doar peste doua saptamani.si mai vreau sa multumesc forumului "motociclism.ro" pt ca exista. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

ma intereseaza un set de roti de MZ ES,

0741 265 450

Multumesc

Salut , asta e ce am eu . 100 lei fara cauciucuri .

» Post actualizat in 17 Mar 2016 04:57

salutare!

am nevoie pentru o jawa 175/356 de capacul de la roata, cel care sustine sabotii. cod original 351-51-410.

 

multumesc,

Dan

Asa ceva am eu , stiu ca sunt de la un triciclu 1,75 , am vreo 3 bucati .

post-15287-0-63650400-1458190153_thumb.jpg

post-15287-0-14211100-1458190187_thumb.jpg

post-15287-0-12534400-1458190504_thumb.jpg

post-15287-0-97219500-1458190516_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...