Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vrei să vezi ce înseamnă spirit civic?

C.urând (mai prin iarnă) vreau să scap de niște vechituri după ce rețin strictul necesar pentru IJ 56 al meu. Restul se dă tot, gratis. Printre ele și ceva rezervoare de IJ 49/350, motoare, roți, cadre, cilindri, etc. și alte asemenea vechituri. Nu gunoaie pe care să cer bani, cum văd că se practică mai nou pe la noi.

Editat de Dr_krl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

C.urând (mai prin iarnă) vreau să scap de niște vechituri după ce rețin strictul necesar pentru IJ 56 al meu. Restul se dă tot, gratis. Printre ele și ceva rezervoare de IJ 49/350, motoare, roți, cadre, cilindri, etc. și alte asemenea vechituri. Nu gunoaie pe care să cer bani, cum văd că se practică mai nou pe la noi.

Salut. Daca prin multimea pieselor de " prisos " exista un cilindru si o chiulasa pentru IJ 49/350 as fi recunoscator daca ar fi directionate catre mine . Multumesc pentru orice informatie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

User Shahska,mai ai piese de Jawa? am una de 250 si stiu ca unele piese se potrivesc de pe un model pe altul. Imi trebuie un ghidon complet,un rezervor(al meu e cam paradit) Pot plati sau ,la schimb cu alte piese;am foto postate la sectiunea pt Jawa. Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

User Shahska,mai ai piese de Jawa? am una de 250 si stiu ca unele piese se potrivesc de pe un model pe altul. Imi trebuie un ghidon complet,un rezervor(al meu e cam paradit) Pot plati sau ,la schimb cu alte piese;am foto postate la sectiunea pt Jawa. Stima!

E cam mult zis ca am piese de Jawa... Am mai cumparat cate ceva din Ucraina pentru Jawa mea, dar ei nu au modelul 353 (daca la asta te referi) , si nu as zice ca sunt ieftine. JAWA este mult mai pretuita acolo, iar preturile de trei ori mai scumpe ca la IJ. Stiu ca nu e frumos sa vorbesti de bani, si nici nu vreau sa te descurajez dar cred ca in tara sunt piese mai bune si mai ieftine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...