Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

cumpar pentru mz es 250/175 cot evacuare toba in stare cat de cat buna..fara rugina excesiva,indoituri,gauri etc.(in stare proasta am si eu chiar mai multe).

tel 0722443422  sau mesaj pm.

 

 

Editat de bogdan p
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Mie nu-mi trebuie obiectul discuției voastre. Din contră, cred că mai am ceva chiuloase de P3 sau P4 dar nu sunt sigur. Problema e că chiar dacă le găsesc, nu știu cum e cu filetul de bujie. :)

Editat de Dr_krl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, Dr_krl a spus:

Mie nu-mi trebuie obiectul discuției voastre. Din contră, cred că mai am ceva chiuloase de P3 sau P4 dar nu sunt sigur. Problema e că chiar dacă le găsesc, nu știu cum e cu filetul de bujie. :)

Daca se gaseste una cu filet bun e ok sau la schimb cu ceva piese ce le am in anunturile de mai susd. Multumesc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, 255b a spus:

 

Pune-i de P5,eu pentru acelasi model de cilindru am tot una de P5 pregatita (e mai comprimata,si merge si mai fain)

 

Am una de P5, M-am gandid s-o tai dupa conturul cilindrului, ma ajuta la reglajul cu comparatorul avand filet in partea de sus.

Acum 3 minute, 255b a spus:

Asa beri scumpe  bea strungaru vostru de fugiti de chiuluase cu filetu futat .. (?)

Daca nu e graba si se poate gasi ceva bun, tre sa cautam , nu-i bai.Strungaru' a trecut la palinca deci...scump !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumpăr platou pentru saboții de frână JAWA 250. Mă intereseză să nu aibă ruptă deloc urechea prin care trece cablul de frână unde este și șurubul de reglaj. Este oarecum urgent pentru mine. Dacă este dispus cineva măcar să-mi împrumute un astfel de platou, i-l cumpăr înapoi din Cehia peste vreo 5-6 săptămâni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, 255b a spus:

salutare

cred ca te pot ajuta eu (spun cred,stiu ca am,dar nu stiu ce stare,cand ajung acasa verific)

pe langa toate astea problema e ca vreau unu cu urechiusa rupta la schimb (am frana pe tija pe spate,ma descurc,o polizez de tot daca trebuie :)  )

 

ne'o tinem la curent   😎

Nu e nicio problemă. Îţi trimit eu unul cu urechea ruptă-ciobită şi dacă îţi convine mi-l trimiţi pe al tău la schimb. Problema e că asta-i cam urgent, aşteaptă strungarul să rectifice saboţii de frână la opt roţi deodată şi stă după unul de-al meu.

Acum 2 ore, shashka a spus:

Vinde pe OLX, cineva din Ialomita, clindru, piston, pt. jawa 250. Am vazut ca are si un platou de frana. Dar mie mi se pare cel de 353 mai mare

Am sunat dar din păcate are doar de 125 şi 175. Mulşumesc pentru informaţie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Dr_krl a spus:

Cumpăr platou pentru saboții de frână JAWA 250. Mă intereseză să nu aibă ruptă deloc urechea prin care trece cablul de frână unde este și șurubul de reglaj. Este oarecum urgent pentru mine. Dacă este dispus cineva măcar să-mi împrumute un astfel de platou, i-l cumpăr înapoi din Cehia peste vreo 5-6 săptămâni.

Am eu si ti-l pot oferi la schimb cu altceva. Sint virit bine intr-o  353/ 1956 , e o poveste lunga, suna-ma la 0722569403 pentru detalii despre cumparaturi din Cehia si  cu voia ta o viitoare colaborare pe Jawa si CZ modele vechi din anii 50 si 6o care au circulat la noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, 255b a spus:

 

Pai daca saptamana viitoare ajung acasa ti l-am lapadat la posta mintenaş 😎

Daca ti-e si mai urgent...  spune-mi cum sa fac ..?

Aşa e perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,stie cineva de unde pot cumpara spite cu lungimea de 121mm M4?am nevoie de 36bucati

IMG_20190124_175629.jpg

IMG_20190124_180937.jpg

Salut..stie cineva de unde pot cumpara spite cu lungimea de 121mm M4? am nevoie de 36 bucati.Sunt pt o janta de mz es.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 30.01.2019 la 21:33, bogdan p a spus:

Salut,stie cineva de unde pot cumpara spite cu lungimea de 121mm M4?am nevoie de 36bucati

IMG_20190124_175629.jpg

IMG_20190124_180937.jpg

Salut..stie cineva de unde pot cumpara spite cu lungimea de 121mm M4? am nevoie de 36 bucati.Sunt pt o janta de mz es.

pt IJ56 ai nevoie de spite?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...