Sari la conținut

Cereri pentru comuniste


madcox

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

doresc plutitoare pentru carburatoarele K37, K301, K302.

 

DORESC UN NENOROCIT DE MANER DE AMBREIAJ DE NIPRU, DAR ORIGINAL, nu gunoi de la gaspar (s-a rupt in fix trei secunde, e un record, nu??)

 

pm please, nu mai am timp sa intru si sa vad ce s-a mai scris

nu trebuie sa fie gratis...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu doresc sa-mi aduca mos craciun o sa inima sau lacrima lui Stalin...are cineva pe acasa asa ceva?Nu pe degeaba,bineinteles! :nono: Sau pana la urma..sa sa fie,pe arcuri,cum o fi,si nu conteaza starea ei,poate fi cat de ruginita...o repar eu. Multumesc! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are careva cumva manete de mobra 50S,ma intereseaza partea de sus a manetei pe care se prind levierele de frana respectiv ambreiaz??? Mi s-a crapat maneta de frana si nu mai pot folosi acum frana de mana eficient si acelasi lucru cred ca am sa-l patesc si la maneta de ambreiaj.Accept si donatii :ok:

 

 

Numai bine. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca se potriveste de mobra....Oricum de mobra are un pirieten si o sa icerc,dar cred ca oala nu se potrveste numai tot ambreaju :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine imi da si mie o motocicleta cu sau fara acte moka???in orice stare...:ok: hai faceti ceva marinimos pt un viitor motociclist :rock:

Tia-s da eu da esti rau :duel:

stii dc???!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca se potriveste de mobra....Oricum de mobra are un pirieten si o sa icerc,dar cred ca oala nu se potrveste numai tot ambreaju :duel:

tot ambreiaju nu are cum sa mearga pt ca hoinarul are cuplarea prin tija de ambreiaj... si mobra pe capac, cu vestitul cui (ala de se pierde des) :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut set piston segmenti pentru carpati ala cu 2 viteze de la maneta si aprindere electronica, cred ca e de 49 motorul.

spuneti-mi unde gasesc asa ceva de vanzare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu daca are cineva pe acasa o sa inima,pe arcuri,ptr nipra.Platesc! :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut set piston segmenti pentru carpati ala cu 2 viteze de la maneta si aprindere electronica, cred ca e de 49 motorul.

spuneti-mi unde gasesc asa ceva de vanzare.

IOIIIIIIII :wave: :rock:

AZI AM DAT DOIIIIIII SACI DE PIESE DE CARPATI LA FIER VEKI...........CE MA ENERVATI!!!! :ok: v-am tot spus dar numanui nu i-a trebuit.........acum sunt la topitorie :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salve!

are careva prin (minunata zona) a Craiovei un filtru de aer de Ij (Jupiter 3)?

si un cric lateral (daca tot...)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, din cauza unei erori regretabile, dupa ce s-a sudat suportul pentru sa pe cadru nu a mai intrat rezervorul, de refacut nu mai pot pentru ca s-a vopsit cadrul electrostatic si ar insemna sa stric tot. partea buna e ca oricum nu prea imi placea asa ca-l puteti gasi in sectiune de vanzari.

faza este ca-mi trebuie un rezervor de M si asta cat mai urgent pentru ca mai am cateva piese de vopsit si nu o sa ma apuc de ele pana nu cumpar rezervorul, ca sa le fac pe toate o data asa ca mptpcileta sta pe loc si e pacat pentru ca e la sfarsit.

dau bani pe el bineanteles.

Editat de bubaq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca se vinde un rezervor original de MT11 ieftin, chiar e mai frumos pe un Nipru decat unul de M. Si e oricum un rezervor mai practic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu, am luat in considerare varianta si am vorbit cu omul, stiu ca este mai practic, dar eu zic ca este mai frumos cu rezervorul de m72 asa ca dupa multe ore de gandire am renuntat la varianta cu rezervor de dnepr. ca sa fie mai usor de inteles spun ca pentru mine conteaza mult estetica, pentru ca motocicleta am facut-o din placere, asa imi place mie cu rezervor de M, daca eram pragmatic as fi cumparat un bandit ca am cam sarit de pretul unuia cu niprul asta. asa ca am nevoie, in continuare, de un rezervor de M72 nemodificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si te luai de Lucyfire Legion.

Tu ai facut motocicleta asa? Stiam ca e luata de la un prieten de-al lui Oresste din DOG.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm, pozele sint facute cand am cumparat-o, adica in septembrie. scrie acolo in anunt ca o sa pun poze cu rezervorul miercuri seara (azi e marti). nu mai arata asa. cred ca in momentul asta este intr-o stare tehnica ireprosabila, aia din iasi si-au batut joc de ea nu eu.

Editat de bubaq
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare pt toti :D

 

 

tare as dori o cruce cardanica pt IFA BK350. are cineva SH sau NOU.

sau o informatie unde as putea incerca la sigur.

dimensiuni D= 40 L=20

post-15325-1178753782_thumb.jpg

post-15325-1178753802.jpg

Editat de robert bk350
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....care ma poate ajuta,(la schimb de piese,bani/bere)cu doua tevi de esapament de ij festival?...ale mele sunt cam lovite(asa l-am luat)nu a dat cu mine...inca.....multumesc anticipat !!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...