Sari la conținut

Intalnire Saptamanala Bacau


LordRhadoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 231
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:scratch: Prima intalnire va fi cand voi veni eu acolo si am sa dau anunt sa vina toata lumea :huh: :D
Tre' sa ne luam scutere ca tine? :| :P
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi fost frumos sa fi facut o combinatie intre piatra si bacau. 60 km distanta . E aiurea ca la noi la fel in fiecare joi dar ... uneori asteti joia ca pe nu stiu ce. Idei ? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi ideal,,,decat sa ne adunam joia ,,,sincer imi doresc si eu sa merg pana la piatra :D :scratch: dar scuterul meu nu face fata ,,,,, totusi 60 km? :P asa na,,cu dulapu ajung toti:D:D

Editat de zex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce aveti frate cu "scuterele"? in plus cei peste 50cc e motocicleta :huh: si o mica precizare: nu cred ca la varsta noastra aveati voi motocicleta si permis! :P

 

 

Logic, orice motociclist stie asta :scratch: (50 cc) :D

Editat de zex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e o idee rea o intalnire mini-regionala...totul e sa apucam sa ne intalnim ca apoi, vedem ce o iesi.

 

:scratch: Exact. Trebuie sa mai induram inca putin vremea rea de afara ca din moment ce vin caldurile ai sa veni cum se urca hormoneii la cap si incep vizitele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

,,sincer imi doresc si eu sa merg pana la piatra :P :D dar scuterul meu nu face fata ,,,,, totusi 60 km? ...
Daca faci pana la scooter, solutia o ai aici: /index.php?...t=0&start=0 :scratch: Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana sa ajungeti la Piatra Neamt,eu zic sa iesiti prin Bacau. :laugh:

Uitati,Ciup o iesit azi (ba,nu te mai ascunde cu tot cu motor,dupa masini,ca oricum te vad :laugh: )

Editat de stres
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aci se vb de mn sau nu inteleg eu :laugh: Daca ii vb de mn , nare voie omu sa iese prin oras ca se scrie aici (Lume lam vazut pe ala azi se plimba cu gagica pe str.) :cheers: Si aia cu "nu te mai ascunde cu tot cu motor dupa masini " ii buna :laugh:

Editat de CIUP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca prima intalnire de joi va fi intr-o zi cu soare , prin martie-aprilie cam asa,,,pasarile vor ciripii mai tare ca iarna=)) se trezesc insectele , lumea iese din depresie iar noi iesim cu motoarele :laugh: :laugh: Ps: Stress fata, te-am vazut cu moto acu cateva zile te duceai spre magura:))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stress e cea mai tare:))))=))0 :love: :laugh: :laugh: :cheers: Altceva de cat asta nu puteai spune,ceva mai interesant??

Si tu ai iesit cu motoru p vreme mai nasoala,si nu o mai scris nimeni aici...deci mai taci in...................mea

 

In rest asfalt uscat la cei care merg acu...si bafta la cei care stau pe margine....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zurlik

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...