Sari la conținut

Oferte Garaje


lonely rider
 Share

Postări Recomandate

Buna ... caut sa inchiriez un garaj :hug: in zona Milcov , bazar rusi , si dak e mai mare caut sa il impart cu 3-4 baieti care nu au unde sa tina motorul ... am vrut sa fac eu langa un PT (punct termic )dar se pare k nu am nici o sansa dak aveti alte solutii astept sa imi spune-ti si mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am gasit un garaj de inchiriat in zona Milcov mai exact langa podul mic pe traseul lu 14 langa statia de autobuz garajul este fff mare incap 5-6 motoare pt cei interesati si nu au unde sa tina motorul pot sa ma caute la tel: 0740.182.927 Ciprian chiria este de 150 ron pe luna si se va imparte in mod egal cu ceilalti cat mai multe motoare cu cat chiria este mai mica. :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Salut pe toti!

 

 

 

Daca mai are cineva un loc liber acolo unde si tine motoreta(de preferat inchis) , va rog dati mi si mie un semn!

 

Multumesc mult!

 

 

Salut pe toti!

 

 

 

Daca mai are cineva un loc liber acolo unde si tine motoreta(de preferat inchis) , va rog dati mi si mie un semn!

 

Multumesc mult!

 

Nu stiu din ce motive s a dublat postul...

 

Rog moderatorul (daca exista :blink: ) sa stearga unul dintre ele!

 

Va multumesc!

 

Salut pe toti!

 

 

 

Daca mai are cineva un loc liber acolo unde si tine motoreta(de preferat inchis) , va rog dati mi si mie un semn!

 

Multumesc mult!

 

Nu stiu din ce motive s a dublat postul...

 

Rog moderatorul (daca exista ;) ) sa stearga unul dintre ele!

 

Va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
nimeni? nimic? :rolleyes: :laugh:

 

 

am un prieten care inchiriaza locuri pt moto intr un garaj in zona "traffic", banca nationala. cere in jur de 80 ron pe luna

nu stiu conditiile. daca te intereseaza spune mi

Editat de bMaNiAc
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am un prieten care inchiriaza locuri pt moto intr un garaj in zona "traffic", banca nationala. cere in jur de 80 ron pe luna

nu stiu conditiile. daca te intereseaza spune mi

 

 

Ma intereseaza.. da mi mai multe detalii!

 

Mersi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salutare, mai avem un loc liber in garaj, pe str Ion Luca vis a vis de fabrica de confectii. Eram 4 dar unul din noi s-a mutat si a luat cu el si motorul bineinteles, asa ca acum suntem in cautarea unui alt coleg motociclist care vrea sa isi stie motorul in siguranta alaturi de ale noastre. Chiria este foarte mica, super ocazie, se merge pe principiul primul venit, primul servit ca sa nu iasa discutii. Mai multe relatii Mitica 0765.266.616

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, mai avem un loc liber in garaj, pe str Ion Luca vis a vis de fabrica de confectii. Eram 4 dar unul din noi s-a mutat si a luat cu el si motorul bineinteles, asa ca acum suntem in cautarea unui alt coleg motociclist care vrea sa isi stie motorul in siguranta alaturi de ale noastre. Chiria este foarte mica, super ocazie, se merge pe principiul primul venit, primul servit ca sa nu iasa discutii. Mai multe relatii Mitica 0765.266.616

 

 

Strada Ion Luca Caragiale?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...