Sari la conținut

Oferte Garaje


lonely rider
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La fel, in zona Mioritei de mijloc, Banca Nationala, Piata Nord, share also.

sunt curios de mobra ta. e un batran cu o asemenea motoreta si are coarnele prea largi, parca se rastigneste. daca ai fi curios de un eventual schimb...suna-ma 0740790038, bill

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e o idee rea. Eu am nevoie in primul rand sa imi gasesc un garaj in apropiere ca sa o pot folosi. Daca as gasi cat mai repede, oricum trebuie sa-mi dau seama cum sa-mi fac comenzile de picior mai avansate, ca-s lung in craci si ma gandeam sa-mi mai si "rastignesc" cum spui tu coarnele. Cand imi rezolv problemele te voi contacta si vedem ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.tocmai.ro/inchiriez-garaj-9mai-9016572.html

 

 

Se baga cineva sa ne combinam mai multi?



Am vorbit cu omul,are doua garaje.Ala din anunt care il inchiriaza cu pretul de 300 de lei tot garajul ,e destul de mare ,ar incapea lejer 5-6 motoare acolo dar nu cred ca ne vom gasi atatia.

 

Mai are un garaj chiar langa ,eu mi-am asigurat un loc in garaj la el cu 70 lei pe luna pt un motor,mai incap vreo 2 motoare,tariful e acelasi pentru cei interesati.

 

E in spate la kaufland.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

caut coleg de garaj.locatie pe strada Radu Negru, aflat intre Martir Horia si Ardealului. Garaj bun,doua usi mari de fier, gura de lup pe lacat, prezinta siguranta.suntem doi pana acum, membri pe forum,baieti de,treaba. proprietarul cere 150 ron pe luna, platiti la fiecare 3 luni,adica 450 in total. asta inseamna ca, la trei luni,fiecare pune 150 lei, deci 50 ron pe luna. colegul nou va avea de achitat 100 de lei, deoarece eu am platit garajul in iunie. urmatoarea plata va fi pe 5 septembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

caut coleg de garaj.locatie pe strada Radu Negru, aflat intre Martir Horia si Ardealului. Garaj bun,doua usi mari de fier, gura de lup pe lacat, prezinta siguranta.suntem doi pana acum, membri pe forum,baieti de,treaba. proprietarul cere 150 ron pe luna, platiti la fiecare 3 luni,adica 450 in total. asta inseamna ca, la trei luni,fiecare pune 150 lei, deci 50 ron pe luna. colegul nou va avea de achitat 100 de lei, deoarece eu am platit garajul in iunie. urmatoarea plata va fi pe 5 septembrie.

 

UP! am ramas singur.

 

UP

Editat de MaimutaGalbena
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Black rider, am incercat sa iti pm, dar din oarece motiv nu mi se permite, tu nefiind autorizat sa folosesti acest serviciu, de ce, nu stiu, poate vrei sa intrebi stafful motociclism.ro. In fine, iti voi raspunde aici. Eu am renuntat la garaj, nu imi mai permiteam sa il platesc singur, si in afara de asta, imi pot pastra moto la mine la hala, la job, deci mam rezolvat. Cat despre la vara, planuiesc sa mil tin in fata blocului, cu husa si lant, dar, daca esti in continuare interesat, iti pot oferi nr. de telefon al proprietarului, si poti vb direct cu el. Daca in continuare vrei nr meu, pt oricare alt motiv, 0747 631 628.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Caut sa inchiriez garaj in zona AEROSTAR (Henri Coanda). iar daca gasesc un garaj, in care pe langa masina proprietarului sa incap si eu ar fi excelent.


» Post actualizat in 04 Apr 2016 15:09

Caut sa inchiriez garaj in zona AEROSTAR (Henri Coanda). iar daca gasesc un garaj, in care pe langa masina proprietarului sa incap si eu ar fi excelent.

Am gasit garaj in zona mentionata mai sus, daca este cineva interesat sa se alature, va rog sa sunati la nr. 0752564994 - Ilie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Salutare ! Locuiesc la Piata sud si as dori o chirie de garaj...eventual pe la Garofitei in spate sau Scoala 10, sau zona Letea , nu mai stiu cat se cere pe luna , caut un grup de moto sa-mi bag motorul la iernat.

 

Florin Tel :0740844464


» Post actualizat in 06 Sep 2018 08:56

Garaj disponibil din octombrie, zona Mioritei-Iosif Cocea- Stefan cel Mare.
350 lei/luna, curat, baterie de garaje in spatele blocului, zona iluminata. Incap lejer 4 motoare. Eventual pun la dispozitie scule la nevoie, o mana de ajutor, etc...
De preferat un grup de bikeri care se cunosc intre ei, e mult mai ok asa.
Detalii in privat.


» Post actualizat in 08 Sep 2018 18:38

Salutare all.. am gasit un garaj in zona Aleea Parcului , caut colegi pentru a imparti chiria....incap 3 motoare .

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Si eu sunt interesat sa inchiriez (sa iau in chirie) un garaj cu alte persoane , un garaj in care sa pot depozita un scuter si sa impartim costurile inchirierii.Sau daca imi primeste cineva spre depozitare, contra cost, un mic scuter electric, multumesc.Nu conteaza unde este garajul sau locul de depozitare pentru scuter ,numai sa fie in BACAU, pentru ca il folosesc rar. Daca are cineva o oferta sau vrea sa ne asociem,astept un feed back la 0.7.5.1.8.0.4.1.1.4 .Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...