Sari la conținut

1 Mai 2007-doar La Vama Veche


Miriam
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care stie unde e chirana......popasul.........imediat ce treceti de tandarei

as vrea sa stiu cam pe la cat ajungeti acolo sa fiu si eu acolo cu juma de ora inainte

ca din braila multi merg dar nici unu nu vine :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mah chiar nu mai ie nici un ciomoticlist care vrea sa plece cu ciomoticleta in seara asta ?? ce dreaq ... plec singur ? as merge cu legionaru' da ala are NOS pa masina si ma face ... si io ... :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stie unde e chirana......popasul.........imediat ce treceti de tandarei

as vrea sa stiu cam pe la cat ajungeti acolo sa fiu si eu acolo cu juma de ora inainte

ca din braila multi merg dar nici unu nu vine :lol:

 

Merg si din braila si din galati, nu foarte multi dar mergem si o sa fie suuper ;)

Noi plecam sambata de dimineata sa ajungem pe la pranz :smoke: :nono:

Editat de danutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

presupun ca pe traseul asta o ia toata lumea, nu? (ma refer la cei care vin din Bucuresti)

 

vama.pdf

 

 

Brother, ala e traseul vechi, care se folosea inainte sa apara Autostrada Soarelui (A2). Unii probabil ca vor merge si pe traseul ala, dar majoritatea vor trece prin Salajan (Nicolae Grigorescu), Macaralei, Ozana, Fabrica de Medicamente, Liceul nr. 19 (RATB) si.... Autostrada Soarelui. De acolo se merge intins pana la Cernavoda, ca am inteles ca pana la Cernavoda ar fi data in folosinta autostrada....

 

Se poate si pe Branesti - Lehliu cum zici tu, dar stiu ca de regula e drumul prost. Mai degraba as opta pentru Urziceni - Slobozia - Constanta, daca nu as vrea pe autostrada. E drumul beton!

 

Dar prefer autostrada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si din braila si din galati, nu foarte multi dar mergem si o sa fie suuper ;)

Noi plecam sambata de dimineata sa ajungem pe la pranz :smoke: :nono:

 

 

danutzaaa esti superba (atat cat se vede)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai ramas careva in Bucuresti ? mai pleaca cineva in dupa amiaza asta ?

 

daca doriti sa creeam o "celula de criza" sa organizam o plecare in aceasta dupa amiaza nu ezitati sa ma contactati la 0746045609 (chiar si beep)

Editat de hot_wheel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mai ramas careva in Bucuresti ? mai pleaca cineva in dupa amiaza asta ?

 

daca doriti sa creeam o "celula de criza" sa organizam o plecare in aceasta dupa amiaza nu ezitati sa ma contactati la 0746045609 (chiar si beep)

 

Salutare!Eu sunt Romeo din Ploiesti,si as vrea sa stiu unde ne putem intalni cu totii la Vama Veche sau mai exact cand?Exista un loc de intalnire,un bar ceva?Sa stiu si eu unde voi veni cu alti "colegi" de breasla!!:rock: :ok: :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fost, distrat, plictisit, intors, acu la munca...

 

A fost frumos, soare si tot ce trebuie. Pozne or sa fie puse. Sper ca cei care au ramas nu au fost prinsi de ploaia ce se anunta.

 

M-a prins pe mine la intoarcere,pe la Drajna o furtuna cu niste rafale de vant puternice :ok: .Si acum ma mai dor genuchii... :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Idem :duel: !!! Am prins ploaie vreo 2,5 ore...."murat" bine de tot,cu tot cu geaca de goretex...Manusile si azi mai sunt ude...de ghete nu mai zic! Oricum,a meritat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...