Sari la conținut

Cum Iti Poti Da Seama Dak Ai Limitator


mike_aprilia
 Share

Postări Recomandate

cum imi pot da seama dak am limitator pe scuter??

:nono:

iti explic eu daca promiti ca nu mai deschizi topicuri stupide care nu isi au rostul.puteai sa intrebi asta la "service" sau "discutii intre noi"

 

conluzia de baza este ca ... dragi tineri puradei,aveti nevoie de femei ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia de baza e ca un moderator este in masura sa decida asta, nu tu, cel mai matur dintre toti. Dar priveste la partea buna, ai mai facut un post.

 

Scuze pentru off-topic initiatorului thread-ului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia de baza e ca un moderator este in masura sa decida asta, nu tu, cel mai matur dintre toti. Dar priveste la partea buna, ai mai facut un post.

 

Scuze pentru off-topic initiatorului thread-ului.

da` tu ce treaba ai cu motoare/scootere? hmm , niciuna ... multumesc poti pleca , nu trebe sa cauti motiv de cearta cu mine pe toate topicurile doar ptr ca nu-ti sustin vreo idee pe un topic sau altul ...cauta anturaj altundeva

 

PS daca ai citi cam tot ce scrie la sectiunea asta mi-ai da dreptate...toata lumea deschide un topic nou ca sa ne spuna ce-au mai facut in ziua respectiva,ce film au vazut sau ce cred ei ca ar putea face cu bicicleta.lucruri care s-au mai discutat sau se pot discuta pe un topic general. asa dispar de aici lucruri care sunt cu adevarat importante si care pot ajuta. sper ca intelegi chestia asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti explic eu daca promiti ca nu mai deschizi topicuri stupide care nu isi au rostul.puteai sa intrebi asta la "service" sau "discutii intre noi"

 

conluzia de baza este ca ... dragi tineri puradei,aveti nevoie de femei :nono:

sa imi explici si mie daca ai timp ;) . bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Este un Forum legal si din cate stiu se plateste la orice post/topic.

ok...atunci imi pare rau ca ma postat pana acum de vreo 130 de ori....ii datorez adminului o :nono: ....si scuze de off-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu o intrebare,fara suparare.....plateste cineva bani ca noi sa postam??? :lol:

Nu!!!nu plateste nimeni, dar ..... :smoke: ....

forumul este o cale LIBERA DE ACCES, UNDE SE POT PUNE INTREBARI, SI SE POT AFLA RASPUNSURI.........

Dar se mai gaseste cate o persoana, care vrea sa-si adune posturi, nu stie, sau nu vrea sa raspunda la intrebari, si se apuca sa "se ia " de noi, astia mici ;) ....Las ca ,,crestem si noi mari si ne luam motoare :nono:

PS, nu am nimic cu NIMENI, dar nu stiu de ce va legati de noi??

pe bune!!!!am mai avut eu scandaluri cu mult altii....................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu!!!nu plateste nimeni, dar ..... :smoke: ....

forumul este o cale LIBERA DE ACCES, UNDE SE POT PUNE INTREBARI, SI SE POT AFLA RASPUNSURI.........

Dar se mai gaseste cate o persoana, care vrea sa-si adune posturi, nu stie, sau nu vrea sa raspunda la intrebari, si se apuca sa "se ia " de noi, astia mici ;) ....Las ca ,,crestem si noi mari si ne luam motoare :nono:

PS, nu am nimic cu NIMENI, dar nu stiu de ce va legati de noi??

pe bune!!!!am mai avut eu scandaluri cu mult altii....................

Pai ce ar fi sa facem toti topicuri de genu?

 

Sa fim in pas cu moda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

REVERSE de fapt e fata :lol:)

s-ar putea sa ramai fara roti la scooter azi la SMAEB ... ce, daca ai Mustang esti smecher? :smoke:

 

oricum......reverse asta este cam acid...... ;)

de parca ti-am si cerut parerea ...

 

Doua pagini complet off-topic... Qued.

e ceva obisnuit la sectiunea asta , intrebari stupide si mult off topic... de parca n-ar exista "discutii intre noi" unde se poate face gargara destula ...

 

Nu!!!nu plateste nimeni, dar ..... :lol: ....

forumul este o cale LIBERA DE ACCES, UNDE SE POT PUNE INTREBARI, SI SE POT AFLA RASPUNSURI.........

Dar se mai gaseste cate o persoana, care vrea sa-si adune posturi, nu stie, sau nu vrea sa raspunda la intrebari, si se apuca sa "se ia " de noi, astia mici :lol: ....Las ca ,,crestem si noi mari si ne luam motoare :nono:

PS, nu am nimic cu NIMENI, dar nu stiu de ce va legati de noi??

pe bune!!!!am mai avut eu scandaluri cu mult altii....................

Nu?Nu plateste nimeni? ia intereseaza-te cat costa un domeniu . ro , licenta ptr forum si spatiul pe servere ... Nu se ia nimeni de "VOI" daca respectati niste reguli scrise si niste reguli ale bunului simt , daca v-ati uita si pe restul forumului multe topicuri se inchid,sunt mutate etc. E o regula simpla pe care o stim cu totii , mai intai citesti dupaia dai SEARCH si daca chiar nu te-ai lamurit si nu ai gasit nimic care sa aiba legatura cu problema ta (adica alt topic unde poti posta) atunci deschizi tu la randul tau un topic.A si o idee buna ar fi sa lasati mIRCu ala in pace , un vorbesc neaparat de unele greseli gramaticale ci de modul de a scrie fara virgule,puncte si altele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa ramai fara roti la scooter azi la SMAEB ... ce, daca ai Mustang esti smecher? :ok:

de parca ti-am si cerut parerea ...

e ceva obisnuit la sectiunea asta , intrebari stupide si mult off topic... de parca n-ar exista "discutii intre noi" unde se poate face gargara destula ...

Nu?Nu plateste nimeni? ia intereseaza-te cat costa un domeniu . ro , licenta ptr forum si spatiul pe servere ... Nu se ia nimeni de "VOI" daca respectati niste reguli scrise si niste reguli ale bunului simt , daca v-ati uita si pe restul forumului multe topicuri se inchid,sunt mutate etc. E o regula simpla pe care o stim cu totii , mai intai citesti dupaia dai SEARCH si daca chiar nu te-ai lamurit si nu ai gasit nimic care sa aiba legatura cu problema ta (adica alt topic unde poti posta) atunci deschizi tu la randul tau un topic.A si o idee buna ar fi sa lasati mIRCu ala in pace , un vorbesc neaparat de unele greseli gramaticale ci de modul de a scrie fara virgule,puncte si altele.

:rock: ce sa-ti povestesc :wave: :blbl:

In primul rand, cand platesti tu domeniu, anuta-ma(k te ajut si eu cu 100lei).!!!! :duel:

vorbind serios Sa stii ca cei care fac topicuri destea sunt"noi" pe forum, si nu cunosc.....Daca nu ai stiut forumul este cum ama mai spus o cale libera de acces si informare!!!!!!!

asa ca atat timp cat domnii admini nu intervin.....nu cred ca ai fi tu acela!!! :ok:

Haidetzi mai oameni sa fim si noi seriosi , si sa nu ne tot certam sa de foi de mar :o :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uitati-va si voi pe alte categorii nu numai pe scooter mania sau coltul scuteristilor.. si vedeti ca totul este la obiect.. aici fiecare posteaza cum ii vine.. la nimereala.. nici nu gasesti thread fara offtopic la scuteristi.. reverse are dreptate si toti stim asta.. fiti mai organizati ca daca treceti la motocicleta mai incolo nu mai postati pe aria asta unde totul e vraiste si trebuie sa va autoeducati :duel:

 

EX: ce frumos a fost azi :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sorry ca ma bag si eu aiurea .. da il loc sa va certati ajutati oameni care au nevoie de ajutor .. asea .. cum e cu delimitarile ? vreau sa achizitionez un aprilia rs50 2006 ( modelu nou ) are 3500km .. da e limitat... aveti idee se poate delimita ? e limitata electronic sau mecanic .. si cam unde ar fi limitarile ? si ce viteza as prinde delimitata .. ? pareri idee .. pls ... asea va rog .. help me

Editat de mavrocook
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: ce sa-ti povestesc :rock: :wave:

In primul rand, cand platesti tu domeniu, anuta-ma(k te ajut si eu cu 100lei).!!!! :duel:

vorbind serios Sa stii ca cei care fac topicuri destea sunt"noi" pe forum, si nu cunosc.....Daca nu ai stiut forumul este cum ama mai spus o cale libera de acces si informare!!!!!!!

asa ca atat timp cat domnii admini nu intervin.....nu cred ca ai fi tu acela!!! :blbl:

Haidetzi mai oameni sa fim si noi seriosi , si sa nu ne tot certam sa de foi de mar :ok: :o

n-ai frate nicio treaba si mai sterge din motoarele alea de la profil ca poate te "crede" astia micii...

 

sorry ca ma bag si eu aiurea .. da il loc sa va certati ajutati oameni care au nevoie de ajutor .. asea .. cum e cu delimitarile ? vreau sa achizitionez un aprilia rs50 2006 ( modelu nou ) are 3500km .. da e limitat... aveti idee se poate delimita ? e limitata electronic sau mecanic .. si cam unde ar fi limitarile ? si ce viteza as prinde delimitata .. ? pareri idee .. pls ... asea va rog .. help me

"delimita" este un termen prost folosit , da se pot scoate limitarile , cel mai bine la un service (sunt de ordin mecanic nu electronic) si ai prinde un 90-100 intr-o zi frumoasa cu soare si fara vant...a si daca esti mai slabanog :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...