Sari la conținut

Piese Scuter


gabitzu16
 Share

Postări Recomandate

Salutare ! Am vazut ca multi intreaba de unde se pot cumpara piese de scuter ! Cine stie sa posteze aici ca sa nu se m-ai faca 1000 de topicuri pe tema asta :duel: . Multumesc ! Apropo , fara off-topic !

O sa incep eu !

Paneuro Bucuresti - importator piese pentru Piaggio , Gilera , Vespa

- telefon : 021/2025600

Scooter Center - importator Malossi si Gianneli

- http://www.scuter-centre.ro/contact.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu eu pe un domn care aduce piese.il cheama Vultur Nicolae....0744607480- sunati-l....e ok :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da..si pe mine m`ar interesa un "cimitir" ceva pt scutere..eu caut un furtunu ala gros si cotit care iese de la carburator si intra in filtru de aer..pt o Cagiva City..are cineva vreo idee ?? sa pun un oarecare furtun la aceleasi masuri ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da..si pe mine m`ar interesa un "cimitir" ceva pt scutere..eu caut un furtunu ala gros si cotit care iese de la carburator si intra in filtru de aer..pt o Cagiva City..are cineva vreo idee ?? sa pun un oarecare furtun la aceleasi masuri ??

nu prea sunt la noi "cimitre" dastea ... da,poti pune un furtun oarecare (de aceleasi dimensiuni) acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 years later...
dar dezmembrari de scutere stiti unde gasesc? adica cimitire de scutere si motociclete! ar fii bun unul in bucuresti sau macar pe langa el

uite unul aici, dar e cam departe. :lol:

post-15361-1295979357_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

waw, un "cimitir" din care ai ce alege...

ne poti spune unde anume se afla?

numai bine!

cimitirul se afla in spania, daca e sa cumperi de acolo un scuter te costa ft mult drumul pana in tara, poate mai mult decat dai pe el,2 euro la kg,ar fi o varianta mai ieftina daca gasesti pe cineva care vine acasa cu microbuz sau tir si te intelegi cu el sa ti-l aduca la un pret mai mic ,altfel nu se renteaza.

piese nu vand oamenii nu se complica doar motorete intregi ,

daca cumperi mai multe odata iti face reducere poti lua si la 80 euro un scuter.

 

De acolo ia romani scutere si motorete le repara cat de cat si le vinde in romania la super preturi :lol:

multe scutere nu are nevoie de nici un fel de reparatii,sant intr-o stare ft buna, estetic si mecanic, singura problema e ca nu se pot inscrie in circulatie,pt ca scoate placuta cu seria de pe cadru si seria care e stantata pe cadru o polizeaza,si nu iti da la mana decat o chitanta.

cele care au acte si se pot inscrie cere mult pe ele, nu se merita sa le iei de acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...