Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

:burnout:

 

 

Stelicaaaaa, slow down tati sa nu cumva sa te hiperventilezi....:burnout: :burnout: :burnout:

 

 

stai linistit fratioare ca stau bine cu termostatul, mai bine spune-mi ca ajungi si tu maine cu tot cu patchul ala :-))))

 

 

in alta ordine de idei cine-mi recomanda si mie un service moto la care sa-mi schimb si eu cauciucurile pana la excursia de we

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

stai linistit fratioare ca stau bine cu termostatul, mai bine spune-mi ca ajungi si tu maine cu tot cu patchul ala :-))))

 

In curte la BMW Filaret (la primul semafor de la Liberty Center faci stanga si e a doua poarta pe dreapta) e un baiat priceput care schimba anvelope! Nu are treaba cu BMW este doar ca si reper. Bafta!!!

 

 

in alta ordine de idei cine-mi recomanda si mie un service moto la care sa-mi schimb si eu cauciucurile pana la excursia de we

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei cine-mi recomanda si mie un service moto la care sa-mi schimb si eu cauciucurile pana la excursia de we

 

Eu am fost la Cesar pt. revizia de primavara si am fost foarte multumit.

 

/index.php?/topic/537449-bucuresti-str-ing-pascal-cristian-nr4-service-general/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super

prin urmare pentru maine suntem cam asa

Razvan, Nocturnus, Valentino, Steliadis. DStar , Samcro, BabyAngel, AdinaMhl

 

wave.gif si io,si io....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intre 7.30 si 8 :cheers:

 

 

La 19:30 este intalnirea dar daca se va pune problema de plecare o sa asteptam pana aproape de ora 8. BTW daca cineva intarzie mai mult dar stie ca vine ar fi bine sa anunte...

va las telu meu 0722896645

 

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 19:30 este intalnirea dar daca se va pune problema de plecare o sa asteptam pana aproape de ora 8. BTW daca cineva intarzie mai mult dar stie ca vine ar fi bine sa anunte...

va las telu meu 0722896645

 

bafta

 

 

hello, 7:30 ramane

 

am un bilet in plus la RHCPin tribune in fata scenei in primul rand.sau daca stiti pe cineva. tks

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva daca are cineva un aparat foto, altul decat telefonul, ar fi super ok ... eu l-am uitat acasa.

 

Dar promit sa-l am la excursi de sambata

 

 

 

ps - donez doua cauciucuri de dragstar. Au carne pe ele, se prezinta f bine singura problema este anul 2000 pe spate si 2003 pe fata. Cauciucurile sunt aici - http://www.autoagust...-moto-bucuresti. Le pastreaza maximum o saptamana

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si inca ceva daca are cineva un aparat foto, altul decat telefonul, ar fi super ok ... eu l-am uitat acasa.

 

Dar promit sa-l am la excursi de sambata

 

 

 

ps - donez doua cauciucuri de dragstar. Au carne pe ele, se prezinta f bine singura problema este anul 2000 pe spate si 2003 pe fata. Cauciucurile sunt aici - http://www.autoagust...-moto-bucuresti. Le pastreaza maximum o saptamana

 

vin eu cu aparatul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin eu cu aparatul

 

 

super!!!!

 

ps - donez doua cauciucuri de dragstar. Au carne pe ele, se prezinta f bine singura problema este anul 2000 pe spate si 2003 pe fata. Cauciucurile sunt aici - http://www.autoagust...-moto-bucuresti. Le pastreaza maximum o saptamana

 

guma fata s-a dat

 

:ChopperEmo::CBCGW::s4370::ChopperEmo:

 

Bravo domnilor si doamnelor, felicitari pentru mobilizarea exemplara... 12 motoare e ceva... adica un inceput :-))

am vrut eu sa pun 12 motociclisti dar nu ma lasa astia :-(

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci?

Unde mergem Sambata?

 

Veliko Tarnovo?

 

Retrag... eu nu am talon la moto, asa ca nu pot sa merg in Bulgaria.

 

Haideti la Vulcanii Noroiosi. O sa fie un drum foarte frumos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi nu a ramas stabilit Veliko?...ne intalnim sambata dimineata la ora 09:00 in benzinaria Rompetrol de la capatul Pantelimonului(dupa Cora)...la 09:15 plecam spre Calarasi...pe drumul vechi sau pe autostrada...cum vreti(eu prefer drumul vechi)...

Ps. Misto intalnirea de la rond...dar plimbarea cam scurta si prost organizata...trebuie sa mai discutam la capitolul plimbari in grup...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai la Vulcani sa pot merge si eu.

 

Plimbarile prin aglomeratia din Bucuresti nu sunt prea grozave. Tot mai bine e sa iesim afara din oras.

 

Hai Dinamo :crack: I-au rezolvat si pe ucrainienii astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Putem sa facem aproximativ plimbarea de care am vorbit ieri, dar fara sa trecem granita:

 

Cam asa

 

Starea drumurilor pare sa fie buna. Nu stiu daca e si interesant.

 

 

Sau ceva de genul asta. Giurgiu-Zimnicea e trecut ca drum prost, dar sunt doar ~30 KM.

 

 

 

Eu vin in principiu pe oriunde va hotarati voi, nu prea ma intereseaza destinatia.

post-68603-0-07143200-1346391389_thumb.jpg

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun avem 3 trasee. Haideti sa votam ... eu o sa centralizez voturile

 

TRASEUL 1 - Bucuresti - Vulcanii Noroiosi si retur (sau putem face intoarcerea prin Ploiesti pt diversificare) 300 km

 

TRASEUL 2 - Bucuresti - Oltenita - Daia - Bucuresti 306 km (aveti harta pusa de Paladin)

 

TRASEUL 3 - Bucuresti - Giurgiu - Zimnicea -Bucuresti (asta este un pic mai lung dar nu de nefacut, tot cu harta de la Paladin) 372 km

 

Indiferent de rezultatul votului plecarea are loc sambata la ora 9:00 a.m. din benzinaria Petrom din capatul Colentinei.

 

votul se inchide azi la ora 15

 

START VOT

 

 

Editat de steliadis
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://[media]http://[post-67315-0-08396800-1346395033_thumb.jpg

Bun avem 3 trasee. Haideti sa votam ... eu o sa centralizez voturile

 

TRASEUL 1 - Bucuresti - Vulcanii Noroiosi si retur (sau putem face intoarcerea prin Ploiesti pt diversificare) 200 km

 

TRASEUL 2 - Bucuresti - Oltenita - Daia - Bucuresti 306 km (aveti harta pusa de Paladin)

 

TRASEUL 3 - Bucuresti - Giurgiu - Zimnicea -Bucuresti (personal mi se pare un pic cam lung dar nu de nefacut, tot cu harta de la Paladin) 372 km

 

Indiferent de rezultatul votului plecarea are loc sambata la ora 9:00 a.m. din benzinaria Petrom din capatul Colentinei.

 

votul se inchide azi la ora 15

 

START VOT

 

si pozele de aseara.

post-67315-0-44780400-1346395045_thumb.jpg

post-67315-0-72843000-1346395078_thumb.jpg

post-67315-0-71741800-1346395093_thumb.jpg

post-67315-0-81128200-1346395112_thumb.jpg

post-67315-0-92076000-1346395131_thumb.jpg

post-67315-0-11867500-1346395146_thumb.jpg

post-67315-0-33378700-1346395159_thumb.jpg

post-67315-0-55567300-1346395171_thumb.jpg

post-67315-0-63316000-1346395183_thumb.jpg

post-67315-0-08551500-1346395200_thumb.jpg

post-67315-0-36371700-1346395214_thumb.jpg

post-67315-0-74231000-1346395227_thumb.jpg

post-67315-0-29823200-1346395242_thumb.jpg

post-67315-0-90166600-1346395334_thumb.jpg

Editat de BabyAngel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu votez pt traseul 3 si mai propun unul: Bucuresti-Predeal-Bran-Cheile Gradistei/Fundata-Targoviste-Bucuresti....parerea mea unul dintre cele mai frumoase si "pictoresti" trasee de facut cu motoreta....Steliane nu trage ca doar am propus !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu votez pentru Vulcanii noroiosi :rolleyes:

 

Stiu ca sunt relativ plictisitori, dar cum zicea filozoful, drumul conteaza, nu destinatia.

 

Daca mai are cineva alte sugestii, cred ca sunt binevenite.

 

 

Edit: Prin Bran-Fundata tot am fost vara asta, si cred ca mai toata lumea. Dar daca vreti, eu vin.

 

 

Bun avem 3 trasee. Haideti sa votam ... eu o sa centralizez voturile

 

TRASEUL 1 - Bucuresti - Vulcanii Noroiosi si retur (sau putem face intoarcerea prin Ploiesti pt diversificare) 300 km

 

TRASEUL 2 - Bucuresti - Oltenita - Daia - Bucuresti 306 km (aveti harta pusa de Paladin)

 

TRASEUL 3 - Bucuresti - Giurgiu - Zimnicea -Bucuresti (asta este un pic mai lung dar nu de nefacut, tot cu harta de la Paladin) 372 km

 

Indiferent de rezultatul votului plecarea are loc sambata la ora 9:00 a.m. din benzinaria Petrom din capatul Colentinei.

 

votul se inchide azi la ora 15

 

START VOT

 

 

 

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...