Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

e litera de lege joia pe la 19 ne intalnim la rond. Mai sunt unii fara pre multe griji care se intalnesc de la 18...dar in principiu intalnirea se face pe la 19-19.30

Eu o sa fiu acolo pe la 18:30. Pot sa stau pana pe la 20. Nu mai tarziu ca am responsabilitati familiale. :) (numai eu pot sa-l adorm pe fi-miu) :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu o sa fiu acolo pe la 18:30. Pot sa stau pana pe la 20. Nu mai tarziu ca am responsabilitati familiale. :) (numai eu pot sa-l adorm pe fi-miu) :))

 

in sfarsit dau si eu de un familist... ca pana acum cred ca eram singurul neinteles din gashca asta :-)))). Iar eu sunt singurul care-l spala pe junior

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bucurestenilor cioperisti la orele 19:15 suntem la Rond si noi astia de la munte...

ora asta ar trebui sa ramana batuta in cuie si pentru viitor... caci 18 este muuuult prea devreme pentru noi astia care adecem un aport la cresterea economica a tarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit dau si eu de un familist... ca pana acum cred ca eram singurul neinteles din gashca asta :-)))). Iar eu sunt singurul care-l spala pe junior

 

Acesta-i si motivul pentru care n-am participat decat la o intalnire... Spun doar atat: am 3 fete + sotie (evident)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns acum acasa...am un zambet tamp pe fata si beau un cognac ;)...ma bucur ca am facut iesirea asta , chiar si in cursul saptamanii...dar cel mai mult ma bucura faptul ca descopar pe zi ce trece OAMENI (sper eu) deosebiti...ai dreaq cioperisti simpatici...ma bucur de timpul "pierdut" cu voi...dar gata,ca o dau in telenovele...hai va pupa Vali si ne vedem duminica in jur de 11:00-11:30...sa bagam un peste la Giurgiu...sau la Ruse...sau la Veliko...sau la Sofia...sau....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, eu am dat de caldura acasa asa ca bag o bere rece :bier:

 

in rest, super tura cu super companie.

 

vali, sa ma suni cand incingi gratarul ala al tau, ca sa vin sa-ti aduc berile, banii si cagula :D

 

 

Offf...lasa bah vrajeala cu berea...gata...a venit frigul...o dam pe sprit...poate maine facem un gratar la mine...vedem...daca nu am treaba la magazin si vin devreme acasa,va convoc la un peste pe gratar asa cum doar eu stiu sa fac.....intre prieteni...noi astia mai apropiati...no offense for others !!!

Daca nu maine poate sambata seara....dar vb la telefon !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti bugetar?

 

nu... dar mi-am facut programul asa pentru a sta cu fii-mea mai mult seara...

 

sry ca n-am ajuns.. sapt. viitoare ajung sigur... Duminica plec la Giurgeni (Vadu Oii) cu motorul si Loganul in spate... prima iesire mai lunga din oras...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine va merge voua... Unii se plimba iar altii, ca mine, pierd timpul de pomana la serviciul inmatriculari...Deci nu-i mai suport p-astia cu politia ma-sii :finger:

 

Salut! Tot nu ai clarificat pb ta cu numarul ?? Tot pe rosu stai ??:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...