Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai, deci maine la polivalenta de la 6?

 

 

Da Razvane...maine de la 6 ne vedem la Polivalenta....stabilim ce facem in weekendul asta,stabilim ce facem weekendul urmator , poate stabiliti ce faceti si cu patchurile alea..etc...

 

Bai domnilor...ma uitam la Meteo de la Pro tv si pt sambata se anunta super vreme buna...asa ca ma gandesc la doua variante de traseu(fara urcari si coborari si fara serpentine)....ceva lejer de toamna , si anume :

1 Bucuresti-Vulcanii Noroiosi...cam 300 km dus-intors...aici halim celebrii "carnati de Plescoi"

2 Bucuresti-Tulcea...cam 600 km dus-intors...sa mancam un altfel de peste decat cel de la Giurgiu.

Astept voturile voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The Diamond Patch > > The diamond patch with "1%" worn on the front of a "cut" (vest) with the three-piece back patch signifies the club is either a 1% or 1% support club. They may not be the dominant club in the area but will almost certainly be sanctioned by the local dominant. There have been situations where the dominant is not a 1% club but those are rare and, quite possibly, extinct. The number "13" is also sometimes worn in a diamond patch. It is alleged to represent the thirteenth letter of the alphabet, "M" which stands for marijuana. Or maybe it's just a cool number Rightly or wrongly, law enforcement organizations (LEO) regard the diamond patch as an outward, visible indicator of criminal activity within the motorcycle riding community. While the best propaganda usually contains some element of truth, the distortions are often so outrageous that if they weren't oriented towards spreading fear, they would be comical. >

 

Totusi, din punctul meu de vedere, patch-ul in forma de "Diamond", nu este recomandat.

 

Regards,

 

Justin.

Editat de JustinConde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In urma discutiilor din Piranha si de la Polivalenta s-a stabilit ca vineri sa strangem cate 150 lei de persoana pt a inchiria pensiunea de la Bran...a ramas ca eu sa adun banutzii de la toti cei care vor sa mearga...asadar am si eu o rugaminte la voi...de la ora 09:30 sunt in Magazinul Victoria...stau acolo cam pana la 13:30-14:00....daca treceti prin zona dati-mi un telefon si cobor sa iau "cash"-ul de la voi pt a-mi fi si mie mai usor...las si nr de telefon pt cine nu il are...0731.80.55.88...

Restul care vor sa mearga si nu pot trece prin zona , va rog sa ma sunati pt a stabili unde ne vedem dupa amiaza.

 

 

Ps Sambata de la ora 10:00 ne vedem in benzinaria Agip de la Colentina cu Fundeni...mergem la Vulcanii Noroiosi...la 10:40 plecam din benzinarie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia.. asa va convine?

 

Mie imi placea mult aia care si iesea din rond, adica 2 sageti in girtoriu si una care se duce totusi undeva... Mica modificare...

 

A, si nu stiu ce cauta "Original" pe acolo. Bagam si un copyright?

 

The Diamond Patch > > The diamond patch with "1%" worn on the front of a "cut" (vest) with the three-piece back patch signifies the club is either a 1% or 1% support club. They may not be the dominant club in the area but will almost certainly be sanctioned by the local dominant. There have been situations where the dominant is not a 1% club but those are rare and, quite possibly, extinct. The number "13" is also sometimes worn in a diamond patch. It is alleged to represent the thirteenth letter of the alphabet, "M" which stands for marijuana. Or maybe it's just a cool number Rightly or wrongly, law enforcement organizations (LEO) regard the diamond patch as an outward, visible indicator of criminal activity within the motorcycle riding community. While the best propaganda usually contains some element of truth, the distortions are often so outrageous that if they weren't oriented towards spreading fear, they would be comical. >

 

Totusi, din punctul meu de vedere, patch-ul in forma de "Diamond", nu este recomandat.

 

Regards,

 

Justin.

 

Are dreptate.

 

Sunt curios, ne spui chestile astea pentru a ne pazi pe noi de eventuale probleme sau pentru a pastra "puritatea" MC-urilor etc? Nu glumesc, probabil am fi cu totii recunoscatori daca evitam vre-un scandal, dar chiar ma intreb.

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...