Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

a. 13 - ok.. nu-l facem...

 

b. Original - sunt 2 explicatii:

 

1. se poate creea alt grup (in alt oras sau in bucuresti) care sa participe la calatoriile voastre. Poate vor dori sa se numeasca la fel. Ala nu o sa mai fie grupul original.

2. in viitor se vor mai aduna membrii... cei care se vor aduna pe parcurs nu vor avea acest patch (un fel de "First X"). Va fi purtat doar de membrii prezenti in grup in momentul actual.

 

cat despre patchul principal au fost mai multi PRO acesta decat cel vechi... da' trebuie doar sa va hotarati care. In plus nici numele nu e pe placul tuturor. Vorba lui Vali. Fac sambata unu de proba, si-l pune cine vrea si daca va place continuati cu el. Daca nu, se schimba. Primul e moca :) si-l ia cine se anunta primul....

 

----------

 

 

Ps Sambata de la ora 10:00 ne vedem in benzinaria Agip de la Colentina cu Fundeni...mergem la Vulcanii Noroiosi...la 10:40 plecam din benzinarie...

 

mda.. cred ca va insotesc cu Loganu'... sau daca trec pe langa voi clanxonand, mergand haotic si aratandu-va degetul mijlociu sa stiti despre cine e vorba... (MCV alb, nr. de buzau cu SKJ)...

Editat de skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

modelul de vesta complet:

eu cred ca este f misto. Iar daca intram in tot felul de detalii si de regului s-ar putea sa ne trezim peste vreo 20 de ani ca tot analizam fara niciun rezultat concret. Personal eu votez pentru forma actuala inclusiv pentru partea frontala.

sa fiti iubiti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vestele alea pot sa fie optional incalzite electric? :D Ca azi dimineata am intepenit de frig pe motor. Nu cred ca ma tine sa fac vreun drum in afara orasului in conditiile astea.. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vestele alea pot sa fie optional incalzite electric? :D Ca azi dimineata am intepenit de frig pe motor. Nu cred ca ma tine sa fac vreun drum in afara orasului in conditiile astea.. :(

hai ma ca nu a fost asa frig.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt mine ar fi super ok, problema e ca sambata nu pot merge la Vulcani... dar daca vreti sa-l poarte cineva prin oras... ma bag fara probleme :-)

 

eu abia sambata le fac... deci saptamana viitoare ti le pot da... si iti trebuie vesta pe care sa le cosi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi placea mult aia care si iesea din rond, adica 2 sageti in girtoriu si una care se duce totusi undeva... Mica modificare...

 

A, si nu stiu ce cauta "Original" pe acolo. Bagam si un copyright?

 

 

 

Are dreptate.

 

Sunt curios, ne spui chestile astea pentru a ne pazi pe noi de eventuale probleme sau pentru a pastra "puritatea" MC-urilor etc? Nu glumesc, probabil am fi cu totii recunoscatori daca evitam vre-un scandal, dar chiar ma intreb.

 

Era doar un heads'up ! Intotdeauna este indicat sa fi cat mai bine informat. Informatia duce la creearea unui lucru mai bine organizat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fain topic, faina ghasca ...

Ma intrebam pe unde au fugit posesorii de Dstar ... felicitari de intentii !!!

:10:

 

Pai da-te aproape sa ne cunoastem si sa marim "Gasca" de la Rond !!!

 

 

Si apropo de posesorii de Dragstar-uri...ce mai stiti de Radu-DStar ???...Radule ce faci nene???...nu ne mai bagi in seama si pe noi muritorii de rand cu Honde,Harleyuri,Viroage samd ???...hai iesi din barlog sa mai povestim una alta.

Editat de valentino1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da-te aproape sa ne cunoastem si sa marim "Gasca" de la Rond !!!

 

 

Si apropo de posesorii de Dragstar-uri...ce mai stiti de Radu-DStar ???...Radule ce faci nene???...nu ne mai bagi in seama si pe noi muritorii de rand cu Honde,Harleyuri,Viroage samd ???...hai iesi din barlog sa mai povestim una alta.

 

Acceptati si din alt oras ?!?! Daca da, subscriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma suna acum niste prieteni de la Vulcanii Noroiosi, si-mi zic ca sunt niste motociclisti pe aici. "E o blonda pe un Harley printre ei?" "Este. S-a si jucat cu cateaua noastra.""Atunci ai mei sunt."

 

Bine ma, va duceti la Vulcani fara Vulcanul meu... frumos e?

 

Acceptati si din alt oras ?!?! Daca da, subscriu.

 

In principiu nu e o problema orasul, dar cred ca o sa ne vedem cam rar :D

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti dragi chopper-isti???? Va place iarna?? Eu propun urmatoarea idee: Chiar daca vine anotimpul care nu ne permite sa iesim pe 2 roti avem 2 picioare .....ce ziceti de intalniri pe picioare? Mai iesim mai glumim mai radem, putem savura si o bere doua noua cu alcool?? Facem o regula si pentru anotimpul alb??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In principiu nu e o problema orasul, dar cred ca o sa ne vedem cam rar :D

 

:hug: I'm in !!! Iar in drumurile voastre care duc din Bucuresti spre mare sau munte usor ma pot alatura. Pana la Drajna, Buzau am 100 km, Ploiestiul e ceva mai departe ... dar plec mai devreme si va apuc pe drum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...