Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@NewStell - eu ce am praf in ochi? bucura-mi si mie retina cu un Harley ..... ;)

 

Nu prea se vede motorul...

 

 

Bai ce vreme de mers cu motorul! :D Sper ca nu v-ati ingramadit toti in masini pana la Bran! Distractie placuta!

 

Din pacate da.

post-68603-0-49220500-1351865797_thumb.jpg

Editat de Paladin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pus patchurile pe geaca mea (provizoriu) ca sa vedeti dimensiunile si cam cum vin...

 

deci cam astea sunt...

 

 

 

PS: pentru cei care vreti, sa-mi dati PM cu numele (porecla) pe care il vreti pe patch.. daca il vreti....

post-46244-0-98420500-1351885600_thumb.jpg

post-46244-0-78453700-1351885608_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pus patchurile pe geaca mea (provizoriu) ca sa vedeti dimensiunile si cam cum vin...

 

deci cam astea sunt...

 

 

 

PS: pentru cei care vreti, sa-mi dati PM cu numele (porecla) pe care il vreti pe patch.. daca il vreti....

 

F mishto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am pus patchurile pe geaca mea (provizoriu) ca sa vedeti dimensiunile si cam cum vin...

 

deci cam astea sunt...

 

 

 

PS: pentru cei care vreti, sa-mi dati PM cu numele (porecla) pe care il vreti pe patch.. daca il vreti....

 

Arata foarte misto! O sa vreau si eu.. dar deocamdata n-am nici vesta si nici bani. :) Dar o trec pe wishlist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai ai nr. de tel al lui @Bogmad ?

 

Ce pãrere aveti de cafe-racer-ul ãsta ? GS-ul meu,aratã izbitor de mult cu CB750-ul ãsta,dacã-i pun un rezervor original,si-i fac coada aia.Si-n plus vroiam si eu,sã-i vopsesc jentile si cadrul,rosii,si restul negru (mat+lucios)

 

CB750 cafe racer.pdf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca se renuntase la "diamond" patch !?

 

Nu se renuntase. Fusese doar o sugestie, parca, nu? Eu vreau cu diamant si cu 13. Ca-s mai negru in ceru' gurii.

Editat de kelshak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se renuntase. Fusese doar o sugestie, parca, nu? Eu vreau cu diamant si cu 13. Ca-s mai negru in ceru' gurii.

 

a. 13 - ok.. nu-l facem...

 

"If you want to know about patches and what they mean please read the information below. Get educated before you make a mistake." http://www.fullthrottlemcsac.com/about1.html

Editat de JustinConde
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"If you want to know about patches and what they mean please read the information below. Get educated before you make a mistake." http://www.fullthrot...com/about1.html

 

Insisti foarte mult cu chestia asta. Nu inteleg ce te apasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13-le a fost cerut.. cine vrea il pune...

 

Inainte sa ma apuc sa fac patchurile m-am interesat destul de mult despre semnificatia lor... 13 = fumator de iarba SI ATAT! nu e bad boy, nu e 1%er nu e nimic altceva.... e FUMATOR DE MARIJUANA. coect? bun.. in cazul asta daca o persoana vrea sa arate tuturor ca e fumator de iarba.. care e problema?

 

Vad ca esti in DRACULAS MC... voi aveti in club "ierbivori".. au patchuri cu 13? daca voi aveti, altii de ce n-ar avea? ca nu sunt dintr-un MC sau ca nu sunt dintr-un MC supporter 1%-er? Eu ma gandeam sa-mi pun pe logan... sincer :)

 

 

Pe voi, cei din MC-uri va deranjeaza ca RG-urile poarta patchuri de "bad boys"? Daca da si veniti cu o explicatie decenta atunci discutam si hotaram sa nu le folosim... nu e mare jmecherie.

 

In alta oridine de idei... maine tre' sa ne vedem sa va dau astea... Propun sa ne vedem la Rond.. ora o stabilim maine. ok? (in jur de 14.00-15.00 ar fi ok pentru voi?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13-le a fost cerut.. cine vrea il pune...

 

Inainte sa ma apuc sa fac patchurile m-am interesat destul de mult despre semnificatia lor... 13 = fumator de iarba SI ATAT! nu e bad boy, nu e 1%er nu e nimic altceva.... e FUMATOR DE MARIJUANA. coect? bun.. in cazul asta daca o persoana vrea sa arate tuturor ca e fumator de iarba.. care e problema?

 

Vad ca esti in DRACULAS MC... voi aveti in club "ierbivori".. au patchuri cu 13? daca voi aveti, altii de ce n-ar avea? ca nu sunt dintr-un MC sau ca nu sunt dintr-un MC supporter 1%-er? Eu ma gandeam sa-mi pun pe logan... sincer :)

 

 

Pe voi, cei din MC-uri va deranjeaza ca RG-urile poarta patchuri de "bad boys"? Daca da si veniti cu o explicatie decenta atunci discutam si hotaram sa nu le folosim... nu e mare jmecherie.

 

In alta oridine de idei... maine tre' sa ne vedem sa va dau astea... Propun sa ne vedem la Rond.. ora o stabilim maine. ok? (in jur de 14.00-15.00 ar fi ok pentru voi?)

 

Ti-am dat un PM ...multam fain

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am dat si eu azi Hornetul...Am mai ramas doar cu al meu Dragstar...Nu stiu de voi cand ati mai vandut mobre, dar pe mine m-a incercat o lacrima... :(

eu sunt bucuros ca mobra mea a ramas in gasca... asa ca din cand in cand o mai vad...

 

Nu se renuntase. Fusese doar o sugestie, parca, nu? Eu vreau cu diamant si cu 13. Ca-s mai negru in ceru' gurii.

subscriu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt bucuros ca mobra mea a ramas in gasca... asa ca din cand in cand o mai vad...

 

 

subscriu

 

 

Nu stiu cat de mult o sa o mai vezi in varianta initiala....:D tobe.... coarne.... aripa spate.....comenzi avansate.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...