Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vali....Ce vã ziceam eu...Parc-as fi cobit...Olandezu' ãla,mai are doar un singur Nautilus,la vânzare,si l-a si scumpit...62,3 euro...Îl mai vrei ?

http://www.ebay.com/sch/valkmotorparts/m.html?item=290824317823&ssPageName=STRK%3AMEWAX%3AIT&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562



Am dat click pe "wiew similar items",unde e trecut Nautilus-ul...înafarã de alte Nautilus-uri (mai scumpe),Fiamm,Wolo,etc ,am gãsit si modelul ãsta

http://www.ebay.com/itm/SUPER-LOUD-BLAST-142DB-UNIVERSAL-AIR-HORN-COMPACT-AH1-/230576424004?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item35af6d0444

Citeste-i descrierea produsului...142 db !!! Drept sã fiu,mã cam tenteazã...



Nu mai înteleg nimic...Stebel Nautilus,e italienesc.Am zis,ia sã vãd si la macaronezi,cât o costa..Si nu pot sã pricep cum de pe ebay.it,de la acelasi olandez,îl are de vânzare (pe ultimul),cu 47,5 euro..Vali,vorbim mâine,dupã 10.00,când fac ochi

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene ce facem cu peciurile alea ???...hai sa terminam odata treaba...ala ultimul propus de Urias era misto...ceva simplu si elegant...da' nu desene animate cu broaste,melci si tantari ametiti...RazvanM si Skija sunt cei mai meseriasi la astea...hai cu propuneri fetelor !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

babaieti.. deci ala pus de Darian nu e logo de RG... e un patch de pus in piept... e altceva... nu are personalitate. Reprezinta o motocicleta. ATAT.

 

voua, un grup cu personalitate, va trebuie un logo adevarat. O testoasa, un melc, un balaur.. orice... da' sa fie ceva cu personalitate.

 

 

ma rog.. e decizia voastra.. dar eu asta recomand...

 

 

astept propuneri, schite, orice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia bagati un ochi la minunatia asta..

 

 

 

Rotile mi se par un mic ciudate. Nu stiu sincer cum s-ar comporta in real life. in rest...genial concept!

 

Oare ce vrea sa fie? Motorul si cutia (pacat de ele)nu au nici o legatura cu restul....un fel de strutocamila...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Oare ce vrea sa fie? Motorul si cutia (pacat de ele)nu au nici o legatura cu restul....un fel de strutocamila...

EXACT ce vroiam sã zic si eu ! Horror ! Pozitia -ca pe vitezanã. Rotile - mult prea mari,si prea subtire aia din spate. E fãcutã din materiale prea futuriste,tipic pt. vitezane si neobisnuite pt. un chopper (titan,fibrã de carbon). Jentile alea pline,asa,simple,iarãsi, nu mã-ncântã deloc...Motocicleta asta,e se poate numi "custom", doar prin faptul cã-i cu 2 cilindri-n V,si cã-i fãcutã artizanal si unicat. E doar un exercitiu de creatie. Personal,nu-mi place deloc.Când se terminã filmuletzul cu ea,pe-aceeasi paginã,îmi apare si-un documentar c-o gascã de café-racer-isti. Mamã-mamã,ce-am mai bãlit la bijuteriile alea de mobre vechi..! Ia sã facem un poll,cine preferã ciudãtzenia,si cine mobrele alea vechi,clasice...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Si mie tot cele clasice imi plac.

 

Nu sunt impotriva noutatii, dar e bizara motocicleta postata de Nautilus. Sau ... cine stie? Oi fi eu prea conservator?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun "La Calinescu" pe Piscului vis-a vis de Polivalenta - mancare buna, ieftina berea/vinul la fel atmosfera ok.

Plus ca ne vor trata f. bine ca si grup mare - stiu din experienta. La VOT!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun "La Calinescu" pe Piscului vis-a vis de Polivalenta - mancare buna, ieftina berea/vinul la fel atmosfera ok.

Plus ca ne vor trata f. bine ca si grup mare - stiu din experienta. La VOT!!

eu as merge. numai ca e mai greu de ajuns acolo... nu ai metrou, trebuie taxi. cum vrea lumea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...