Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu prefer Centru' Vechi si undeva dupa ora 7. Ca saptamana trecuta.

 

Io ce sã mai zic,cã fac 15 min. pe jos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem diseara la 18:30 in CV...mergem la El Comandante...stabilim si in ce weekend mergem sa-i sarbatorim pe "ianuaristi"...stabilim si ce peciuri facem...stabilim si unde ne prinde Apocalipsa de decembrie...stabilim si de unde ne cumparam veste cu reducere mare...am zis !!!



Ne vedem diseara la 18:30 in CV...mergem la El Comandante...stabilim si in ce weekend mergem sa-i sarbatorim pe "ianuaristi"...stabilim si ce peciuri facem...stabilim si unde ne prinde Apocalipsa de decembrie...stabilim si de unde ne cumparam veste cu reducere mare...am zis !!!

Am vorbit cu Ben si diseara nu avem loc la El Comandante...e inchiriata toata locatia...propuneri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va propunem Calinescu cu Metrou la Tineretului, acolo cel putin stim cum este,calitate/pret. Se pare ca sunt petreceri de Craciun si pe vremea asta chiar nu este placut sa ne invartim prin CV dintr-o carciuma in alta. iar la gyros de luat mancare si plecat In rest.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dana spune-mi si mie unde este Calinescu,am inteles ca e pe la Polivalenta

o harta ceva daca ai :)

Calinescu este aici"

 

https://maps.google.ro/maps?ie=UTF-8&q=la+calinescu+tineretului&fb=1&gl=ro&hq=la+calinescu&hnear=0x40b1fefdfeb55b83:0xa1ac284f4c05b630,Tineretului,+Bucure%C8%99ti&cid=0,0,5809694945659798846&ei=KhvTUJ2dM8vCtAax6oHwBg&ved=0CJIBEPwSMAM

 

O sa sun acum sa ma asigur ca nu sunt petreceri si sa rezerv o masa mare de min 10 pers.

 

Si o poza

 

Rezervare facuta !!

post-69592-0-69397900-1356012618_thumb.jpg

Editat de NewSteel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca nu am putut ajunge si eu azi....munca asta! Ce-ati mai discutat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai ciocaristii mei...vreau sa va propun ceva...pe un topic vecin niste motoretisti se baga la colindat...asta e anuntul lor:

 

 

"Pentru ca oamenii sa nu uite pana la primavara de prezenta motociclistilor in viata lor ne-am gandit sa le reamintim printr-o metoda foarte ortodoxa.

 

Astfel in cadrul actiunii: Motociclistii care iarna merg cu metroul va ureaza: Sarbatori Fericite! Ne vom strange luni 24 Decembrie la ora 18 in statia de metrou Piata Unirii 1 unde vom canta colinde acompaniati de o chitara, doua, trei.

 

Actiunea se va desfasura pe durata a doua ore apoi mergem la sarbatorim evenimentul unde om putea.

 

La eveniment sunt invitati toti cei care vor sa fie alaturi de noi si stiu cat de cat sa cante un colind. Daca cineva stie cat de cat sa ia doua acorduri pe o chitara va fi cu atat mai bine sa vina si cu chitara.

Tinuta moto este obligatorie inclusiv casca.

Vom fi usor de recunoscut pentru cei care nu ne cunosc. Daca nu ne gasiti apelati cu incredere la numarul de tel din semnatura.

 

Pentru cei mai tematori precizez ca avem aprobare de la Metrorex sa ne desfasuram. Asa ca nu vom canta in frig. Vom fi jos."

 

 

Ce ziceti?...Doctorainen si Codita vin cu chitarile iar noi astialalti venim cu inima deschisa si la distractie maxima...cine se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, rau imi pare ca tre sa plec in provincie ca asa as fi venit si eu mai ales ca mai am o chitara si pentru un alt binevoitor cantator.... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...