Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Salut! Bine ai venit VVolf! Am observat si eu ca e cam inactiva sectiunea. Poate facem noi ceva in privinta asta. In iunie cel tarziu iulie, imi aduc si eu Virago-ul in Bucuresti si mi-ar face placere sa ne strangem in fiecare saptamana intr-un loc, la o anumita ora. Am observat ca vineri in fiecare seara se strang cativa cu Sporturi si SuperSport-uri in Piata Victoriei. Poate reusim si ne strangem si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut. Imi trebuie si mie un far de kawasaki vulcan imprumut pentru cateva ore. Al meu este nou nout dar este pe stanga. Am comandat unul pe led dar vine intr-o luna si imi trebuie acum pentru RAR.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Hola peeps, nou și eu aici în zona choppere. Din păcate nu pot updata profilul meu iar adminii nu răspund. Că idee de baza: Alex, Kawasaki Vulcan 900 Classic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chopperisti va asteptam in seara asta la vizionarea meciului de fotbal Argentina - Croatia la DarkWheels Club House - in Releului 3

Chili con carne, fasole cu carnati, curry si Taralucci la desert.

Berea e rece atmosfera e firbinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ar fi fain cum zicea si colegul mai sus, sa ne intalnim o data pe saptamana undeva prin Bucuresti, de ce nu sa si iesim la vreo plimbare cu mobrele in weekend!

Poate ne mobilizam candva...

Amin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare, nu mai e nimeni activ pe aici ?

mai sunt locuri de intalnire choppere/cruisere in Bucuresti ?

 

Dap,

Releului nr3 in fiecare joi de la ora 19... intalnire moto - mancare, bautura, muzica buna

va asteptam

 

pe 31 august - 2 septembrie fest moto la aceeasi adresa (kempes, roadkillsoda)

atmosfera faina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
La 31.07.2018 la 9:25, lacroyx a spus:

Amin!

 

salutare gasca,

 

Hai ca ne-am intalnit in 2018, 2019...stai sa se termine cu Virusu’ si incepe sezonul nou! 

anul asta 20 20 poate ne vedem si iesim la ceva ture intre choperisti (Si nu numai) ? de acord careva? Macar teoretic! 
 

p.s. de pe unde va mai luati anvelope si camere? / rim-bands care mai aveti cu spite? 

trebuie sa-l schimb pe cel de pe spate si vreau cu whitewall , un Metzler de 150/80/16 WW ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! As vrea sa vad discutiile mai animate pe aici, desi nu-s din Bucuresti. 

Gumi7, sau anvelopemoto.eu. Pentru Harley, poti incerca si Metricmotion.

La anvelopemoto.eu pur si simplu nu am noroc, am comandat cu succes doar un set de gume de la ei in trecut, din vreo tre sau patru tentative. Dar nu am ce sa le reprosez, pur si simplu s-au asezat treburile nasol ba pe la furnizori, ba in alta parte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...