Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

Am deschis acest topic pentru a ne cunoaste intre noi,pt eventuale intalniri,calatorii(nu raliuri) si pt a ne ajuta cat se poate.

 

Propun ca fiecare choperist CARE DORESTE sa ni se alature sa-si completeze PROFILUL cat mai bine cu nr de tel si id de mess si eventual poza ca sa ne cunoastem pe strada. :duel: :ok:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

buna ... observ ca poza cu tine pe chopper e de la SMAEB la standul suzuki... aveai moto din ainte sau aai luat vre unul de la targ... eu mi-am luat acum un intruder 250 VL LC cu 2 cilindrii in V... nu am inca carnet dar pana termina cei de la reprezentanta cu hartiile cred ca voi avea.... mai sunt 2 chopperisti din grupul format in Balta -Alba... nikurile lor sunt: Blondu IJ - are acum un virago si Cehu- este pe cale sa-si cumpere un Virago...

 

pana acum am incercat doar Minsk-ul meu mic... acum sa vedem daca ma descurc pe moto nou....

 

PS: vezi ca exista un topic similar cu cel facut de tine la Coppere, Costum, cruzer.... adica pe partea de forum a chopperistilor....

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ... observ ca poza cu tine pe chopper e de la SMAEB la standul suzuki... aveai moto din ainte sau aai luat vre unul de la targ... eu mi-am luat acum un intruder 250 VL LC cu 2 cilindrii in V... nu am inca carnet dar pana termina cei de la reprezentanta cu hartiile cred ca voi avea.... mai sunt 2 chopperisti din grupul format in Balta -Alba... nikurile lor sunt: Blondu IJ - are acum un virago si Cehu- este pe cale sa-si cumpere un Virago...

 

pana acum am incercat doar Minsk-ul meu mic... acum sa vedem daca ma descurc pe moto nou....

 

PS: vezi ca exista un topic similar cu cel facut de tine la Coppere, Costum, cruzer.... adica pe partea de forum a chopperistilor....

 

 

poza intradevar este de la SMAEB 2007,intentionam sa iau o Volusia de 800 de la targ dar m-am hotarat la INTRUDERUL de 800 .

 

si eu sper sa faca cat mai repede hartiile mele ca turbez !!

 

am cautat la topicuri inainte sa-l deschid pe acela da nu am gasit nimic asemanator !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis acest topic pentru a ne cunoaste intre noi,pt eventuale intalniri,calatorii(nu raliuri) si pt a ne ajuta cat se poate.

 

Propun ca fiecare choperist CARE DORESTE sa ni se alature sa-si completeze PROFILUL cat mai bine cu nr de tel si id de mess si eventual poza ca sa ne cunoastem pe strada. :D :rock:

 

 

 

 

Salut !

Din cate stiu eu , in Bucuresti sunt destul de multi choperisti . Ori nu stiu de forumul asta , ori nu vor sa se intalneasca .

Eu unul , fac parte din categorie mai de curand.Am permis de anul trecut dar abia acum mi-am luat si propriul meu motor.Sunt extrem de multumit.

Mi-am completat datele si sper sa ne vedem din cand in cand!

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

Din cate stiu eu , in Bucuresti sunt destul de multi choperisti . Ori nu stiu de forumul asta , ori nu vor sa se intalneasca .

Eu unul , fac parte din categorie mai de curand.Am permis de anul trecut dar abia acum mi-am luat si propriul meu motor.Sunt extrem de multumit.

Mi-am completat datele si sper sa ne vedem din cand in cand!

Va salut !

 

Iata si motorelul meu !

post-18258-1178561190_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Am deschis acest topic pentru a ne cunoaste intre noi,pt eventuale intalniri,calatorii(nu raliuri) si pt a ne ajuta cat se poate.

 

Propun ca fiecare choperist CARE DORESTE sa ni se alature sa-si completeze PROFILUL cat mai bine cu nr de tel si id de mess si eventual poza ca sa ne cunoastem pe strada. :bounce: :angry:

 

 

salut corneliu e numele meu si am un m800 mod 2007 e fara cuvinte si te poti baza pe el

 

sunt din galati si cum am spus mai devreme intruder-ul m800 e super iar cine doreste varianta clasic e la fel doar cu aspectul de rigoare ca un clasic in viata dar sunt bune pentru incepatorii cu putina nebunie ca mine de exemplu care am luat ceva nou si am invatat sa merg practic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei hei!!! sa ma altur si io pe aci... daca primiti dastia cu motoare ma vechi si bolnavi de modificari.... Andrei e numele meu!! white raven porecla... am un simson 450 s din '61 care mai are un pic si o sa iasa din nou pe sosele la o a doua tinerete.

cred ca este bine venita ideea cu acest topic pt ca mai greu gasesti chooperisti uniti prin bucuresti!!

 

 

 

id-mess: crow_metal

 

 

salve!!

a si asta e jucaria mea!!! hand made:) :drums:

post-4210-1179436509_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei hei!!! sa ma altur si io pe aci... daca primiti dastia cu motoare ma vechi si bolnavi de modificari.... Andrei e numele meu!! white raven porecla... am un simson 450 s din '61 care mai are un pic si o sa iasa din nou pe sosele la o a doua tinerete.

cred ca este bine venita ideea cu acest topic pt ca mai greu gasesti chooperisti uniti prin bucuresti!!

id-mess: crow_metal

 

 

salve!!

a si asta e jucaria mea!!! hand made:) :drums:

 

BINE AI VENIT :wave: :clap:

 

PS:ai muncit ceva la Simson nu gluma !! bravo tie si te asteptam cu ea la soare !! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care plecati la cluj la intrunire ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Robert.

O poza si detalii la Profil.

Acum am o Yamaha DragStar de 250 si stau in Brancoveanu. Intentionez sa-mi cumpar zilele astea si un Suzuki Intruder C800 (e posibil sa dureze ceva pina ajunge la dealer respectiv la mine).

PS: A_L_E_X nu am mai putut frate sa mergem astazi pe undeva k a trebuit sa merg la tzara cu familia (nevasta, copii, soacra...etc)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt Robert.

O poza si detalii la Profil.

Acum am o Yamaha DragStar de 250 si stau in Brancoveanu. Intentionez sa-mi cumpar zilele astea si un Suzuki Intruder C800 (e posibil sa dureze ceva pina ajunge la dealer respectiv la mine).

PS: A_L_E_X nu am mai putut frate sa mergem astazi pe undeva k a trebuit sa merg la tzara cu familia (nevasta, copii, soacra...etc)!

 

 

Hopa!

Cresti,ai? Bravos,stimabile...!

 

Las' ca-mi iau si eu,pina la urma,Rocket-ica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Am deschis acest topic pentru a ne cunoaste intre noi,pt eventuale intalniri,calatorii(nu raliuri) si pt a ne ajuta cat se poate.

 

Propun ca fiecare choperist CARE DORESTE sa ni se alature sa-si completeze PROFILUL cat mai bine cu nr de tel si id de mess si eventual poza ca sa ne cunoastem pe strada. :rock: :wink:

 

 

 

Bine v-am gasit. Sunt din Berceni. Tel.: 0742.007.269 (dupa 15.00, pana atunci nu am semnal, lucrez underground; sambata si duminica toata ziua) :moto:

post-20446-1182942038_thumb.jpg

post-20446-1182942088_thumb.jpg

Editat de Che Guevarra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai haideti in weekendul asta la o plimbare, ca asta e scopul, nu?

Eu o sa incerc ceva pana la Breaza, mi-a zis un prieten ca e un loc fain de cascat ochii la munti. Nu am mai fost pe acolo, sper sa-l dibuiesc, ceva de o pensiune, Tudor, parca.

 

Numai bine

 

Aurelian

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei s-o furi?

 

Deocamdata in curte la firma. Mi-e cam frica sa o las in fata blocului.

Asa ca daca stiti garaj prin zona Salii Palatului spuneti va rog.

 

Numai bine.

 

Aurelian.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ati venit !!! :wink: :lol: eu plec la mare la cort in week-end la Novodari ,plecarea am stabilit-o acu seara cam in scurt dar pe viitor poate mergem mai multi !! :moto: :rock:

 

Daca vine cineva ma gasiti aici http://www.gpm.ro/turism.php sau la 0726 688 729

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...