Sari la conținut

Choperisti Din Bucuresti !


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

hell-o nea !!!

poate vii si u joi la 6.30 la mac brinkoveanu!!! ce zici>???

merci de crash bar !!!suzuki gn 250!!!REMEMBER ????

halal meseriash nea RAVENE!!!

SAU HAHALERA mai exxxact ash zice !!!

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

hell-o nea !!!

poate vii si u joi la 6.30 la mac brinkoveanu!!! ce zici>???

merci de crash bar !!!suzuki gn 250!!!REMEMBER ????

halal meseriash nea RAVENE!!!

SAU HAHALERA mai exxxact ash zice !!!

:kick:

 

 

 

hahalera!!! prietene ( BECALIII ) daca tu ai avea cat am io de lucru nu ai mai zice asa!! te durea mana sa mai dai un telefon?? poate am uitat!! de halal meserias nu as zice, pt. ca nu ti-am facut nimik care sa nu-ti convina, si nu cred ca te-am zicnit pana acum! daca tu nu te tii de mine sa itzi fac ce ai de facut nici nu o sa-

ti fac vreo data, era in interesul tau nu al meu, pt crash baru-ul ala!!

 

 

Bafta HAHALERO!!! si mai usor cu jignirile, la adresa unui om pe care nu il cunosti!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

trebuie neaparat sa stiu pe unde va intalniti in bucuresti . as vrea sa vin si eu sa ne cunoastem . mai ales ca am vazut unii cu motoare de 250 :rock: , asa cum am si eu. si mai ales ca multi au M800-tele, alti il vor, motor care'i urmatorul pe lista mea :friends: .. vreau si eu sa aud cum striga un M800, ca de aratat arata bine rau.. si este 7000 euro nou :friends: , eh, mai multe vorbim cand ne vedem

 

detalii la profil, salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie neaparat sa stiu pe unde va intalniti in bucuresti . as vrea sa vin si eu sa ne cunoastem . mai ales ca am vazut unii cu motoare de 250 :P , asa cum am si eu. si mai ales ca multi au M800-tele, alti il vor, motor care'i urmatorul pe lista mea :rock: .. vreau si eu sa aud cum striga un M800, ca de aratat arata bine rau.. si este 7000 euro nou :friends: , eh, mai multe vorbim cand ne vedem

 

detalii la profil, salutari

Nu suna deosebit daca nu e umblat la tobe !! :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

vineri22 febr. plec in austria cu o prietena sa facem cumparaturi in louis viena care vrea ceva , sa ma contacteze, no charge, se aduce cu factura tot ce se cumpara, daca tot ma duc , macar sa mai ajut si una lume. care vreti ceva dati beep la 0766 666 050 numai seara. ps s-ar putea sa mai fie un loc in masina care vrea sa imparta costul benzinei. www.louis.de

0727166894 sau 0766 666 050

 

anuntul e valabil pana maine (vineri) ora 19 scuze de off topic poate vin in ajutorul cuiva... toate cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare, ma alatur si eu aici , sunt incepator si tocmai am achizitionat o Honda shadow poate aflu si eu cum naiba tre sa calaresti monstrul :cheers:

PS: plimbari numai de chopperisti nu faceti? :cheers:

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, ma alatur si eu aici , sunt incepator si tocmai am achizitionat o Honda shadow poate aflu si eu cum naiba tre sa calaresti monstrul :lol:

PS: plimbari numai de chopperisti nu faceti? :D

Sper sa facem plimbari numai cu choperisti ca vine caldura acu !!! :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut !

Din cate stiu eu , in Bucuresti sunt destul de multi choperisti . Ori nu stiu de forumul asta , ori nu vor sa se intalneasca .

Eu unul , fac parte din categorie mai de curand.Am permis de anul trecut dar abia acum mi-am luat si propriul meu motor.Sunt extrem de multumit.

Mi-am completat datele si sper sa ne vedem din cand in cand!

Va salut !

Sal'tare !

In primul rand tin sa subliniez faptul ca motoristii, indiferent de marca ori clasa sau model - ISI DAU BINETE !

Asa k nu conteaza faptul ca tu conduci un enduro, chopper sau mobra .....eu am dat si am primit inapoi salutul de la orice motorist intalnit in trafic :cheers:

RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT ! asta m-a invatzat tatal meu, asta fac !

Despre o intalnire (la iarba verde, sau drum de plimbare...etc) doar a chopper-ilor....eeee asta-i altceva. :hug: :( :burnout: :hug: :P

In ceea ce priveste cererea de PROFIL in mod SPECIAL PE ACEST TOPIC : pai nu dai frate click pe Membrii si le vezi profilul ?!? , mai ales k fiecare are o semnatura in aceasta COMUNITATE A MOTOCICLISTILOR ?!? ....unde mai pui faptul k nu orice motorist are musai si aparat/kamera foto, ka sa se pozeze pt. acest topik ?

Toate bune va urez si desigur: ASFALT USCAT !

PS. pt. contact: 0723.363.337

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut pe toti ,as vrea sa va spun ca sunt amator de plimbari,si de invatat de la alti mai experimentati,sunt proaspat posesor de permis A si" bijuterie" ,A nu se intelege ca si eu sunt proaspat. Deci cand si daca aveti idei de plimbari puneti pe forum ,s-o stim si noi .si in limita programului,poate ne vedem .Multumesc

 

--- Mesaj completat în 05 Apr 2008 19:20 -------------
Va salut pe toti ,as vrea sa va spun ca sunt amator de plimbari,si de invatat de la alti mai experimentati,sunt proaspat posesor de permis A si" bijuterie" ,A nu se intelege ca si eu sunt proaspat. Deci cand si daca aveti idei de plimbari puneti pe forum ,s-o stim si noi .si in limita programului,poate ne vedem .Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare !

Este foarte buna ideea intalnirilor :cheers:

In primul rand tin sa subliniez faptul ca motoristii, indiferent de marca ori clasa cilindrica sau model - ISI DAU BINETZE !

Asa k nu conteaza faptul ca tu conduci un enduro, chopper sau mobra .....eu unul, am dat si am primit inapoi salutul de la orice motorist intalnit in trafic -Asta e pt. cei kare tzin mortzish sa faka un klub exclusivist, ignorandu-i pe ceilaltzi motoristi.

RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT ! asta m-a invatzat tatal meu, asta fac !

Despre o intalnire (la iarba verde, sau drum de plimbare...etc) doar a chopper-ilor....eeee asta-i altceva. :hug: :( :burnout:

In ceea ce priveste cererea de PROFIL in mod SPECIAL PE ACEST TOPIC : nu are fiecare o semnatura in aceasta COMUNITATE A MOTOCICLISTILOR ?!? ....unde mai pui faptul k nu orice motorist are musai si aparat/kamera foto, ka sa se pozeze pt. acest topik !

Toate bune va urez si desigur: ASFALT USCAT !

PS. pt. contact (la ore decente): 0723.363.337

 

--- Mesaj completat în 05 Apr 2008 21:09 -------------

hai sa facem maine o plimbare

mai pe la 1-2 ceva frumos organizat....... :P

Salut ! :hug:

Sunt interesat de o plimbare maine 06.04.2008, dupa ora pranzului - kum ai scris....

LARRY 0723.363.337 (chopper Lifan LF 250-4 argintiu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine cica ploua :burnout:

Salut !

DA, maine ploua :hug: chiar voiam sa fac o plimbare..... ma omoara jobul in timpul saptamanii, weekend-ul ramanand singura shansa de "reankarkare a bateriei" :cheers: ...asta e, poate o fi vreme uskata duminika viitoare.... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand tin sa subliniez faptul ca motoristii, indiferent de marca ori clasa sau model - ISI DAU BINETE !

Asa k nu conteaza faptul ca tu conduci un enduro, chopper sau mobra .....eu am dat si am primit inapoi salutul de la orice motorist intalnit in trafic :cheers:

RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT ! asta m-a invatzat tatal meu, asta fac !

Despre o intalnire (la iarba verde, sau drum de plimbare...etc) doar a chopper-ilor....eeee asta-i altceva. :hug: :( :burnout: :hug: :P

In ceea ce priveste cererea de PROFIL in mod SPECIAL PE ACEST TOPIC : pai nu dai frate click pe Membrii si le vezi profilul ?!? , mai ales k fiecare are o semnatura in aceasta COMUNITATE A MOTOCICLISTILOR ?!? ....unde mai pui faptul k nu orice motorist are musai si aparat/kamera foto, ka sa se pozeze pt. acest topik ?

Toate bune va urez si desigur: ASFALT USCAT !

PS. pt. contact: 0723.363.337[/b]

 

Eu am cerut sa si completeze(si admin cer asta) fiecare profilul,pt a nu da click degeaba si sa vezi numai"no information" !!!,nu sa se descrie separat in topic daca nu vrea.

Referitor la poza,care nu are aparat,so gasi un prieten la o iesire,intrunire sa-i faca si sa le trimita pe mail.

 

PS:am deschis topicul numai pt cioparisti,ca pe astia ii mai prinzi din urma pe ceilanti nu avem sanse. :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor facem si noi o plimbare de chopere saptamana asta, ca a venit caldura? si nu uitati de plimbarea de pe 19 apr. orele12-14 in fata la Cina (langa Atheneu)

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...