Jump to content

Ziua Clubului

DLA
 Share

Recommended Posts

din cate retin, peste o luna de zile se va sarbatori ziua clubului-fantoma "BIKERS BROTHERHOOD". :duel:

din surse neoficiale am inteles ca e mare bataie pe biletele de la petrecere si ma intrebam cum se poate face rost de ele.e vreun sistem comunist, se dau pe sub mana? :ok: ...sau trebuie sa ai "pile" grele ca sa intri in posesia vreunuia?exista conditii speciale care trebuiesc indeplinite, sau poate lua bilet orice muritor?se dau si papanasi la desert, care este meniul?

poate stie cineva sa raspunda la aceste intrebari.

...ca sa vezi frate, pica chiar in weekend!

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

din cate retin, peste o luna de zile se va sarbatori ziua clubului-fantoma "BIKERS BROTHERHOOD". :blbl:

din surse neoficiale am inteles ca e mare bataie pe biletele de la petrecere si ma intrebam cum se poate face rost de ele.e vreun sistem comunist, se dau pe sub mana? :ok: ...sau trebuie sa ai "pile" grele ca sa intri in posesia vreunuia?exista conditii speciale care trebuiesc indeplinite, sau poate lua bilet orice muritor?se dau si papanasi la desert, care este meniul?

Salut Otto, cand ne-am intalnit ultima oara am retinut faptul ca nu iti place sa fi jignit sau luat la misto !!!...dar tu ce faci cand scrii asa ceva pe site ? Chiar tu vorbesti la misto despre club :ok: De ce nu mai intrebat cand ne-am intalnit , ca te lamuream. Pentru participarea la aniversarea clubului CARE SE VA TINE TE ASIGUR , nu trebuie sa indeplinesti nici o conditie speciala, doar sa fi membru al clubului si sa vrei sa participi. Daca esti suparat pe vreunul dintre noi ! O.K. este treaba ta, dar sa nu amesteci in disputele pe care le ai, CLUBUL pentru ca nu cred ca ai fost desconsiderat de catre acesta :rock: cum faci tu acuma.

Te rog Otto un pic de respect O.K.

inca nu stiu nik.

Micutule discutam maine la intalnire despre Aniversarea Clubului, cei care vin la intanire vor afla tot cu privire la acest aspect , chiar daca UNII i-au in derandere acest aspect, desi sa fiu sincer nu ma asteptam la acest lucru :wave: Sa ne intalnim cu bine maine :duel:

mai frate nu mai poate omu sa se amuze un pic !sa stii ca nu am luat in deradere numele clubului, dar putina distractie nu strica.

de venit joia nu voi mai veni veci si in alta ordine de idei, respect pe majoritatea motociclistilor din mures.dar poate ne spui si noua daca stii cate ceva, sa nu murim prosti :duel:

mai frate nu mai poate omu sa se amuze un pic !sa stii ca nu am luat in deradere numele clubului, dar putina distractie nu strica.

de venit joia nu voi mai veni veci si in alta ordine de idei, respect pe majoritatea motociclistilor din mures.dar poate ne spui si noua daca stii cate ceva, sa nu murim prosti :wave:

Imi pare rau Otto, dar eu nu fac separatisme :rock: iar cine vrea sa stie amanunte despre organizarea ANIVERSARII CLUBULUI sa faca bine sa vina la intalniri. Daca are cineva de spus ceva, sa vina la intalnirea de joi orele 17,oo , este bine venit :ok: daca nu , asta este optiunea lui pe care dealtfel o respectam. Tu singur ai spus ca glumele si mistourile merg pana la o limita. Expresia ta " CLUB FANTOMA BIKER`S BROTHERHOOD" ti se pare un respect fata de club ??? nu ai luat in deradere numele clubului ? Este o vorba RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT :o

Dorine sti ca suntem uniti,in noi poti avea incredere.fi 15.

Salut Micutule :duel: Multumesc pentru mesaj si de azi inainte propun ca deviza noastra sa fie Fi 15. Eu personal si cu ajutorul vostru al tuturor motociclistilor care am ramas uniti sa organizam o Aniversare :ok:

de dusmanii sa-si bage unghia in gat :blbl: Anunta te rog pe care poti, sa vina astazi la intalnire pentru a putea face lista cu participanti si bineintales sa discutam unele aspecte organizatorice :ok:

din cate retin, peste o luna de zile se va sarbatori ziua clubului-fantoma "BIKERS BROTHERHOOD". :blbl:

din surse neoficiale am inteles ca e mare bataie pe biletele de la petrecere si ma intrebam cum se poate face rost de ele.e vreun sistem comunist, se dau pe sub mana? :D ...sau trebuie sa ai "pile" grele ca sa intri in posesia vreunuia?exista conditii speciale care trebuiesc indeplinite, sau poate lua bilet orice muritor?se dau si papanasi la desert, care este meniul?

URAT ... OTTO ... URAT .... !!!

:P :ok: :D :D

:duel: :ok: :rock: :wave:

ce dusmani???sa fim cat mai multi cum eram anul trecut,ce frumos era.

Vezi ca si anu' asta tot gulas se va servi, impreuna cu Cola la sfert, 1 inghetata si alte alea' ...

:ok: :o :ok: :) :rock: :pics: :10:

Acuma gata cu prostiile !!!

E o chestie foarte serioasa, se va tine in data de 02.06.2007 la terasa de pe malul Muresului (locul unde ne intalnim in ultima vreme), pe joia viitoare discutam cu patronul meniul si costurile (va fi ceva de genul : gulas, apoi cotlet/ceafa la gratar cu mititei si muratura, iar bautura - fiecare ce doreste comanda de la bar si plateste - negociem posibilitatea de a veni si noi cu ceva bautura de acasa)

Baietii care au fost ieri la intalnire au platit cate 10 RON/persoana, avans pentru meniu, lui Dorin.

Cine nu poate ajunge la intalnire joi dar ii este mai usor sa se intalneasca cu mine, ma poate suna, vine se inscrie pe lista si imi achita avansul de 10 RON/persoana.

Sau mai este varianta de a-l contacta pe Dorin si sa faca acelasi lucru ...

Va asteptam pe toti motociclistii din Targu Mures, membrii sau nu (conditia e sa ai motocicleta), sa facem un chef si o plimbare cel putin la fel de frumoase ca si cele de anul trecut.

Telefoane - Laurentiu 0745379598

Dorin - daca va considera ca isi poate posta numarul o va face el mai jos

Salut tuturor si va asteptam !!!

Acuma gata cu prostiile !!!

E o chestie foarte serioasa, se va tine in data de 02.06.2007 la terasa de pe malul Muresului (locul unde ne intalnim in ultima vreme), pe joia viitoare discutam cu patronul meniul si costurile (va fi ceva de genul : gulas, apoi cotlet/ceafa la gratar cu mititei si muratura, iar bautura - fiecare ce doreste comanda de la bar si plateste - negociem posibilitatea de a veni si noi cu ceva bautura de acasa)

Baietii care au fost ieri la intalnire au platit cate 10 RON/persoana, avans pentru meniu, lui Dorin.

Cine nu poate ajunge la intalnire joi dar ii este mai usor sa se intalneasca cu mine, ma poate suna, vine se inscrie pe lista si imi achita avansul de 10 RON/persoana.

Sau mai este varianta de a-l contacta pe Dorin si sa faca acelasi lucru ...

Va asteptam pe toti motociclistii din Targu Mures, membrii sau nu (conditia e sa ai motocicleta), sa facem un chef si o plimbare cel putin la fel de frumoase ca si cele de anul trecut.

Telefoane - Laurentiu 0745379598

Dorin - daca va considera ca isi poate posta numarul o va face el mai jos

Salut tuturor si va asteptam !!!

Salut Laurentiu :duel: Informatiile care le-ai dat sunt corecte, deci doritorii pot sa ma contacteze pe nr.0744869547, este bine venit oricine se considera motociclist si are placerea de a ni se alatura. :ok:

ei ,asta da, asa trebuie procedat!

la parada poate apar si eu, friptura cred ca o mananc acasa. :o

meniul din punctul meu de vedere este unul corespunzator, mai bogat decat anul trecut, nici locatia nu e rea, da sa nu se imbete vreunu si sa sara in mures...da de fapt in iunie poate e apa calda, vai ce iures va fi, de inca nu a vazut mureshu'!!! :ok:

se fac ceva concursuri cu motoarele, ca sa ma pregatesc, sa pun niste ulei bunica in mobra? :ok:

as sugera organizatorilor o excursie la pista unde sa se faca niste mici concursuri sau demonstratii de moto, uite ca la asta nu s-a gandit nimeni... :rock:

asta poate fi dupa parada propriu-zisa, inainte de carciuma.sa se faca niste sectiuni de mers pe o roata,liniute, mai stiu eu ce alte chestii va mai trec prin cap... :blbl:

pentru asta trebe vorbit si cu prietenul nostru din ungheni, mustaciosul cu cascheta, care m-a amendat inclusiv pe mine ca nu aveam numar :wave:

tineti-o tot asa laurentiu! :ok: :rock: :duel: :)

• 1 year later...

A 3-a aniversare a clubului Bikers Brotherhood Mures se va tine in incinta Irish Pub, in data de 07.06.2008, de la ora 18 !

Cei care doresc sa faca o defilare cu motoarele prin oras, ne vom intalni in jurul orei 16,30 - 17,00 (unde ?... vom stabili in zilele urmatoare)

Asteptam cu cea mai mare placere motociclistii din oras (sau din tara - ii primim cu placere), indiferent daca sunt sau nu membrii Bikers Brotherhood.

Sa auzim de bine !

A 3-a aniversare a clubului Bikers Brotherhood Mures se va tine in incinta Irish Pub, in data de 07.06.2008, de la ora 18 !

Cei care doresc sa faca o defilare cu motoarele prin oras, ne vom intalni in jurul orei 16,30 - 17,00 (unde ?... vom stabili in zilele urmatoare)

Asteptam cu cea mai mare placere motociclistii din oras (sau din tara - ii primim cu placere), indiferent daca sunt sau nu membrii Bikers Brotherhood.

Sa auzim de bine !

Neata' Lau. Irish Pub nu e cam mic? :rolleyes:

:(

Edited by Dlori

Neata' Lau. Irish Pub nu e cam mic? :rolleyes:

:(

are si terasa

si poate pik un ceai gratis :D

daca lau nu s-ar implik nu ar mai fi nimik oficial

Sa auzim de bine !

voi fii acolo ca mi dor de vremurile frumoase cand ieseam toti

ne mai auzim