Sari la conținut

Motociclismo No 2


marque
 Share

Postări Recomandate

Oricum DVD-ul este in italiana...(daca e vorba de acelasi)...si nu am inteles mai nimic din el... :angry: m-am uitat ca la desene animate la el! :what: macar am vazut ceva ce sa-mi placa...

Am sugerat sa se faca la sectiunea test drive SH probe cu o cbr f4i... sa vedem ce-o iesi in nr-ul 3... Mi-i s-a raspuns ca e foarte probabil! AStept cu NERABDARE :huh:

Mult succes pe viitor... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din moment ce ai spus ceva de phipil island, inseamna ca exista si o astfel de varianta :bounce: . Zi-mi cati bani e. Ca o vreu negresit. bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din moment ce ai spus ceva de phipil island, inseamna ca exista si o astfel de varianta :what: . Zi-mi cati bani e. Ca o vreu negresit. bafta.

 

 

Noi nu mai avem (am avut doar cateva exemplare), dar ne interesam daca mai putem lua de la Motociclismo Italia si in ce conditii. Si ei ni le vand, nu le primim moka. Am apucat sa vad majoritatea DVD-ului cu Philip Island si e intr-adevar "something to behold" :bounce: . Baietii aia se dau grav de tot. I-am cunoscut personal saptamana trecuta si se vede ca nu sunt chiar "zdraveni la cap". Ca sa te dai asa trebuie sa iti pui creierul pe stand-by... :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimul numar Motociclismo este disponibil in benzinarii la pachet cu ultimul numar Supercar la pretul de 12 RON. Este primul nostru pas spre aparitia in benzinarii si e superoferta - doua reviste de cate 8 RON la pretul de 12 RON. Supercar este una dintre cele mai bune reviste auto de pe piata, asa ca eu zic ca merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari...editia 2 mai buna decat prima!

O intrebare totusi: La intruniri veti fi prezenti sau asta e un aspect ce ramane neglijat ?

 

PS: sper sa vad in revista voastra, spre deosebire de celelalte, o preocupare mai mare pentru cursele interne (chiar daca unele se vor desfasura in Ungaria) cu recomandarea de a da atentia cuvenita si calaretilor de la amatori, relativ neglijati de celelalte publicatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari...editia 2 mai buna decat prima!

O intrebare totusi: La intruniri veti fi prezenti sau asta e un aspect ce ramane neglijat ?

 

PS: sper sa vad in revista voastra, spre deosebire de celelalte, o preocupare mai mare pentru cursele interne (chiar daca unele se vor desfasura in Ungaria) cu recomandarea de a da atentia cuvenita si calaretilor de la amatori, relativ neglijati de celelalte publicatii.

 

Vom fi prezenti la majoritatea (daca nu toate) intrunirilor. Asta ne straduim si noi: pe langa testele interesante de la Motociclismo Italia, sa avem si partea de intern acoperita cum trebuie, ca pana la urma de-asta suntem motociclisti in Romania si nu in alta parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI!...Si daca se poate mai multe sfaturi si scheme pentru reparatia motoarelor SH,asta fiindca reteaua de service moto din Romania lasa inca de dorit!Si asta-i un segment aproape lipsa in celelalta reviste de profil din tara... :wave: :clap: :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI!...Si daca se poate mai multe sfaturi si scheme pentru reparatia motoarelor SH,asta fiindca reteaua de service moto din Romania lasa inca de dorit!Si asta-i un segment aproape lipsa in celelalta reviste de profil din tara... :clap: :P :wave:

 

:) La afirmatiile "din burta" :pow: (neargumententate) ma vad nevoit sa intervin: articolul "Surubareala Pro" din ultimul numar Univers Moto (8 pagini), de exemplu, chiar nu inseamna nimic???

Cit despre schemele pt. reparatii, se gasesc pe net pentru majoritatea modelelor SH - iar dac-ar fi sa le publicam pe toate, nici 1.000 de pagini pe numar n-ar fi suficiente, vreo juma'de secol de acum incolo! :drums:

 

Toate bune altfel - iar @ Motociclismo, keep up the good work! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare cheie care e legatura dintre MOTOCICLISMO si Formula MOTO din Spania??

 

Pt ca surprinzator eu sunt abonat la revista spaniola Formula Moto si are cam aceleasi articole cu Motociclismo de luna asta ? :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebare cheie care e legatura dintre MOTOCICLISMO si Formula MOTO din Spania??

 

Pt ca surprinzator eu sunt abonat la revista spaniola Formula Moto si are cam aceleasi articole cu Motociclismo de luna asta ? :drums:

 

 

Formula MOTO cumpara articole de la Motociclismo. Colaboreaza cu ei din anii '60. Asta e legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...