Sari la conținut

Cine Sudeaza In Aluminiu?


Postări Recomandate

ce-i facusi ma omule?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sudat la niste baiti pe Aviator Popisteanu , e un service micut ,dar sudeaza f bine .Service-ul e cum intri pe strada venind dinspre bd Mihalache .Am atasat o harta ca sa-ti dai seama pe unde e.

 

post-12135-1178289075_thumb.jpg

 

La carene pune si tu o poza si da-mi un pm sa vad daca pot sa te ajut macar cu un sfat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine e aceeasi problema cu scarita si am cautat astazi prin oras u service unde sa o sudez.Intr-un final Alex de la Kawa Motors mi-a recomandat Energy Auto din Popesti Leordeni dar mi se pare departe.

 

Pe langa asta mai am nevoie si de un semnal dreapta de Kawasaki ZZR400.Stiti cumva pe unde gasesc?

 

Merci si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi fain, incerc varianta cu Aviator Popisteanu. La carene nu are mare lucru, e o crapatura cam de 10 cm dar as vrea sa o rezolv, pentru a le putea vopsi.

 

Pai BMU, cand veneam la Bucuresti, am inceput sa auzim niste zgomote ciudate, am tras intr-o benzinarie si am gasit scarita pe jos. Acum o tinem pe dulap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adresa soldat marin ion nr 9.

se intra din soseaua petricani. cand te duci dinspre doamna ghica inspre tunari. o sa incerc sa pun o harta.

il recomand la toata lumea, omul a sudat avioane 30 de ani. sudeaza orice in materie de moto. magneziu, titan, aluminiu. cel mai bun si ieftin. si are super aparatura.

 

il suni si ii spui ca ai nr de la dan(yamaha) o sa fie mai domol la bani atunci :D

0722.29.23.03 mihai

post-11155-1178528790_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Cal Grivitei intre Grand si Str Caraiman, dupaa cimitir venind dinspre gara, atelier de sudura si rep radiatoare. F bun dar destul de scump!

 

Mai exact, Calea Grivitei nr. 202B, imediat dupa cimitirul Sf. Vineri, venind dinspre Podul Grand.

 

Tel. 260.19.39, 0722.359.734, 0745.659.599

 

 

Nu!! Nu lucrez acolo, nu am nici o treaba.. Am avut si eu nevoie sa sudez un schimbator o data si am fost la ei.. M-a costat 40 sau 50 de roni.. ceva de genul asta!! Nimic de reprosat pt lucrare, pretul mi s-a parut si mie cam sus, dar deh......

 

P.S.: pe cel de acolo il cheama Toni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a rupt o scarita la Domi. Unde pot sa o sudez?

Totodata, unde pot sa lipesc un pic niste carene?

 

Mersi :D

 

Salut!

 

/index.php?showtopic=83781

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...