Sari la conținut

kriszo

Membru
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Profil

  • Sex
    Male
  • Motocicleta
    Yamaha fzs600
  • Club
    -

Informații profil

  • Motociclete detinute
    Cbr600

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

kriszo's Achievements

  1. Salut, mersi pentru raspunsul, am toba omologata cu db killer, itp-asigurare nou cauci, frana nou etc… , dar motorul este limitat la 35kw din hartiile, din realitate are 70kw
  2. Bună seara tuturor! Sunt curios despre cum decurge un control RAR în trafic, de la cineva cu experiență care a fost oprit în astfel de situații. Cel mai mult mă interesează dacă în timpul verificărilor măsoară emisiile de fum ale motocicletei și dacă astfel pot deduce puterea motorului. De asemenea, ce alte controale mai trece motocicleta în această verificare?
  3. O zi frumoasă! Am două intercomuri Scala Rider Q3. Cum putem vorbi și asculta muzică în același timp cu pasagerul meu? În prezent, dacă ne conectăm pe același canal, putem fie doar vorbi, fie doar asculta muzică. Mai este cineva care folosește Scala Rider și a reușit să rezolve această problemă?
×
×
  • Creează nouă...