Sari la conținut

Invitatie La Enduro-maniaco-depresiv Ed-a Ii-a


Postări Recomandate

vreau sa luati la cunostinta niste reguli pe care nu cred ca e cazul sa le luam in discutie dar trebuie sa le mentionez:

1.rezervarile facute sunt valabile pana la 8.30 dimineata 26.05.(sunt multi doritori care au ramas pe afara si dupa ora asta le anulam)

2.in incinta campingului si pe sectorul de strada din dreptul campingului este strict interzis folosirea motocicletei ptr demonstratii,plimbari,weelie,stoppie etc(exista un protocol semnat cu politia si primaria de aici ca sa ne dea aprobarea sa desfasuram intalnirea)

3.motoarele vor sta in parcul rece(unde se vor face reparatii,reglaje si curatirea de noroi)pe toata durata intrunirii si vor fi folosite doar la invitatia gazdelor.

4.in timpul traseului in momentul traversarii satelor,catunelor sau caselor izolate viteza se va reduce la maxim ptr a evita anumite incidente neplacute(ciocniri cu animale,fraieri cu dacii fara oglinzi,copii,curiosi etc)

5.foarte important...cursa contra cronometru se va face doar in zona asigurata si organizata de noi si acolo puteti arata ce stiti.

6. cramponati caprele cu gume de namol cat mai noi...altfel nu aveti nici o sansa sa terminati cursa.

7.veniti bine odihniti..cheful se intinde pana tarziu si s-ar putea sa se transforme in pool-party..mai vedem

8. si ca sa nu va mai plictisesc:protectii complete,permise,motoare inmatriculate. :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa anulati rezervarea facuta de mine sau sa o incredintati altcuiva. Numele pe care era facuta era Georgescu Razvan.Imi pare rau ca nu mai pot veni, dar saptamana trecuta l-am pierdut pe tatal meu si nu este momentul pentru participarea la acest concurs. Va multumesc mult, va doresc multa bafta si cine stie , poate la anul ne vom vedea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa anulati rezervarea facuta de mine sau sa o incredintati altcuiva. Numele pe care era facuta era Georgescu Razvan.Imi pare rau ca nu mai pot veni, dar saptamana trecuta l-am pierdut pe tatal meu si nu este momentul pentru participarea la acest concurs. Va multumesc mult, va doresc multa bafta si cine stie , poate la anul ne vom vedea.

te rog sa accepti condoleantele noastre sincere si stai linistit sigur o sa ne vedem.Dumnezeu sa-l odihneasca in pace :drums:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...