Sari la conținut

Asta-i Tot Ce Puteti ?


Vizitator Morpheuss
 Share

Postări Recomandate

Vizitator Morpheuss

Mai sunt 3 zile pana la intrunirea de la Cluj, iar singura informatie disponibila e ca "se tine".

Ar fi trebuit sa stim si noi, de unde se pleaca, la ce ora, ce se va intimpla, care sint evenimentele din program.. etc etc etc. Ar fi trebuit sa stim care sunt posibilitatile de cazare pe o raza de 20-30 km de locul desfasurarii... Ar fi trebuit sa stim o gramada de lucruri.

Cu asa promovare de cacao, probabil ca o sa fie pierdere de timp pe acolo. Nici nu stiu daca merita sa merg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Morpheuss

:drums: Daca ai fi un pic mai atent ai gasi mai multe informatii!

/index.php?showtopic=95599

/index.php?showtopic=95589

 

Te referi la asta ???

 

CLUBUL TRANSILVANIA BIKERS 1990 ARE ONOAREA DE A INVITA TOTI MOTOCICLISTII DIN ROMANIA LA A 11-A INTRUNIRE CARE VA AVEA LOC IN PERIOADA 25-27 MAI LA PENSIUNEA ASKLEPYOS DIN VALEA IERII. PROGRAMUL IL VOM FACE PUBLIC CAT DE REPEDE. PUTEM DEJA SA ANUNTAM CA AM REUSIT SA INVITAM TRUPE ROCK DIN TARA SI DIN STRAINATATE. VOR CONCERTA LA VALEA IERII MAI MULTE TRUPE ROCK DINTRE CARE PUTEM AMINTI: COMANDORUL HOISAN, CASH, ALTAR SI DIN GERMANIA TRUPA BONFIRE. PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE PUTETI SA NE CONTACTATI LA NR DE TELEFON: 0745128385 DAN MORAR, 0744248501 ECSI, 0742885727 EDI.

VA ASTEPTAM CU TOT CE AVEM MAI BUN!

 

Pai daca te referi la asta, nu e suficient. Nu ajunge sa-mi spui ce trupe canta. Vreau sa stiu ce program aveti. Daca asta e tot ce aveti, stau acasa. Asta era ideea.

Asadar, pina m-ai facut atent, puteai sa spui ce-ati pregatit (daca ati pregatit).

Nu ma obliga nimeni sa vin la Cluj, dar nici tu nu poti afirma ca publicitatea pe care (n-)ati facut-o e in masura sa atraga lumea. Dar... imi racesc gura degeaba.

 

Mai sunt 3 zile pana la intrunirea de la Cluj, iar singura informatie disponibila e ca "se tine".

Ar fi trebuit sa stim si noi, de unde se pleaca, la ce ora, ce se va intimpla, care sint evenimentele din program.. etc etc etc. Ar fi trebuit sa stim care sunt posibilitatile de cazare pe o raza de 20-30 km de locul desfasurarii... Ar fi trebuit sa stim o gramada de lucruri.

Cu asa promovare de cacao, probabil ca o sa fie pierdere de timp pe acolo. Nici nu stiu daca merita sa merg.

 

Am citit "topicul ala" si n-am aflat tot ce-mi doream. Am scris la inceput ce-as fi vrut sa stiu, ca informatie minimala.

Vad ca persistati in a nu spune ce va fi acolo. In consecinta, e clar ca nu va fi mai nimic... decat imbulzeala.

 

 

Ia citeste aici cum trebuie sa arate un minimum de informare cu privire la un eveniment.

http://www.cokelive.ro/despre.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...