Sari la conținut

Siria Country Biker's


calinbac
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De 1 mai planificam o iesire de 2-3 zile ce zici Caline?

Nicu asa ramane ?

Asa rămâne

Doar că nu cred că voi reuÂşi să fac ceea ce mi-am propus, adică transalpina de 1 mai

E clar că va fi zăpadă sus la peste 2100 metri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine LIVIUTZ cum rezisti :( sau cat mai rezisti :burnout: :cheers: :hug:

 

--- Mesaj completat în 08 Apr 2008 00:28 -------------
pentru TICOKLE cand mai vb. cu pepsi intrebal de GPZ vezi ca saptamana asta sunt schibul 2 lasami mie un mail :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De 1 mai planificam o iesire de 2-3 zile ce zici Caline?

:burnout:

 

de planificat putem planifica,

doar ca 1 mai e joi, iar vineri e cu semnul intrebarii daca pot sa imi iau liber sau nu...

ce ma tenteaza pe mine sunt cetatile dacice: blidaru, sarmisegetuza Regia

Traseul arad-deva-orastie-costei e sosea

de la costei drum forestier vreo 30 km pana la sarmisegetuza, si trebuie studiat unde merge drumul mai departe ca sa nu ne intoarcem pe acelasi traseu

cazare cort sau pensiune, fiecare cum doreste

eu prefer la cort

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi de 2 mai nu e sigur la nimeni :cheers:

Putem combina dorința ta cu dorința mea. ÂŞi eu vreau să merg prin zona Retezat - Parâng, mă gândeam la traseul PetroÂşani - Lacul Vidra - Brezoi. Întoarcerea probabil că o voi face pe DN 7, că după 2 zile de hoinăreală mă voi grăbi acasă la muiere Âşi la o baie caldă. Sau invers :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi de 2 mai nu e sigur la nimeni :cheers:

Putem combina dorința ta cu dorința mea. ÂŞi eu vreau să merg prin zona Retezat - Parâng, mă gândeam la traseul PetroÂşani - Lacul Vidra - Brezoi. Întoarcerea probabil că o voi face pe DN 7, că după 2 zile de hoinăreală mă voi grăbi acasă la muiere Âşi la o baie caldă. Sau invers :burnout:

 

suna bine,

teoretic se pot combina

trebuie doar sa vedem daca drumul forestier duce la petrosani sau trebuie sa ne intoarcem ca sa ajungem

post-12038-1207650743.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie doar sa vedem daca drumul forestier duce la petrosani sau trebuie sa ne intoarcem ca sa ajungem

Nu vad harta, deci nu stiu despre care drum vorbesti

Mai bine pune harta pe un site, de exemplu http://www.transalp.ro/galerie/ si aici pui linkul si atunci va functiona

PICT0030_edited.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am putea incerca un Retezat sau Parâng. Cât se poate. Mă gândesc sa studiez terenul pentru transalpina, pe cand va fi cald :hug:

 

:cheers:

 

In parang e zapada mare.

 

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korben,

 

Nu vreau sa-ti tai avantul, eu am fost in we in Parang si Duminica ningea in toata regula.

Ca sa te convingi intra pe http://www.zapp.ro/skiexpress si da-i pe Paring.

Gandeste-te ca varful ala ce se vede in film e sub Parangul Mic care nu stiu daca are 2000m si nu se vede petec de pamant sa zici ca procesul de topire a inceput.

Nu mai bine bagati voi o tura pe la Cheile Nerei si imprejurimi, acolo sigur o sa fie cald, stai la cort, ai ce vedea.

 

Gheza

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caline la Sarmisegetuza musai vreau sa ajung pe acolo .

Am vorbit duminica cu plimbaretul si am face un gratar la casoaia ,,duminica?Deci cum ramane,,plimbaretule"?

Pe 2 mai cred ca nu are rost sa mai insist la munca nu cred ca primesc invoire doar daca le zic ca a murit pisica,cainii,gainile si mai stiu eu ce si nici asa nu o sa ma creada stiu ei cu cine au de a face. :cheers:

Lacii si eu is 2-3 saptamana asta asa ca nu am avut cum sa vorbesc

:burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buey...o tura de 2-3 zile...nu gratar intr-o seara si bere pana la comanda HO!...mem undeva si facem un gratar sau o clisa,bem,dormim peste noapte...a doua zi alt traseu...etc...nimeni nimic?toti statnici la casele lor?:angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Korben,

 

Nu vreau sa-ti tai avantul, ...

Nu mai bine bagati voi o tura pe la Cheile Nerei si imprejurimi, acolo sigur o sa fie cald, stai la cort, ai ce vedea.

 

Gheza

Stai linistit, nu ai ce avant sa-mi tai, de dus oricum ma duc, iar traseul nu e batut in cuie

Oricum, iti multumesc pentru informatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...