Sari la conținut

Intrebare Despre Piese Yamaha Aerox


brick23
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor,am pus post si in categoria "service scutere" dar m-am gandit sa pun si aici pentru ca este posibil ca mesajul sa fie mai vizionat,imi cer scuze dar sunt disperat.

Am nevoie de carena de sub sa si de o fulie la o yamaha aerox ,si va intreb unde as putea gasi.

Multumesc pentru atentie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor,am pus post si in categoria "service scutere" dar m-am gandit sa pun si aici pentru ca este posibil ca mesajul sa fie mai vizionat,imi cer scuze dar sunt disperat.

Am nevoie de carena de sub sa si de o fulie la o yamaha aerox ,si va intreb unde as putea gasi.

Multumesc pentru atentie.

 

 

 

Bah brick eu am tot Aerox , nu stiu daca al tau e , dar al meu e ceva Special Version, cu cauciucuri Michelin si frane Brembo, intre noi fie vorba ai luat cel mai bun scuter!!!!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Am dat la google sa caute piese, sia ma gasit in Germania la 300 euro kit pentru Aerox cu:carena fata partea de sus, partea de la vitezometru, carena fata partea de jos , care na spate, negre, cu chestii de genu dragoni , deastea chinezestii, in fine e super avantajos, cu taxe ajungi la 400 dar tot e bine, cauta pe Google

 

Asphalt uscat!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine pe naiba 400 de euro,tie ti se pare bine pentru 3 carene....jumatate din valoarea scuterului....asta e mai caut,multumesc pentru atentie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine pe naiba 400 de euro,tie ti se pare bine pentru 3 carene....jumatate din valoarea scuterului....asta e mai caut,multumesc pentru atentie

 

ba tata un kit original yamaha costa peste 500 de euro asa ca zi multumesc, nu fi badaran!!Uitate ca unu vinde aerox original stock cu 2000 euro , deci 2000 : 2 = 1000 > 400 cu mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...