Sari la conținut

Ma Innebuneste! :(


Postări Recomandate

:bounce: Nush ce are cutia de viteze in treapta a2a....Plec de pe loc schimb pana in 4000in a2a nimik....toate bune....daca ii dau in a1a mai mult de 400 si schimb....trage un caraiit urat ca dracu ....ca la rabele alea de 16tone...de intrat intra dar face urat ca dracu....de multe ori sare in punctu mort:(....care stie sa imi zica care ii problema ca eu is cam pasta in mecanica:(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e cam omorata cutia

pinionul de a dua pare sa fie ,nu mai sta la locul lui din cauza crabotilor

Si atunci ce ii de facut? Se poate schimba numa crabotii? sau tre sa schimb toata cutia si cat costa aproximativ crabotii?

sau in cel mai rau caz cutia:(?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi problema o am si eu! Am un rf 600r din 97' si am fost la acel mecanic japonez "celebru" deja aici pe forum, care mi-a fost recomandat de un prieten, si tipu' mi-a zis k sunt discurile gripate si sa incerc un engine flush innainte sa-i schimb uleiul. Asta se va intampla cel mai probabil saptamana viitoare, deci, o sa revin cu concluzia aici........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Aceeasi problema o am si eu! Am un rf 600r din 97' si am fost la acel mecanic japonez "celebru" deja aici pe forum, care mi-a fost recomandat de un prieten, si tipu' mi-a zis k sunt discurile gripate si sa incerc un engine flush innainte sa-i schimb uleiul. Asta se va intampla cel mai probabil saptamana viitoare, deci, o sa revin cu concluzia aici........

deci care e verdictul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...