Sari la conținut

Gpx 600r Posesori Vreau Informatii


asfaltt
 Share

Postări Recomandate

salut

de curand sunt posesor de Kawasaki GPX 600R si vreau sa stiu cat mai multe despre ce fel de probleme ati avut sau au aparut cel mai des, cosum, la motoarele voastre revizia unde si cam cat va costat orice fel de informatie e bine venita

merci mult

bafta si asfaltt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
salut

de curand sunt posesor de Kawasaki GPX 600R si vreau sa stiu cat mai multe despre ce fel de probleme ati avut sau au aparut cel mai des, cosum, la motoarele voastre revizia unde si cam cat va costat orice fel de informatie e bine venita

merci mult

bafta si asfaltt uscat

 

De 3 luni de cand o am nu a avut nici o problema( ca a stat cel mai mult timp in garaj)!

Am luat-o de la un prieten si nici el lal randul sau nu a avut vre-o problema semnificativa cu la motor, ma refer sa il lase vre-o piesa de rezistenta sau chestii de genu!

Parerea mea e ca daca a fost intretinut ( in adevaratul sens al cuvantului) nici un motor nu cred ca face figuri sa i se strice vre-o ceva asa din senin!

Rezivia totala tot cu un prieten i-am facut-o si in afara de niste surubele , piulite si chestii mici care i le-am schimbat ca erau ruginite nu am luat mare lucru ca nu a fost nevoie deci cheltuieli prea mari nu sunt daca totul e Ok!

Poate pui si o poza cu "mobra" ta sa o vedem si noi si cu ocazia asta paote se mai aduna si alti posesori de Gpx

Toate cele bune

Editat de Mit_cel_mic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...