Sari la conținut

Am Aparut Si Eu


mishu_dark
 Share

Postări Recomandate

:rusinica: :cheers: :cheers: salutari ,la toti,cu farul!

....in primul rand ,iti urez Misule,bun venit printre noi,si muuuuuuuuuuulti km,si sa nu opresti la "gagosarica "aceea !!...o sa vezi de -a lungul peregrinarii tale cu noi,fie si pe net,ca o sa-ti aci o groaza de prieteni,iar din pacate o sa vrei sa fie unii atat de "teposi"ca Thunder....care ca si Axi ei fiind acu cei doi mari combatamti,cu varste ce difrea de un nr de nici 10 zile,poate cu aceasi varta ca a ta ,sunt amandoi doi copii de la care ar avea de invata si ai mai ....experimentati ,sa nu zic batrani,....ii salut cu toata stima ,si cunoscandu0i ,iti poat spune ca pe sfatul lor ca si pe prietenia lor dezinteresata,te poti oricand baza fara teama ...sa stii ca si eu am "luat-o" de la unu care vazand ca mi-am dat cu opinia,opinie care era a majoritatii,a ales sa ma faca idiot,eu nejignind pe nimeni.... a sarit el pur si simplu de...centrul gandirii sale in sus,divagand de la subiectu discutat,poate el neavand nici o opinie........a preferat el sa debiteze,din...preputul gandirii sale !.....stii,pana acu ,bunul simt ma facut sa nu raspun la astfel de provocari,dim mo0tive ce nu merita s le spun..........dar si cand..."oi baga mana in gaz !"....in alta ordine de idei,Axi te felicit ptr "mobra " !....pe asta cat o sa o tii? :D :blink: ...la cat de des le schimbi.....noroc ca ai tu camera buna de le scoate asa faine,...le poti vinde mai repede..... :D :hug: ....deasemenea pt noua achizitie felicitari si lui Thunder,ptr o "noua "simsponeta ,cu care vrea ne uimeasca pe toti...si sa va mai spun ceva de cadeti de pe tastaturi:are Thunder un atas cu...cu...cu AFET DE MITRALIERA !!!!! na ,acu noi comunistii sa murim de ciuda....ca si eu m0am tras pumni in partile moi,....si nu ma refer la ochi !misule,daca te pot ajuta cu ceva da un signal,id meu e :duicu_valentindacian

URA si ASFALT USCAT !!!! :finger:

 

P.S....pt "laudarosul" cu timisoreana......cand ma provoci la un "duel"? :hug: :ok: :D

Coane cand o sa ajung si eu la vreo intrunire,atunci ne "duelam".pana atunci asfalt uscat si desigur multa timisoreana!!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ioi poi io zic sa uitatm de tot si sa ne "duelam" totzi asa ca nijte motociclisti adevarati si sa ne avem ca frati ... ca alt fel i nasoala treaba...asa ca ma fratzilor bafat si sa ne vedem la o bere rece ... nu prea multa ci in limita...sau NU :blink:) :finger: :rusinica: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He.He.He.heee...... :D ..

copii si dreaqu :rock: ...... bah voi chiar nu aveti ce face in vacanta? :D :hug: ....... mai iesiti si voi si dati-va cu motoare, mopede, role ... jucati un "fulbol :hug: " decat sa stati pe forum si sa va haraitzi :cheers: :D .......

TunderByte.....(sau cum so' scrie :what: ).... esti varza in declaratii!!! :rusinica: :finger: ....

Asfalt uscat pt cei ce se dau cu motoarele si gazon cu iarba verde si urzici.. :blink: :ok: .. pt cei ce joaca "fulbol".... :D

PS: bai dacii tata :10: .... ma uimesti !!! :cheers:

Editat de baluba16
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...