Sari la conținut

Am De Vanzare O Sea.


The One.
 Share

Postări Recomandate

Ai de vanzare o "sea"???? Bai prietene, scuza-ma ca ma bag, dar du-te inapoi in clasa a treia, ia un dictionar, o gramatica... fa ceva, dar invata sa scrii, ca moare lumea de ras. Chestia aia pe care-ti pui fundul se numeste SA.

Editat de Marinaru68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand,cu 'BAI' sa vorbesti cu neamul tau,print al gramaticii si limbii romane.

In a-l doilea rand am scris intentionat asa,daca observi si tu un pic ,majoritatea scriu asa,se intelege mai bine.Despre obiectul numit 'SA' nu stiu prea multe dar daca sunteti atenti si mai si cititi :bigstar: ,poate veti afla mai multe.

Si felicitari,ai mai adunat un post ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand,cu 'BAI' sa vorbesti cu neamul tau,print al gramaticii si limbii romane.

In a-l doilea rand am scris intentionat asa,daca observi si tu un pic ,majoritatea scriu asa,se intelege mai bine.Despre obiectul numit 'SA' nu stiu prea multe dar daca sunteti atenti si mai si cititi :) ,poate veti afla mai multe.

Si felicitari,ai mai adunat un post ! :blink:

 

Stimate Domnule Pantera! Observ ca va "bashicati" pt ca am facut greseala de a ma adresa Domniei Voastre cu apelativul "bai"... Imi pun cenusa in cap si-mi fac "mea culpa" promitandu-va in acelasi timp ca nu voi mai face asa ceva! Daca Domnia Voastra considera ca cei de pe acest forum sunt atat de prosti incat sa fie nevoie sa scrieti "SEA" in loc de "SA"... din partea mea puteti sa scrieti si total agramat, chiar nu ma intereseaza, dar s-ar putea ca lumea sa nu fie atat de redusa mental cum crede Domnia Voastra si sa stie sa scrie si sa citeasca corect.

 

Lasand gluma la o parte, te ataci repede amice, ar trebui sa fi mai ponderat! Nu era un capat de tara daca ti-ai fi recunoscut greseala, in fond "errare humanum est, perseverare diaboliqum!" si ai fi avut toata stima! Asa ai dovedit doar ca nu ai demnitatea de a recunoaste o greseala (minora de altfel). Nu am sa polemizez cu tine deoarece nu intentionez sa-ti ridic nivelul cultural, dar iti recomand sa nu te mai iei de mine ca nu are rost, pierzi vremea! Si, fara falsa modestie, te fac la toate capitolele!

 

Iti doresc sincer numai bine! Asfalt uscat! :bigstar: :blink:

Editat de Marinaru68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...