Sari la conținut

Cu Ij-ul Prin Spania


Burg_man
 Share

Postări Recomandate

din parcul ala mai ia lumea mobre sa le vanda aici la rumani, de "noi"??

 

:D))))))

 

 

Posibil, dar foarte putine gasesti cu acte.Majoritatea sunt provenite din accidente, abandonari, confiscari, etc.Dar sunt ceva si cu acte, dar preturile nu sunt tocmai bune, adica nu merita sa cumperi cu acte si sa o aduci in tara sa o vinzi, gasesti mai ieftine in Italia, Germania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din parcul ala mai ia lumea mobre sa le vanda aici la rumani, de "noi"??

 

:D))))))

nu stiu ,am vazut romani acolo cand am fost eu si ai interesa sa cumpere piese nu mobre intregi :P

eu am luat un scuter honda de 80cc la-m trim in tara pt copii ,dar nu mi-a dat la el actele o singura factura si atat

post-15361-1218430038_thumb.jpg

 

tehnik, vezi ca gasesti in San Martin mobre enduroaice si cross functionale, fara acte la preturi cat de cat ok.Si daca tot te duci, intreaba la baietii aia de motoretele alea de enduro,yamaha de 450, cat e una bucata fara acte.Sar'na.

salut ,tu vrei sa cumperi una pt tine?

da ma interesez si iti spun cit cere pe mobra,tu de care zici de alea de armata? sau mai sant si altele?

pune o poza sa vada ochiu meu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dixi se refera la alea de armata...de celelalte nu te poti apropia..alea de armata le gasesti la preturi de la 300eu pana la 900-1000eu,in functie de capacitate ,de starea motorului si de dispozitia ciuciunghezului..(a sud americanului care lucreaza acolo... :P :D ).problema nu e luatul,dixi..de luat gasesti ieftin..problema e transportul...

 

daca te intereseaza una,in septembrie dupa ce ma intorc in madrid pot sa iti caut..in functie de bugetul tau.caut una buna pentru tine si pana se rezolva cu transportul o cazam in ansamblea de madrid(la atelierul unde am lucrat cu tine,de unde am luat en-ul de 500.. :P ).o tinem acolo pana gasesti cu ce sa o aduci in tara,nu e problema iar cazarea nu e scumpa-o bere,doua pe saptamana...discutam mai multe cand ajung acasa si ne intalnim...

 

ba ,si pentru ei ex :oglinzi ,far , roti, samd.

problema e ca nu mai vor sa vanda piese, dau motoarele intregi si nu cred ca pt o sa sau o oglinda iei toata motocicleta nu?

numai daca ai una identica si asta daca iti convine pretul

cu stima si respect :D

 

 

cand vii ?

hai ca mai avem un prieten motociclist aici,, bubu " si s-o pune-m de-o intrunire undeva la munte poate chir la el ca-i zona montana dupa cate stiu

si cu berea la-s ca vedem noi cand ne intalnim :D

ma intorc in 20 septembrie in madrid.atunci te caut sigur... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...