Sari la conținut

Help Anyone:d


Postări Recomandate

salut....am nevoie de un mic dar mare ajutor.....in urma cu cateva luni mi-am luat si eu un scoter de marca MALAGUTI F12 PHANTOM......dupa ce am reusit sa rezolv faza cu actele precum stitzi ca e mai noi si nu am nimik impotriva....atat doar ca dureaza o vesnicie....mi s-a intamplat un dezastru....eu stau la bloc cu 10 etaje......unde sa tii scooterul? prima intrebare care am puso inainte de al cumpara.....am rezolvat asta dilema....in curtea ecinului din fatza blocului........in urma cu 2 zile omul ma rugat sa ii dau o tura prin fatza blocului....avand in vedere ca are perimis m-am gandit ca nu pare a fi o problema.......dar acu nu stiu cei mai rau....faza ca i-am dat scooterul cu mana mea sau ca am vazut cu ochii mei cum o intrat in stalpi de parcare.....stiti voi...aia care is bine de tot bagatzi in beton ca sa nu urce masinile pe bordura.....si in 2 metri a reusit sa imi beleasca radiatorul si tot carenajul de pe partea stanga cat si mijlocul......si acu nu stiu de unde sa fac rost de piese......asa ca nu va rog....va implor sa ma ajutati si pe mine :bigstar: intrati pe idul meu de mes daca vreti si vb acol the_devil.s_angel sau daca vreti uitati nr meu de tel 0729669837 orice ajutor este bine venit....va multmesc si sper sa se termine cu bine

post-26181-1192200009_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...