Sari la conținut

Herculane


mihai_pik
 Share

Postări Recomandate

:ok:

nenea,din cite am inteles eu,tu\voi plecati de vineri dimineatza ..ajungeti prin tg jiu dupamasa..si seara in herculane...eu nu pot sa stau peste noapte,ca simbata dimineatza am treaba..imi e imposibil....asa ca nu va pot insoti..oferta mea de insotire era numai daca ajungeati cumva in jur de ora 12,ca sa am eu timp sa ma intorc pe lumina de la herculane pe severin,motru,tg jiu....dar tot imi las nr de tel,ca poate eu stiu..daca plecati duminica dimineatza..sau pela prinz..sau ma rog,cind plecati voi..daca e vremea o.k....poate bag atunci traseul tg jiu,herculane,severin,motru,tg jiu..si tot mergem impreuna de la herculane la severin..asta daca e,cum am spus,vremea acceptabila...

si inca o data..pe distanta filiasi tg jiu okii mari la radarul in solentza culoare inkisa cu nr de MAI..tot timpul este pe traseul asta..dupa ce ati trecut de ea,no problemo.....dar este acolo cam in 90% din cazuri...daca nu 99%..si atentie prin filiasi..la fel..sint multe treceri de pietoni,si garcea la pinda...

0728591488 stefan

 

 

 

 

SA FIE CLAR PT TOTI PLECAREA ESTE SAMBATA 20.oct. , INTALNIREA ESTE LA ACADEMIA MILITARA LA ORA 7:00- 7:30 LA 7:30 AM PLECAT SPRE HERCULANE. ASFALT USCAT :eek:

 

--- Mesaj completat în 19 Oct 2007 17:33 -------------
Nu se mai baga nimeni la drum spre Herculane :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...