Sari la conținut

Mopede Piaggio Si, Ciao, Bravo


ocdamian2004
 Share

Postări Recomandate

As vrea sa vorbim putin despre mopede: cum va merge motorul, ce probleme aveti, ce ulei si ce benzina folositi? Eu am un PIAGGIO SI modificat si alearga cu 90 km/ora. As fi bucuros sa aflu ce mopede aveti voi si ce benzina, ulei folositi, si alte probleme pe care aveti cu ele.

Va astept pe forum !!!!

Editat de ocdamian2004
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe aeroport ? 90 ... ;)

Ai mare dreptate. Nu prea ai unde sa mergi cu el cu viteza asta deoarece de la 60 in sus incepe sa intre in trepidatie si nu mai ai siguranta deloc pe el. In plus el e proiectat constructiv sa mearga cu 45 km/ora. Modificare apentru mine a fost un moft. Oricum la viteza asta "ingerul tau pazitor" ramane mult in spate si sansa sa nu cazi de pe el e aproape 1%. Sau daca iti apare ceva in fata nu ai nici o sansa de evitare.

 

SA AVETI ASFALT USCAT!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frane si asa nu are.. ;) , Unde l-ai incercat :blbl: 90-ul ? :D

Ba da are frane dar sunt aproape inutile la viteza aia.

Cat despre incercat la mine in zona este o strada asfaltata de un senator sau nu stiu ce mahar si are vreo 2 km lungime.

 

--- Mesaj completat în 25 Oct 2007 08:49 -------------

Ba da are frane dar sunt aproape inutile la viteza aia.

Cat despre incercat la mine in zona este o strada asfaltata de un senator sau nu stiu ce mahar si are vreo 2 km lungime.

Ce parere aveti despre benzina Carera 100 pentru un moped, dar despre uleiul stihl folosit la utilaje de gradinarit si la drujbe care ating 14000 rpm???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...